11 Aralık 2018 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Hizmet Yarışına Varız
   Bu haber 888 kez okunmuştur.
13 Haziran 2018 Çarşamba 15:01:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Erdal Baloğlu, MHP Milletvekili Adayları Av.Halil Öztürk,Av.Murat Abalı, Dr.Ömer Dedebali basın mensuplarıyla seçim bürosunda bir araya geldi. Grup adına konuşma yapan MHP il Başkanı Erdal Baloğlu, "Ahlaklı siyaseti kendine ilke edinen, bel altı siyasetine ihtiyaç duymayan, algı oluşturma çabası içinde olmayan, Kırıkkale’yi ve Kırıkkaleliyi seven her kişi ve toplulukla Kırıkkale’ye hizmet yarışına varız''dedi.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI YOLA ÇIKILMIŞTIR

Kırıkkale’mizin habere açılan pencerelerinin fedakâr, cefakâr, vefakâr imtiyaz sahipleri,

Bilindiğiniz üzere 18 Mayıs 2018 tarihinde MHP Genel merkezi tarafından Milletvekili Adaylarımız kamuoyu ile paylaşılarak ilan edilmiştir. Normal şartlar altında 21 Mayıs’ta açıklanması beklenen aday listeleri partimiz tarafından 3 gün önceden açıklanarak, başka partililerin listesine göre değil, bölgesel ağırlıklarına göre değil, Sahipsiz Kırıkkale’mize sahip çıkacak, mazeret değil çözüm üretecek, vatandaşa nereli olduğunu değil neye ihtiyacı olduğunu soracak ehil Milletvekili Adayları yola çıkılmıştır.           19 Mayıs 2018’de seçim çalışmalarının başlamasıyla Seçim Koordinasyon Merkezi kurulmuş ve bu merkezin oluşturduğu çalışma Programı ile Kamu Kurumu ve kuruluşları, STK’lar, dernekler, Esnaf toplulukları, vatandaşlar, pazarlar, sanayi siteleri, ibadethaneler ve bilumum insan kaynaklı yerler ziyaret edilmiş, Cumhur İttifakı anlatılarak, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları yapılmıştır.Yine İl Başkanlığımızca,vatandaş bilgilendirmesi için örnek oy pusulalarıyla “NASIL OY KULLANIRIM?” sorularının cevabını bir görev kabul ederek vatandaşımıza anlattık.

 

CUMHUR İTTİFAKININ YEGÂNE SAVUNUCUSU OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin önemini vurgulamak için “NEDEN İTTİFAK YAPILDI?” sorusunun cevabı ve cevapları halkımıza arz edildi. Yine bugün itibariyle 26 gündür Cumhur İttifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen yegâne parti konumuna gelinmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi olaraksöz, söylem, afiş, branda, basılı evrak, gazete ilanları kısaca propaganda adına her ne varsa “CUMHUR İTTİFAKI MİLLET AKLI” üzerine kurulmuştur. Yapılan çalışmalar neticesinde ilk turda Sayın Cumhurbaşkanımızın seçilmesi için azami çaba sarf edilmiş, 24 Haziran’a kadarda sarf edilmeye devam edecektir. Ekip çalışmasına katkı sağlayan bütün yan kuruluşlar bir ahenk içinde çalışmaya devam etmektedir. Bu sistemli çalışma muhakkak meyvelerini verecektir. Her yeni güne sıfırdan başlamış gibi iradeli, kararlı ve istekli bir yaklaşımla çalışmaya devam edeceğiz.1 kesin, 2’yi aldık, 3’e koşuyoruz söylemlerinden ziyade Kırıkkale’ye ve Kırıkkaleliye daha güzel, daha verimli nasıl hizmet ederiz sorusuna odaklanıp, bu doğrultuda çalışıyoruz.

 

DEDİKODU DEĞİL PROJE ÜRETELİM, ÇÖZÜM ÜRETELİM

Sorun üreten değil çözüm üreten bir anlayışla vatandaşlarımızın karşısında yer almaya gayret ediyoruz.

DELİCE’de bir vatandaşımızın,“Bizim ilçemizden bir aday var, siz burada fazla gezmeyin”ifadesinekarşılık gayet naif, anlayışlı ve kibar bir yaklaşımla kendimizi ifade edip, hizmet aşkıyla amcamızın elini öpüp helalleşmeden kapısından dönmedik.                Bizim anlayışımızda, bir topluluğun bir bölgenin adayı olmak değil, işsizlikle boğuşan, göç veren, her geçen gün küçülen, TÜM KIRIKKALE’nin derdine derman olmak vardır, samimiyet vardır.

               

 

SİZİN DERDİNİZ, BİZİM DERDİMİZDİR

 

Kısacası sizin derdiniz, bizim derdimizdir.Hizmet ederken, Kırıkkale bizden “SEN NERELİSİN GARDAŞ?” sözünü duymayacak.Değerli BASIN Mensupları,11 gün sonra 142 yıllık parlamenter geleneğin, 95 yıllık Cumhuriyet tarihinin, 73 yıllık çok partili dönemin en önemli seçimi yapılacak.Bu önemi özümsemiş bir teşkilatın mensupları olarak, Cumhur İttifakının fikir babası Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in çizdiği yolda samimiyetle mücadele etmeye devam edeceğiz. En güzel sonuçla taçlandıracağımız bu seçim dönemini, yine Kırıkkale’ye hizmet parolasıyla sonuçlandıracağız.Kırıkkale’de siyasetin özlenen şekilde yapılması için MHP İl Başkanlığı ve Milletvekili Adaylarımız olarak Cumhur İttifakı içinde yada dışında olan diğer siyasi partilerle görüşmekten, ziyaret etmekten, davetlerine icabet etmekten ve aynı fotoğraf karesine girmekten hiç imtina etmedik, etmeyeceğiz. Aynı hassasiyeti de muhataplarımızdan göreceğimizi de düşünüyoruz.Ahlaklı siyaseti kendine ilke edinen, bel altı siyasetine ihtiyaç duymayan, algı oluşturma çabası içinde olmayan, Kırıkkale’yi ve Kırıkkaleliyi seven her kişi ve toplulukla Kırıkkale’ye hizmet yarışına varız.

Bu duygu ve düşüncelerle Kırıkkaleli Vatandaşlarımızdan 11 gün daha yüksek sabır istiyoruz.Aynı zamanda samimiyete, projeye ve çözüme odaklanmış Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekili Adaylarına ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a destek ve dua istiyoruz.Allah memleketimiz için en hayırlısını nasip etsin.Mübarek Ramazan ayında yapılan ibadetlerin kabulünü, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramının ülkemize ve Kırıkkale’mize hayırlara vesile olmasını diler, teşkilatlarımız ve Milletvekili Adaylarımız adına sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim.

 


   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Hakan Gökkaya
Fazlı GÜVENTÜRK
Şuayip Bütün
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  10 Aralık 2018 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net