18 Haziran 2018 Pazartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Bozdoğan'a Yoğun İlgi
   Bu haber 5798 kez okunmuştur.
04 Mart 2015 Çarşamba 09:30:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Rahime Bozdoğan, kamu kurum ve kuruluşlar ile çeşitli ilçelere ziyarette bulundu. Bozdoğan'ı halk ilgi ve alaka ile karşılarken, MHP'nin bayanlar vermiş olduğu önem bir kez daha vurgulandı.

TEK İLAÇ MHP'DİR

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Rahime Bozdoğan beraberindeki MYK üyesi Halil Öztürk ve destekçileri ile birlikte Sulakyurt, Delice ve Balışeyh ilçelerini ziyaret etti. Burada halk ile sohbet eden Bozdoğan, hükümetin Kırıkkale'ye 12 yılda bir şey vermediğinin altını çizerek, halktan destek istedi.  Bağrınızdan kopup gelen Türkmen kızınıza ses ver Kırıkkale diyen Bozdoğan " Tarihin en önemli seçimlerinden birine hazırlandığımızın bilincindeyiz. ülkenin birçok konuda yol ayrımına geldiğinin farkında olmayan var mı? Bizler farkın farkındayız. Türk milletinin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu günlerdeyiz. “Gün milli birlik ve dayanışma ruhuyla uyanmak ve ayağa kalkma günüdür. Milli duygulardan uzaklaştırılmış, her şeyin para ile ölçüldüğü, örf ve adetlerimizin talan edildiği bu siyasi sistemin tek ilacı Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Çünkü politikamız önce vatan, önce millettir. Bizler biliyoruz ki, son kale, son umut Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu nedenle çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

2023 LİDER TÜRKİYE

Heyet daha sonra Vatan İçin Can Verenler Derneği Kırıkkale Şubesi'ni ziyaret etti. Burada Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu tarafından karşılanan Milletvekili Aday Adayı Bozdoğan " Partimin hedefi olan, 2023 Lider Ülke Türkiye'yi inşa etmek için imkân ve fırsat verildiği takdirde var gücümle çalışacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Yerel dedikodulara, milletin yalanlarına cevap yetiştirmekle vakit harcamayacak, sadece Lider Ülke Türkiye vizyonu çerçevesinde partimin projelerini anlatamaya bütün enerjimi harcayacağıma söz veriyorum. 2023 Lider Ülke Türkiye olmanın yolu, bilgi, birikim ve deneyimle donanmış ülkücü-milliyetçi gençlerin karar mekanizmalarıyla uygulama mercilerinde bulunmasından geçecektir. Karar mekanizmalarında yer alabilmemiz için bizlere destek verilmesi önümüzün açılması gerekmektedir. Türk milleti elbette ki 2023 Lider Ülke Türkiye Projesini anlayacak ve doğruyu görecek, Milliyetçi Hareketin sesine ses vererek MHP'yi iktidar yapacaktır"

 

FARKINDAYIZ

"İnşallah Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında ihanete, hırsızlığa, halkın kandırılıp aldatılmasına, dini ve milli değerlerin istismar edilmesine, milletimizin en önemli birleştirici unsuru olan Türk kimliğinin ve dilinin yok edilmesine, teslimiyette sınır tanımayanlara, birikimlerimizi yok pahasına satanlara, servetlerine servet katan yandaşlara dur diyecektir. Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmediğini en iyi bilen partimin mensubuyum. Gündüz kandilini hazırlamayanın, gece karanlığına mahkûm olacağının da farkındayız. Kararsızlığın, inançsızlığın, gecikmenin ve tembelliğin başarısızlığı hazırlayan unsurlar olduğunu çok iyi biliyorum" dedi.


   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Yasin GÜNEŞİL  -  11-03-2015 - 16:44
Keskin Ceritkale doğumlu olan Milletvekili Aday Adayı olan Rahime BOZDOĞAN (Güneşli) Kendini yetiştirmiş Bürokratlarımızdan. Üç tane Üniversite Mezunu iyi derecede yabancı dil bilmektedir.Başbakanlıktan Daire Başkanı olarak emekli olmuştur. Kırıkkale sevdalısıdır. Kırıkkaleliler vakfı Mütevelli Heyeti Başkan vekilidir. Rahime BOZDOĞAN\'ı İnşallah vekil olarak görmek istiyoruz.Dua ve desteklerinizi bekleriz
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Hakan Öztürk
Furkan Şimşir
Ülkü Kaya ÇELİK
İsmail Dursun Kuzucu
Fazlı GÜVENTÜRK
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  18 Haziran 2018 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net