22 Ağustos 2019 Perşembe
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Eğitimde Kırıkkale Damgası
   Bu haber 656 kez okunmuştur.
15 Mayıs 2019 Çarşamba 15:34:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Milli Eğitim Bakanlığı Resmi Verilerine Göre Kırıkkale, EBA Kullanımında Türkiye 1. si, oldu. Dİn Öğretimi Genel Müdürlüğü Kalite Takip Sistemi Mart Ayı itibariyle Kırıkkale Türkiye 1. si, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Web Siteleri Etkin Kullanım oranında Türkiye 2. Si oldu

HAYATIN AYRILMAZ BİR PARÇASIDIR

 EBA Eğitimin geleceğe açılan kapısı olan Eğitim Bilişim Ağı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından her bir bireyin kullanımına ücretsiz olarak sunulan çevrimiçi bir sosyal eğitim platformu.Eğitim, hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. EBA; okulda, evde, zamandan ve mekândan bağımsız olarak ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman kullanabilir. Bu da eğitimin dört duvar dışında da gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu platformun amacı; bilgi teknolojileri aracılığıyla etkili materyal kullanımını destekleyip teknolojinin eğitime entegrasyonunu sağlamaktır.

BAŞARILARIN DEVAM ETMESİNİ DİLEDİ

 Dİn Öğretimi Genel Müdürlüğü Kalite Takip Sistemi Mart Ayı itibariyle Kırıkkale Türkiye 1. si, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Web Siteleri Etkin Kullanım oranında Türkiye 2. Si oldu. Başarıyı artırma adına tüm eğitim camiamızın ekip olarak büyük bir özveri ile çalıştığını ve sonucunun istenilen şekilde alınmaya başladığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, emeği geçen herkesi ve bütün okullarımızı tebrik ederek, başarıların devam etmesini diledi.''dedi.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Fazlı GÜVENTÜRK
Kırlangıçoğlu Oktay
bahattin akyön
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  21 Ağustos 2019 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net