23 Mayıs 2018 Çarşamba
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Bişkin seçim turunda
   Bu haber 4422 kez okunmuştur.
04 Mart 2015 Çarşamba 09:51:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Seçim sürecinin hızla yaklaştığı bu günlerde Kırıkkale farklı bir seçim çalışmasına tanık oluyor. Kırıkkale’ye adını “Kırıkkaleli üreten kadınlar” adlı proje ile duyuran ve kadınların aktif iş hayatına ürettikleri ile girmelerinin önünü açan Ayşegül Bişkin milletvekilliği yolunda ziyaretlerini sürdürüyor. Kırıkkale’de farklı bir seçim çalışması yürüten Bişkin neden bağımsız aday olduğunu esnaflara yapmış olduğu ziyaretlerde anlatıyor.

PARTİSİZ DAHA İYİ İFADE EDERİM

Kırıkkale’nin bağımsız kadın adayı Ayşegül Bişkin yapmış olduğu açıklamada “ her hangi bir parti ile yola çıkmadım. Ben Kırıkkale’ye hizmet için çıkmış olduğum bu yolda kendimi bağımsız olarak daha iyi anlatacağım ve daha iyi hizmet edeceğim düşüncesindeyim. Liderlerin emir komutası altına girmeyeceğim. Sadece halkım ve yörem için neyi doğru biliyorsam onu söyleyecek ve onu gerçekleştirmek için mücadele edeceğim.” Dedi.

 

ÜRETEN KADINLAR BİRLİĞİ

Ayşegül Bişkin birlik ile nelerin başarılacağını gösterdiklerini belirterek “Kırıkkale’de kendi girişimlerim ile Kırıkkaleli üreten kadınlar birliğini kurduk ve hayata geçirdik. Ben bu pazarı kurarken kimseden icazet almadım. İki haftada bir Salı günleri kurulan bu pazarda kadının üretkenliğini ve kendi ayakları üzerinde durmalarını sağladım. Ardımda destek olmadan böyle bir projede başaralı olmuşsam vekillik durumunda hazır olan ve hayata geçirilmeyi bekleyen pek çok projemin nasıl gerçekleştireceğimi takdirlerinize sunuyorum. Buda gösteriyor ki bir davaya inanmış olunduğunda sıfırdan başlasanız bile başarıyor ve çığ gibi büyüyorsunuz. Siyasette de böyle yapacağız. Emsallerimiz parti desteği almış onunla yola çıkmış olabilir. Biz tavşan ve kaplumbağa misali hedefimize yavaş ilerleyeceğiz, tek tek insanlara ulaşacağız, acele etmeden ama emin adımlarla yürüyeceğiz ve haziran seçimlerinde hedefimize ulaşacak halkın seçilmesini sağlayacak o günden sonra da beraber doğru bildiğimiz yolda ilerleyeceğiz" dedi.


   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
İsmail Dursun Kuzucu
Hakan Öztürk
Adil YILDIRIM
Kırlangıçoğlu Oktay
Gökhan Demir
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  22 Mayıs 2018 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net