Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri

KALEHABER.NET'E HOŞGELDİNİZ

Değerli ziyaretçiler;

Kalehaber.net Kırıkkale'de 31 Mart 2010 tarihinde yayın hayatına başladı ve 3 ay içinde günlük 2500 okur ziyaretçi sayısına ulaştı. Hedefimiz 2010 yılı sonuna kadar günlük 5000 ziyaretçi sayısına ulaşmaktır.

Kalehaber.net ilimizin en büyük internet gazetesidir. İlkeli yayın anlayışı, ciddi habercilik ilkeleri, geniş yelpazeli yazar kadrosu ile okurunun güvenine ve gazetecilik mesleğinin sorumlu yayıncılık anlayışına layık olmaya çalışmaktadır.

Çağımız teknoloji, hız ve bilim çağıdır. İnternet Medyası hayatımızın önemli bir parçasıdır. Artık haberler bir gün sonra öğrenmek yerine anında bilgi sahibi olacağınız bir serilikte yayınlanmaktadır.

Kırıkkale'de 25 bin adet İnternet Abonesi bulunmaktadır. Ortak kullanımlarla bu rakam iki katına çıkmaktadır. Artık her evde ve işyerinde bir bilgisayar ve internet bulunur hale geldi. İnternet çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir parçası oldu.

Kalehaber.net İmtiyaz sahibi ve Genel yayın müdürü olarak habercilik alanında Türkiye'ye örnek bir haber sitesi kurmak istedik.

Mekân, personel, bilgisayar sistemi başta olmak üzere tüm altyapı çalışmalarına önem verdik. Yayın hayatına başlamadan aylarca önce dünyanın ve ülkemizin sayılı haber sitelerini inceledik. Emeğimizi asla esirgemedik. Sonuçta iddialıyız Türkiye'nin bir İl'ine mahsus en geniş kapsamlı haber sitesini ve bilgi bankasını kurduk.

Amacımız; Kırıkkale merkezde ve ilçelerde yaşayan, Türkiye'nin ve dünyanın birçok ülkesinde bulunan 500 bin kadar 'hemşehrimizin buluşma noktası' olmak ve ortak haber paydasını hayata geçirmektir. Kırıkkale ile Kırıkkaleli arasındaki köprüyü haber sitemizde yaşatmaktır. Çünkü ilin haber ve olaylarını takip edenler şehirlerinden asla kopmazlar. Her gün sıla-ı rahim yaparlar, hasret giderirler.

Ayrıca Taşıdığım Sarı Basın Kartının hakkını teknolojik habercilikte size vermek istedim. Meslek hayatımın 20.yılında Kırıkkale insanına ciddi ve dolu dolu bir haber sitesi sunmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Hedefimiz 2010 yılı sonuna kadar günlük 3 bin ziyaretçi sayısına ulaşmaktır. Bu konuda sürekli tanıtım yaparak haber sitemizden her Kırıkkaleli'nin haberdar olmasını sağlamaya özen gösteriyoruz.

Değerli ziyaretçi lütfen kalehaber.net'i bilgisayarınızın 'Sık kullanılanlar'ına ekleyiniz ve yakınlarınıza sitemiz hakkında bilgi veriniz.

Prof. Dr. Sadık Tural 'ın bir ifadesinde 'Kırıkkale'de yaşayan, işini, eşini aşını Kırıkkale de bulan herkes Kırıkkalelidir.'diyor, Kaleheber.net'de bu kapsama giren herkesin haber sitesidir.

Kalebaber.net ekibi olarak Kırıkkalemiz'de çok ciddi bir mahalli gazetenin yayını için haber merkezi tefrişatı ve bilgisayar donanımlarını kurarak alt yapı çalışmalarına başladık.

Bu yazı 906 kere okunmuştur.

Ercihan Çakmak
Kale Medya Grup
Yönetim Kurulu Başkanı

  
  
  
  
  
  
 
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.