Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri

KALEMEDYA DERGİSİ

Değerli hemşerilerim
KaleMedya Dergisi ilimizin profesyonel anlamda hazırlanmış ilk iletişim dergisidir. 100 sayfalık dergimiz büyük bir özenle hazırlandı.

Dergiler yazılı medya sektöründe ömrü gazetelere göre daha uzundur. Arşiv özelliği daha fazladır. Dergilerin haberleri genelde daha özel haberlerdir.

Gazetelerin ömrü bir gündür ancak dergiler sehpa üstlerinde , kitaplıklarda ve kütüphanelerde daha uzun süre yerini korur.

Kale Medya grup olarak ilimizin dergi ihtiyacı olduğunu biliyorduk. Kırıkkale’nin haber dergisine ihtiyacı vardı. Kale haber gazetesini kamuoyunda zirveye taşıdıktan sonra şimdide kendi grubumuzun adını taşıyan KALEMEDYA dergisini hazırlayarak yayınladık.

Dergimiz bir nevi Kırıkkale Buluşması özelliği taşımaktadır. Bürokratından iş dünyasına ,sivil toplum örgütünden sade bir vatandaşına,üniversitesinden MKE sine kadar yer bulmaktadır.Arşivsel çalışmalarımızı dergimizle birlikte gün ışığına çıkarttık.

Kırıkkale’nin unutulan değerlerini, araştırma haberleri üzerine yoğunlaştık. Sayfa doldurmak değil okunan ve haberleri değer taşıyan bir dergi sunmanın hedefi doğrultusunda çalıştık.

Dergimizin ikinci sayısı yılbaşından sonra yayınlanacaktır. 4 aylık periyotlar halinde okuyucusuyla buluşacaktır. Kendimize bir süre sıkıştırmasının içine sokmak istemedik. Önemli olan okunur bir dergi çıkartmayı ilke olarak benimsedik.

Bu dergi Kalemedya ailesinin ortak çalışmasının bir ürünüdür.

Dergimizin hazırlanmasında katkılarından dolayı Kalemedya Yayın Danışmanı İsmail Çakmak’a, Yazı İşleri Müdürümüz Hakan Şayık’a, Haber Müdürümüz Murat Özçam’a, Grafik çalışmalarından dolayı Yusuf Çalan ve Yasin Baran’a teşekkür ederim.

Ercihan Çakmak
Kalemedya Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Bu yazı 1262 kere okunmuştur.

Ercihan Çakmak
Kale Medya Grup
Yönetim Kurulu Başkanı

  
  
  
  
  
  
 
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.