Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri

KALE MEDYA GRUP

Kale Medya Grup basın sektöründe Kırıkkale de en geniş alanda hizmet veren medya gurubudur.

Bünyesinde yerel olarak 2 gazete, Tv, Radyo, Dergi ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcilikleri bulunmaktadır.

Kale Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanlığını 20 yıldır basın sektöründe hizmet veren Ercihan Çakmak olarak yapmak ise ayrı bir haz ve mutluluktur.

Kurum personeli genelde üniversitelerin Basın - Yayın, Radyo ve TV bölümü mezunlarından oluşmaktadır. Kurumun toplam 17 çalışanı bulunmaktadır.

Son derece hızlı bir gelişim sergileyen Kale Medya Grup Kırıkkale şehir merkezinde Mimar Sinan Caddesi üzerinde 4 katlı ve toplam bin metrekare kapalı alana sahip kendi binasına Ekim 2012 tarihinde taşınarak hizmetlerini yeni mekânında, daha modern bir ortamda sürdürecektir.

Kale Medya Plaza Kırıkkale’nin en modern basın merkezi konumunda göre dizayn edilmektedir. İçinde özel Tv stüdyoları bulunmaktadır.

Kale Medya Grup basın meslek ilkelerine harfiyen uyan, medyacılık sorumluluğu içinde hareket eden ‘Herkesin ve her kesimin medyası’ ilkesini benimsemiş tarafsız bir yayın anlayışına sahiptir.

Bünyesinde yer alan yayın kuruluşları hakkında bilgiler: KALEHABER GAZETESİ : 12 sayfa olarak yayınlanan ve günlük çıkan Kalehaber Kırıkkale’de okur kitlesinde saygın bir konuma sahiptir.

MAVİ DÜNYA GAZETESİ : Kale Medya Gurubun ikinci gazetesi olup siyah -beyaz baskıda yayın yapmaktadır.

RADYO GÜNEŞ :Radyo Güneş FM 89.5 den yayın yapmaktadır., Kırıkkale’nin dışında Ankara ve Çankırı havalisine kadar geniş bir yayın ağına sahip bir radyo olup gün boyu canlı yayın yapmaktadır.www.radyoguneş.gen.tr adresinden internet yayınını yapmaktadır.

KALEHABER.NET : Kırıkkale’nin en çok ziyaret edilen haber sitesi kalehaber.net’tir.günlük ziyaretçi sayısı ortalama 6.000 olup gün boyu güncellenmektedir.kırıkkalenin en çok ziyaret edilen haber sitesidir.

KİRİKKALEWEB.TV :Kalehaber gazetesi bünyesinde yer alan haberlerin Video ortamında yayınlandığı görsel ağırlıklı haber sitesidir. Bu sistemi Kırıkkale de ilk uygulayan kurumdur.

KALEMEDYA DERĞİ :Kale medya gurubun çıkarttığı 100 sayfalık özel araştırma ve iletişim dergisidir.

KALE MATBAACILIK :Grubun baskı ve matbaa sektöründe hizmet veren kolu olup kitap,dergi,gazete,afiş,davetiye,broşür baskısı yapmaktadır.

Kale Medya Grubun Temsilcilikleri:
Kale Medya Grup bünyesinde Sabah, Takvim ve Fotomaç gazetelerinin Atv ve A haber kanalının bulunduğu Turkuvaz Medya grup’un Kırıkkale temsilcisidir.

Kale Medya Grup Türkiye’nin en büyük medya takip kurumu olan Ajans Press’in Kırıkkale temsilcisidir.

Kale Medya Grup Kırıkkale ve Orta Anadolu’ da en çok izlenen televizyonlardan olan Vatan TV’nin Kırıkkale temsilcisidir.65 haftadır kesintisiz her hafta pazartesi akşam saat 19-20.00 saatleri arasında ‘Gündem Kırıkkale ‘adı altında program hazırlamaktadır.

Grubun Sosyal Projeleri:
Kale Medya Gurup basın sektörünün dışında Kırıkkale’de sosyal sorumluluk projelerinde ciddi şekilde yer almakta ve bu projelere maddi ve basın olarak yayın desteği vermektedir.

Sosyal projelerden bazıları(son bir yıl )
1- Kırıkkale Belediyesi ve Kırıkkale Kızılay şubesi ile ‘Van Depremine Yardım’ kampanyası

2- Kalender derneği ile birlikte sünnet kampanyası

3- Kalender derneği ile birlikte eski giysileri toplama kampanyası

4- 18 Mart Şehitler Haftasında tiyatro gösterisi ve ödül töreni

5- Kırıkkale üniversite öğrencilerinin hazırladığı tiyatrolara sponsor desteği

6- Engelliler haftasında Radyo Güneş’te Engellilerin ailelerinin, dernek başkanlarının ve hekimlerin katıldığı engelliler haftası canlı yayın programı.Ayrıca Radyo Güneş canlı müzik yayınları ve Kırıkkale ’nin farklı mekanlarından yaptığı yayınlarla en çok dinlenen radyo özelliğine sahiptir.

İletişim:
Adres: Yenidoğan Mah. Cumhuriyet Cad. 607. Sokak No:1 Kat: 2 (Akbank Karşısı) KIRIKKALE

Tel: 0318 224 34 34 - 0318 222 01 01

GSM: 0542 434 68 36 Fax: 0318 224 34 99

e-mail: bilgi@kalehaber.net / kalehaber@hotmail.com

Bu yazı 5284 kere okunmuştur.

Ercihan Çakmak
Kale Medya Grup
Yönetim Kurulu Başkanı

  
  
  
  
  
  
 
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.