07 Nisan 2020 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Demirbaş Atandı
   Bu haber 5572 kez okunmuştur.
28 Ocak 2020 Salı 14:49:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Şehit Gazi Aileleri ve Tüm Kamu Çalışanları Sendikası (ŞEHİT GAZİ KAMU-SEN) Kırıkkale İl Başkanlığına Mete Demirbaş atandı.

FAALİYETLERİMİZDE DURMAKSIZIN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

“Kurulum çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Şehit, Gazi Aileleri ve Tüm Kamu Çalışanları Sendikasının 4688 sayılı sendika kanununun 18.maddesi gereği Kırıkkale İl Temsilciliğine atanmış bulunmaktayım. Görev yazım Kırıkkale Valiliğine ulaştırılmıştır. Çok yakında Sendikal faaliyetlere başlayıp İl / İlçe belde köy ve ücra köşeden en Merkeze kadar tüm Memur arkadaşlarımızın sorunlarının çözümleri için birebir yanlarına gidip odalarında çalışma ortamlarında dertlerini dinleyip, hasbihal edeceğiz. Sorunların çözümleri için çalışacağız. Yola çıktığımız ilk günden bu güne kadar hak ve adalet yolunda adil bir yönetim için verdiğimiz mücadeleyi bilen biliyor bu yolda yanımızda olan veya yanımızda olacak olan arkadaşlarımıza şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. Çok yakında Sendikal faaliyetlerimizde durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

YOLUNDA HIZLA BÜYÜYORUZ

Demirbaş, Şehit Gazi Kamu-Sen Sendikası, Sendikamızın  yönetmeliği tüzüğü doğrultusunda çalışmalar yapan, Devletine ,Milletine, Bayrağına  bağlı, kutsal değerlere saygılı üyelerinin hak ve hukukunu her platformda  da savunan ve sorunların tespiti ve çözüm varlığını sorumluluğun bilinci ile hareket eden  bir sendikadır. Milletine hizmet eden ve cefakar Kamu görevlilerini sendikalarına davet ederek “El ele bağımsız ve dik duruşla sendikacılık yapma yolunda hızla büyüyoruz. Sendikamızda tüm kararlar üyelerin onayından sonra uygulanmaktadır. Tüm Şehit yakını, gazi, gazi yakınları, engelli, yetiştirme yurtlarından gelenler ile tüm kamu görevlilerini sendikamıza davet ediyoruz. Sendikamıza ulaşmak isteyen bizlere ulaşabilirler” diye konuştu

 

DİLEKLERİNDE BULUNUYORUZ

Şehit Gazi Kamu-Sen Sendikası Genel Başkanı Yaşar Hüseyinoğlu “Kamuda görev

alan üyelerinin arasında Gazi, Gazi ve Şehit yakınlarının, Engelli personellerin, 4C’den 4B’ye geçen personellerin, Hizmetli kadrosunda çalışan personellerin, Teknik personellerin ve Tüm kamu personellerinin özlük haklarını korumayı ve çalışma şartlarını iyileştirmeyi, özgür sendikacılık prensipleri dahilinde üyelerin sosyal adalet ve sosyal güvenliğe eriştirilmesi çerçevesinde özgürlük alanlarını koruma ve geliştirme amacını taşıyan sendikamıza tüm kamu görevlilerinden destek bekliyoruz. Şehit Gazi Kamu-Sen Kırıkkale İl Başkanı Mete Demirbaş’a sendikamızı temsil etmede son derecede güveniyor, kendisine görevinin hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulunuyoruz ”dedi.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Alper  -  13-02-2020 - 19:43
Hayırlı olsun Mete Bey Çok yerinde bir organizasyon olmuş emeğinize sağlık
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Başar Özdemir
Fazlı GÜVENTÜRK
Şevket ÖZSOY
Kırlangıçoğlu Oktay
ÜLKÜ'CE
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  06 Nisan 2020 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net