23 Temmuz 2018 Pazartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Yılmazer’den okunacak bir paylaşım
   Bu haber 990 kez okunmuştur.
11 Ağustos 2017 Cuma 16:57:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
  Kırıkkale’nin Ankara’da sevilen avukatlarından ve eski Milletvekili Murat Yılmazer’in oğlu Mehmet Yılmazer, sosyal paylaşım sitesinde ilginç bir yazıya imza attı. Mehmet Yılmazer'in yazsını aynen yayınlıyoruz. 

 

 

ŞAHSIMI AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NE ŞİKAYET ETMEK İSTEYENLER İÇİN STANDART BİR YAZI HAZIRLADIM. BU YAZIYI EMAİL, FAKS, MEKTUP GİBİ FARKLI ŞEKİLLERLE AK PARTİ GENEL MERKEZİMİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

İŞLERİNİZDE KOLAYLIKLAR VE BAŞARILAR DİLERİM

 

AV.MEHMET YILMAZER

 

KOLAY OLUR

Ak Parti Genel Merkezi’ne Sayın İlgili, Sizinle, Kırıkkale’de “Aktif Siyaset” yapan Mehmet Yılmazer’e dair şikayetlerimizi paylaşmak istiyoruz. Mehmet Yılmazer, Aktif Siyaset faaliyetlerini sürdürürken Hz.Ali’nin “aleyhine de olsa doğruyu söyle” ilkesini benimseyerek Ak Parti’nin “Kırıkkale’deki metal yorgunluğu”nun rakamsal ifadelerini sosyal medya ve yerel basın aracılığı ile kamuoyu ile paylaşmıştır. Bununla yetinmemiş bu yorgunluğun gerekçelerini anlatmış ve çözüm yollarını sıralamıştır. Oysa hiçbir şey yokmuş gibi davranmak ve herşeyi Genel Merkezden beklemek kimseyi yormaz ve daha kolay olurdu.

 

MİLLETİN PARTİSİ

Mehmet Yılmazer , Eski Bakanlardan Ömer Dinçer “Ak Partinin sahibi Recep Tayyip Erdoğan’la beraber Bülent Arınç, Abdullah Gül ve Beşir Atalay”dır derken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “AK Parti birilerinin figüranı değildir. AK Parti bu milletin hizmetkarıdır. Farkı budur. Çünkü Ak Partiyi Ahmet , Mehmet, Hasan , Hüseyin kurmadı. Ak Parti’yi millet kurdu. Ak Parti’nin sahibi millettir”sözünü hatırlatmış ve partide “birilerinin adamı” kontenjanından yer alanları rahatsız etmiştir. Verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dilemelidir.

 

BÜTÜNCÜ BİR BAKIŞ

Mehmet Yılmazer, Kırıkkale Milletvekillerinin değerlendirilmesinin bütüncül bir bakış ile yapılması gerektiğini, Türkiye’de yapılan dev hizmetlerde Kırıkkale Milletvekillerinin ve AK Partinin her bir vekilinin payı olduğunu söylemiştir. Bu söylem Kırıkkale Milletvekillerinin yerine göz koyan herkesi huzursuz etmiştir. Geleneksel siyaset rakipleri karalamayı gerektirirken o geleneklere aykırı davranmıştır. Geleneklere aykırı davranmak sizce de yanlış değil midir ?

 

SOL TABANLI

Mehmet Yılmazer, CHP ve sol tabanlı birkaç SKT başkanı Sayın Cumhurbaşkanımıza , Ak Parti’ye çok ağır söylem, hakaret ve iftiralarda bulunurken bunlara karşı adeta tek başına karşı söylemler, savunmalar geliştirmiş, bunları kamuoyu ile paylaşmıştır. Oysa CHP başta olmak üzere PKK destekçisi kişilerin özgürce düşünceleri paylaşma, Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ak Parti’ye karşı akıl ve izanla bağdaşmasa da diledikleri her şeyi söyleme hakları yok mudur ?

Mehmet Yılmazer , Ak Parti dışında, başka parti mensuplarının yaptığı doğru, topluma yararlı faaliyetleri saygı ve takdir ile dile getirmiştir. Neymiş “Müslüman el emin olmalı”ymış ! Neymiş “Müslüman adil olmalı”ymış ! Biz buna karşıyız. Mehmet Yılmazer, Kırıkkale kamuoyu ve kamu personelinin FETÖ tehlikesine karşı uyanık ve dinamik olmak konusunda yoğun mücadele vermiş ve bu da FETÖ ile hala bir biçimde irtibatta olanların, daha önce irtibatta bulunanların morali bozmuştur. Oysa kimse kimsenin moralini bozmamalıdır.

 

YAPILANLAR SAYMAKLA BİTMEZ

Mehmet Yılmazer, “davaya hizmet” dışında “başka dertleri” olanların huzurunu bozacak paylaşımlarda da bulunmuştur. “Huzur İslamdadır” geleneğinden gelen bir insanın bu tür huzur kaçırıcı şeyler yapması yanlıştır. Kısaca Mehmet Yılmazer’in yaptıkları saymakla bitmez. Bu nedenle ivedilikle Mehmet Yılmazer’in kulağının çekilmesi Kırıkkale’de Ak Parti içindeki AKP’lileri , CHP’lileri, FETÖcüleri, PKK destekçilerini, “başka işler peşindeki bazılarını” oldukça rahatlatacaktır. Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Fazlı GÜVENTÜRK
Şevket ÖZSOY
Kırlangıçoğlu Oktay
İsmail Tekpınar
Hakan Öztürk
Seyfettin Çetiner
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  23 Temmuz 2018 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net