20 Mart 2019 Çarşamba
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Yılmazer'den Tavsiyeler
   Bu haber 4877 kez okunmuştur.
13 Haziran 2018 Çarşamba 14:59:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
AK Parti Kırıkkale Milletvekili aday adayı Avukat Mehmet Yılmazer, AK Parti'nin Cumhuriyet meydanında yaptığı miting sonrası açıklamalarda bulundu.

DESTEKLEME HAKKI VARDIR

Yılmazer, "Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı meydan düzenlemesinde başarılıydı. Yaptığı organizasyonlarda da başarılı. Sayın Saygılı’nın bu yönünden seçime 10 gün kala yapılacak bütün siyasi organizasyonlarda azami ölçüde yararlanılmalı.Kırıkkale Milletvekilimiz Mehmet Demir seçime 10 gün kala yapılacak bütün siyasi organizasyonların “planlama koordinatörü” olarak görev yapabilir. Seçim tecrübesi yüksek bu isim detaylı çalışmaları ile katkı sağlayacaktır.Kırıkkale Milletvekilimiz Abdullah Öztürk özellikle Keskin bölgemizde şahsı ve İl Yönetim kademelerinin desteği ile etkin bir çalışma yürütmelidir. Örneğin son 10 günün her bir günü il teşkilatımız farkı bir kademesi Sayın Öztürk ile farklı tema ve çeşitlilikte seçim çalışmaları yapabilir.İl Başkanımız Sayın Nuh Dağdelen milletvekili listesinin oluşmasında etkili olmuştur. 1. Sıra adayımızı patimize en yüksek oyu aldırabileceği için onaylamış, kabullenmiş ve desteklemiştir. 2.sıra adayımıza ise 57 aday adayı içinde en etkili aday olacağına inanarak doğrudan destek vermiştir. (İl başkanının her adaya eşit mesafede durmadan, en iyi sonucu alacağı adayı destekleme hakkı vardır. Bir tercih yapması doğaldır.) Liste belirlemede gösterdiği siyasi başarıyı seçim sonuçlarına da yansıtması için Kırıkkale’deki Ak Parti Belediye Başkanları, Kırıkkale Milletvekilleri ve Ak Parti’ye gönül vermiş STK’lar ile “Son 10 gün seçim planlaması”nı birlikte yapmalı ve elde edilecek başarıyı paylaşmalıdır.''şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞMALAR BU BİLİNÇ İLE YAPILMALIDIR

Yılmazer, "MHP İl Başkanlığı ve MHP Milletvekilleri ile birlikte Cumhur İttifakı vurgusunu daha da ön plana çıkaracak ortak çalışmalar yapılmalıdır. Sayın Ramazan Can telefon mesajları ve bazı toplantılar ile sınırlı kalan Ak Parti hizmetlerini anlatan paylaşımlarını birkaç basamak daha yükselterek , bunları anlatacak mecraları çeşitlendirmelidir. Örneğin mahalli gazetelere verilecek birkaç tam sayfalık ilanlar (gazetelerin internet sayfaları dahil) ve sosyal medyayı çok etkin kullanarak, billboardlar aracılığı ile bu çeşitlendirme yapılabilir.Ak Parti Milletvekillerimizden hemşerilerimiz seçimlerin önemi dışında başka şeyler de duymak istiyorlar. Sayın adaylarımız Kırıkkale’nin temel ve detay sorunlarına ne kadar hakim olduklarını ve Kırıkkale özelinde yüksek ölçekli “yapılandırılmış projelerini” bir an önce kamuoyu ile paylaşmalıdır. Kadın milletvekili aday adaylarımız seçimlere çok ciddi katkı sağlayacak profile sahipler. Kendilerinin donanımından , Kırıkkale’deki yüksek itibarlarından yararlanılmalıdır. Kadın kolları başkanımız yüklendiği sorumluluğun bilinci ile ses getirecek çalışmalar yapmalıdır. Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasındaki farklar kamuoyuna etkin biçimde anlatılmalıdır. FETÖ’nün 15 Temmuz’da şehit ettiği Ak Partimizin efsane reklamcısı Erol Olçok’un “Seçimlerde özellikle son 10 gün belirleyicidir” sözü unutulmamalı ve bu çalışmalar bu bilinç ile yapılmalıdır.''dedi.

 


   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Reis  -  14-06-2018 - 19:16
Tamamda sayın yılmazer il nerede başarılı onu anlamış değilim. Kırıkkale de Akp il yok nerede başarılı anlamadım. Bizde bu şehirde yaşıyoruz.
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
bahattin akyön
Seyfettin Çetiner
Kırlangıçoğlu Oktay
İsmail Tekpınar
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  20 Mart 2019 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net