Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri

KALE MEDYA GRUP

Kalemedya grup olarak Kırıkkale’de yerel basın alanında bir ilke imza atıyoruz. Dünyada teknoloji çağının getirdiği ‘Yeni Medya Düzeni’ adı altında yapılan iletişim ve seri habercilik konusundaki yenilikleri Kırıkkale’mize uyarlamanın gayreti içindeyiz.

Grubumuz bünyesinde iki mahalli gazete, bir internet haber sitesi ve bir Web tv bulunmaktadır. Bu kuruluşlar birbiri ile koordineli çalışarak hem yerel hemde Dünyaya yayın yapmaktadır. Okur ve izleyicilerimize 24 saat haber, fotoğraf,görüntü hizmeti vermekteyiz.

Yerel gazetecilik ‘Yeni Medya Düzeni’ ile dünyanın her noktasındaki hemşerilerine ulaşır boyut kazanmıştır. Yayın ağımız sadece Kırıkkale şehir merkezi değildir.

Biz Kale Medya Grup olarak ilimize bu yeniliği getirmenin mutluluğu içindeyiz.
Kalehaber Gazetesi yakında yayın hayatına başlayacaktır.

Hazırlıkları devam eden Kalehaber gazetesi ise Kırıkkale de ciddi, ilkeli tarafsız olarak örnek bir gazetecilik gösterecektir. Geniş bir yazar kadrosu yelpazesine sahip olacaktır.yayın politikamızda yazarların görüşlerine sık sık başvurulacak,önerileri dikkate alınacaktır.

Gün boyu güncellenen Kalehaber.net 31 Mart 2010 da yayın hayatına başladı. 6 ayda günlük 2700 ziyaretçi ortalaması ile (Google analytics gerçek ziyaretçi rakamları ) Kırıkkale de birinci sıraya yerleşti. 25 Ekim 2010 günü 3200 ziyaretçi ile rekor kırdı. Ziyaretçi sayımız her geçen gün artmaktadır. Hedeflediğimiz 5.000 ziyaretçi rakamına giderek yaklaşmaktayız.

Kırıkkale’nin ilk internet Web televizyonu olan ve adeta bir mahalli televizyon şeklinde yayın yapan kirikkaleweb.tv 2 Ekim 2010 tarihinde yayına başladı. 20 günde toplam 12 .000 ziyaretçi sayısına ulaştı. İzleyici sayısı her gün artmaktadır.

Kirikkaleweb.tv haber ve olayların görüntülerinin yanı sıra ilimizin kültür -sanat,yöremizin değerlerinin ,önemli şahsiyetlerinin ve kuruluşlarının belgesellerini, yöre türkü ve sanatçılarını yayınlamaktadır.Kendine ait bir stüdyosu bulunmaktadır.

Ayrıntı Gazetesi ile ortak olarak kurduğumuz Aykale Ajans ilimizde açık hava reklamcılığının serileşmesini ve gelişmesini sağlamaktadır.

Kale Promosyon farklı ve seri yenilikler getirmektedir.

Kırıkkale’mize yerel basın alanında ciddi yenilikler getirmeye kararlıyız ve ekip olarak ilkeli yayıncılık anlayışımızdan taviz vermeden okurumuz ve izleyicimizden güç alarak yayın yapacağız.

2011 yılında Kale Medya Grup olarak medyaya yönelik birçok sosyal projeye imza atacağız.

Çağın Medya yeniliklerini ve düzenini Kırıkkale’ye uyarlayacağız.

Bu yazı 913 kere okunmuştur.

Ercihan Çakmak
Kale Medya Grup
Yönetim Kurulu Başkanı

  
  
  
  
  
  
 
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.