08 Ağustos 2020 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Hastalarımız İyi Şartlarda Hizmet Alıyor
   Bu haber 1311 kez okunmuştur.
07 Aralık 2019 Cumartesi 15:37:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla bazı sağlık tesislerini ziyaret etti. Beraberinde Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa Altaş ile birlikte ziyaret edilen binaların fiziki durumlarını inceleyen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat Ağırtaş, görevli personelin istek ve taleplerini dinledi, hastalarla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.

İSTEK VE TALEPLERİ DEĞERLENDİRDİLER

İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş ve beraberindekilerinin gerçekleştirdiği ilk ziyaret Bahşılı Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi oldu. Burada doktor ve personel ile sohbet eden İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, TSM Başkanı ve Aile Hekimlerimiz ile çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Ardından müdür beraberindeki heyet Bahşılı 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna geçerek görevli personeli ziyaret ettiler. Burada bir süre personel ile sohbet eden il sağlık müdürü  ve beraberindeki heyet, yeni yapılan Bahşılı 1 Nolu Acil Sağlık İstasyonunun binasını inceleyerek, fiziki şartlar konularında istek ve talepleri değerlendirdiler. 

 

YERİNE GETİRİLECEĞİNİ SÖYLEDİ

Daha sonra Hacılar Aile Sağlığı Merkezi ile Karaahmetli Sağlık Evinde incelemelerde bulundu. Yetkililerden binaların durumları hakkında bilgiler alan İl Sağlık Müdürü  Dr. Murat Ağırtaş, gerekli eksikliklerin giderilerek, taleplerin kısa süre içerisinde yerine getirileceğini söyledi. Müdür ve beraberindekilerin son ziyareti ise Karakeçili İlçe Hastanesi, Karakeçili Toplum Sağlığı Merkezi ve Karakeçili Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu oldu. 

 

YERİNDE ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR

Burada hastane personeli ve idarecileri ile görüşen İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, “Ziyaretlerimizdeki asıl amaç öncelikle çalışan personelimizin memnuniyeti için ihtiyaçların yerinde değerlendirilerek giderilmesinin sağlanması, bunlarla birlikte hastalarımızın daha iyi şartlar altında hizmet alabilmeleridir. Bunun içinde ilk önce binaların fiziki yapısına, eksikliklerine bakıyoruz. Daha sonra ise personelimizin teçhizat gibi istek ve taleplerini yerinde çözmeye çalışıyor, çözemediklerimizi ise not alarak en kısa sürede gidermeye çalışıyoruz” dedi. 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Ahmet Kankal
Bekir Eroğlu
Fazlı GÜVENTÜRK
Kırlangıçoğlu Oktay
Halil Eşmebaşı
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  07 Ağustos 2020 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net