18 Ağustos 2019 Pazar
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Güneş'e Büyük İlgi
   Bu haber 1758 kez okunmuştur.
11 Şubat 2019 Pazartesi 16:00:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
AK Parti Karakeçili İlçesi İl Genel Meclis Üyesi müracaatında bulunan Murat Güneş'e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

HAYIRLI OLSUN

AK Parti Belediye Başkanı Hüseyin Güneş ile ziyaretlerde bulunan Güneş'e vatandaşlar hayırlı ve uğurlu olsun temennisinde bulunuyor.  Her zaman halkın içinde biri olduğunu söyleyen Güneş, "Sel gider kum kalır, aynı sokağın, aynı mahallenin, aynı iklimin çocukları, insanlarıyız. Hatta akrabalık var. Siyasi birbirlerinizi kırmayın, seçim bitince göz göze, yüz yüze bakabilin."

ÇÖZÜMSÜZLÜKLER ÇÖZÜM OLACAK

Güneş, "Değerli arkadaşlar,gençlerimiz naçar çaresiz gelmiş 30 yaşına 35 yaşında, kalıcı bir iş bulamamış,2 çocuk 4 çocuk var, psikolojik olarak yıkım içinde,huzur yok Ankara'da ,İstanbul'da iş arıyor aldığı 3 kuruşla hayata direniyor.Bu durum fıtrata da ters değerli arkadaşlar. Üretimi, istihdamı teşvik etmek zorundayız. bunun çaresini bulmak zorundayız. Murat Güneş olarak ben,bu sebeple buradayım. Bunların çözümü için kapı kapı dolaşarak, üniversiteler, kurumlar, hükümet nezdinde ve hatta Karakeçilinin Ankara'da, Bursa'da, İstanbul'da iş adamı değerleriyle görüşmeler yapıp, tersine göçü sağlamak için çareler üretelim."

VATANDAŞIN YANINDA

Güneş, "Benim vazifem ilçede doğan çocuğun şehre göçüp gitmesine engel olmak. Buralarda istihdam alanları oluşturduğumuzda,suya hasret,ırmağa hasret Memleketim insanının ne işi var büyük şehirlerde. Gücü yeten,çocuğunu devlete,belediyeye katıyor ya diğerleri. Hasılı kelam;Bunu insanlarımıza yaşatmayalım, inanırsak bunu başarırız ,çapımız kadarda olsa yaparız.Mikro projeler üretmek zorundayız, Birbirimizin samimiyetine güvenirsek, Allah'ın kapıları açacağına inanıyorum. Rahatız lakin duyarsız değil, kararlıyız ve istekliyiz ama hırslı değil. En başında sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve mütevazi bir şekilde inandığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

HALKIN YANINDA

Güneş, "Şahsi menfaatlerin değil halkımızın menfaatlerinin korunması amacıyla görevdeyim ve göreve talibiz. Cenabı Allaha şükürler olsun halkımızın gönül makamındayız. İşte bu yüzden diyoruz ‘ki.Karakeçili Ehline Emanet.Allah'ım şayet iğne ucu kadar haksızlık, adaletsizlik , suistimal, adam kayırmacılık , yetimin hakkına tevessül edecek isem, Murat Güneş kuluna İl Genel Meclis Üyesi görevini nasip etme. Hakkın muhafazası, mazlumun duası, kalıcı eserlerin hizmetlisi, beklentilerin karşılayıcısı olabilecek isek Ben kulun Güneş'i ve bize inanan ve güvenen arkadaşlarımıza,hemşerilerimize, gençlerimize, hepimize muvaffâkıyetini ve muzafferiyetini ikram eyle."

 

 

 


   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
İlhami GÜNEŞ  -  12-02-2019 - 16:55
NİYET HAYIR AKIBET HAYIR !!!!! İnsanın yaptığı tüm işler niyete göredir. Aslolan niyettir; insanın birşeyi yaparken neyi düşündüğü ve neyi amaçladığıdır. Ancak iyi niyetle girişilen işin sonu İNSAALLAH hayırlı olur.Bu anlamda memleketime az veya çok hizmet etmiş gelmiş geçmiş ALLAH CC onlardan razı olsun hayatta olanlara sıhhat ebediyete intikal etmişlere rahmet olsun yeğenime ve ekibine bu yolda başarılar dilerim.aynı kendisinin ifade ettiği gibi kırmadan dökmeden herkesimi kucaklayan ve ileriye dönük büyük hizmetleri ile anılan deger olmasını hasseten tüm kalbi duygularımla ifade etmek isterim.Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.dusturu ile hepinize saygılar sunarım eskişehirden selam olsun memleketi insanına
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Hakan Öztürk
Halil Eşmebaşı
Fazlı GÜVENTÜRK
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  18 Ağustos 2019 Pazar
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net