Makale Arşivi
  
  
  
Fotoğraf Çekimleri
  
Yurtdışı Gezi Fotoğrafları
  
Hazırladığı Eserler
  
Seminer ve Konferanslar
  
Plaketler
  
Teşekkür Belgeleri
  
Ödül Törenleri
 ÖDÜL TÖRENLERİ
  
1994 yılında Kırıkkale Belediye Başkanı Cemalettin Akdoğan tarafından verilen  "Basın Teşvik Ödülü"
"Başbuğun Kalesi Kırıkkale" yazı dizisinden dolayı MHP Genel Yardımcısı Semih Yalçın tarafından Kırıkkale Kültür Merkezinde verilen Teşekkür Plaketi
Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti'nin Düzenlediği ödül töreninde 'Kırıkkale'nin ilk Sarı Basın Kartı alan gazetecisi' unvanı plaketi.
Kırıkkale Eski Emniyet Müdürü Murat Aykaç tarafından Polis Haftası sebebi ile sunulan teşekkür hediyesi.
Gerçek Gazetesi tarafından verilen başarılı gazetecilik ödülünü İl Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Çetin takdim etti.
Kırıkkale Valiliği tarafından düzenlenen "21. Yüzyılın Başında Kırıkkale Sempozyumuna" katılımdan dolayı dönemin Devlet Bakanı Prof. Dr. Beşir Atalay tarafından katılım belgesi sunuldu.
Kırıkkale Valiliği tarafından düzenlenen "21. Yüzyılın Başında Kırıkkale" Sempozyumuna sunulan Şehitler Anıtı önerisi ve Keskin-1 Uçağı projesinin ödülünü dönemin AK parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can takdim etti.
"Şehitler Anıtı önerisi ve Keskin-1 Uçağı" projesinin mansiyon ödülünü olarak Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Vural Örsdemir tarafından Cumhuriyet altını takdim edildi.
Kırıkkale Belediyesi Sosyal Konsey çalışmalarına verilen destekten dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz tarafından verilen teşekkür belgesi.
Kırıkkale'de dağcılık sporunun gelişmesi için verilen destekten dolayı Kale Dağcılık Derneği adına dönemin Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Adnan Vural tarafından plaket verildi.
Kırıkkale Valiliği tarafından düzenlenen  21. Yüzyılın Başında Kırıkkale Sempozyumunun ikincisinde  "Şehir Gelişiminde Yerel Basının Önemi" konulu konuşmasından dolayı Çakmak'a dönemin Kırıkkale Üniversitesi Rektörünü Prof.Dr.Ahmet Murat Çakmak tarafından teşekkür belgesi verildi.
Yine Sempozyuma katımlarından dolayı sunulan "Bayraktepe'nin ünlü fotoğrafı" Kırıkkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Süleyman Köstekli tarafından Çakmak'a anı olarak sunuldu.
Büyük Anadolu Gazetesi tarafından Asude İnşaata başarı ödülü verildi.
Kırıkkale'de ilk defa tüm şehitleri bir kitapta toplayarak bunu ücretsiz olarak dağıttığı için Şehit Aileleri Kırıkkale Şube Başkanı Mehmet Gencer ve yönetim kurulu üyeleri Çakmak'a teşekkür plaketi ve saat takdim ettiler.
18 Mart 2007 Kırıkkale Gaziler Derneği tarafından dernek binasının tadilatına katkısından dolayı dernek adına Gazi Aydın Babacan Ercihan Çakmak'a plaket taktim etti.
Turgut ÖZAKMAN'a Şehitler Kitabını taktimi.
Yetenek Avcıarı Derneği Başkanı Ömer Akay'ın satranç tahtası hediyesi taktimi.
kalehaber.net 2010 - Tüm hakları saklıdır.