Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri

GAZETECİLİKTE YENİ BİR SAYFA

Kalehaber Gazetesi bugün ,2 Aralık günü okurları ile buluştu.Aynı zamanda 2-9 Aralık tarihleri ülkemizde ‘Mevlana Haftası’ olarak kutlanmaktadır.

Bu bakımdan 2 Aralık tarihi Kale Medya ailesi olarak bizim için Kırıkkale’de çağdaş ve ilkeli bir gazetenin doğuşu ve hoşgörü timsali Mevlana hazretlerinin anıldığı ortak bir gün olacak. Özel bir anlam taşıyacak.

Kale Medya Grup olarak Kırıkkale’de yerel basın alanında bir ilke imza atıyoruz. Dünyada teknoloji çağının getirdiği ‘Yeni Medya Düzeni’ adı altında yapılan iletişim ve seri habercilik konusundaki yenilikleri Kırıkkale’mize uyarlamanın gayreti içindeyiz.

Grubumuz bünyesinde iki mahalli gazete, bir internet haber sitesi ve bir Web tv bulunmaktadır. Bu kuruluşlar birbiri ile koordineli çalışarak hem yerel hem de Dünyaya yayın yapmaktadır.

Yerel gazetecilik ‘Yeni Medya Düzeni’ ile dünyanın her noktasındaki hemşerilerine ulaşır boyut kazanmıştır.

Okur ve izleyicilerimize 24 saat haber, fotoğraf , görüntü hizmeti vermekteyiz. Yayın ağımız sadece Kırıkkale şehir merkezi değildir. Biz Kale Medya Grup olarak ilimize bu yeniliği getirmenin mutluluğu içindeyiz.

Kalehaber gazetesi ise Kırıkkale de ciddi, ilkeli tarafsız olarak örnek bir gazetecilik gösterecektir. Geniş bir yazar kadrosu yelpazesine sahip sahiptir ve bu sayı daha da artacaktır. İlkeli ve tarafsız bir yayın ilkemiz olacak. Gazetemize yatırım yapmaya devam edeceğiz.Baskı tesisi ,Abone ve reklam servisinde seri yenilikler yapacağız.

Birkaç ay içinde Kırıkkale’nin birinci sırasında olacağımızdan kimse şüphe duymasın. Okurlarımızın desteği , 20 yıllık mesleki tecrübemiz bizi hedefimize her geçen gün yaklaştırmaktadır.

Gün boyu güncellenen Kalehaber.net 31 Mart 2010 da yayın hayatına başladı. 8 ayda günlük 2900 ziyaretçi ortalaması ile (Google analytics gerçek ziyaretçi rakamları ) Kırıkkale de birinci sıraya yerleşti.

Kalehaber.net, 25 Ekim 2010 günü 3200 ziyaretçi,26 Ekimde ise 3400 ziyaretçi sayısına ulaşarak bir rekor kırdı. Ziyaretçi sayımız her geçen gün artmaktadır. Hedeflediğimiz 5.000 ziyaretçi rakamına giderek yaklaşmaktayız.

Kırıkkale’nin ilk internet Web televizyonu olan ve adeta bir mahalli televizyon şeklinde yayın yapan Kirikkaleweb.tv 2 Ekim 2010 tarihinde yayına başladı. 2 Aralık 2010 tarihi itibari ile toplam 25 .000 ziyaretçi sayısına ulaştı. İzleyici sayısı her gün artmaktadır.

Kirikkaleweb.tv haber ve olayların görüntülerinin yanı sıra ilimizin kültür -sanat, yöremizin değerlerinin, önemli şahsiyetlerinin ve kuruluşlarının belgesellerini, yöre türkü ve sanatçılarını yayınlamaktadır. Kendine ait bir stüdyosu bulunmaktadır.

Anadolu yerel medyasında ilk defa ulusal gazeteler gibi haberin yanı sıra görüntüsünü Web Tv’ de yayınlayan ilk medya gurubuyuz.

Ayrıntı Gazetesi ile ortak olarak kurduğumuz Aykale Ajans ilimizde açık hava reklamcılığının serileşmesini ve gelişmesini sağlamaktadır.

Kale Promosyon farklı ve seri yenilikler getirmektedir.

Kırıkkale’mize yerel basın alanında ciddi yenilikler getirmeye kararlıyız ve ekip olarak ilkeli yayıncılık anlayışımızdan taviz vermeden okurumuz ve izleyicimizden güç alarak yayın yapacağız.

2011 yılında Kale Medya Grup olarak medyaya yönelik birçok sosyal projeye imza atacağız.

Okurlarımız şunu bilsin ki…

Çağın Medya yeniliklerini ve düzenini Kırıkkale’ye uyarlayacağız.

Şu bir gerçek ki !

Kale Medya Grup bünyesinde yer alan….

Kaleheber.net ,8 ayda Kırıkkale’nin en iyi ve en çok ziyaret edilen haber sitesi oldu.

Kırıkkaleweb.tv, 2 ayda en çok ziyaret edilen görüntülü Haber Portalı oldu.

Aykale Ajans , 5 ayda Kırıkkale ’nin en çok iş üreten Açık hava reklam firması oldu.

Bugün yayın hayatına başlayan Kalehaber gazetesi ise birkaç ay içinde kesinlikle en çok okunan gazete olacaktır.

Bu yazı 1854 kere okunmuştur.

Ercihan Çakmak
Kale Medya Grup
Yönetim Kurulu Başkanı

  
  
  
  
  
  
 
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.