16 Ocak 2021 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Ülkemize Deva Olmak İçin Yola Çıktık
   Bu haber 2267 kez okunmuştur.
05 Ağustos 2020 Çarşamba 17:00:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale Deva Partisi yönetim kurulu oluşturduktan sonra ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Deva Partisi İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, "Çalmadık kapı bırakmayacak ; genç, yaşlı, çocuk demeden hemşehrilerimizin derdini dinleyip,onların dertlerine derman olmak için uğraşacağız.''dedi.

KATILIMLARINIZDAN ONUR DUYDUK

Kahvaltılı basın toplantısına katılım oldukça geniş oldu. Deva Partisi il yönetim kurulu ve basın mensupları katıldı. Deva Partisi il Başkanı İsmail Oğuz Karakuş yaptığı açıklamada" Basın; toplumsal gelişme ve bilinçlenmeye önemli katkılar sağlamaktadır. Bu sebeple ; Yönetim Kurulumuzun İlk Toplantısı’nda sizleri de aramızda görmek istedik.Çünkü biz her zaman basın mensuplarımızı Deva Ailemiz içinde ayrılmaz bir bütün olarak görüyoruz. Hoşgeldiniz. Katılımlarınızdan onur duyduk. Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemlerde sorumluluk duygusu ile Kırıkkale'mize ve ülkemize Deva olmak için yola çıkmış bulunuyoruz.''dedi.

 

ÜLKEMİZDE BU İDEAL İÇİN ÇALIŞMAKTIR

Karakuş, "Deva Partisi olarak Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan ve birbirinden kıymetli kurucu üyelerimiz ile birlikte hukukun üstünlüğüne,özgürlüğe,adalete,temel insan haklarına ve demokrasiye,şiddet,korku,baskı,ötekileştirme ve ayrımcılığın yaşanmadığı ; hukuka bağlı,vatandaş odaklı,katılımcı,şeffaf,hesap verilebilir ve denetlenebilir; gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı,milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı,saygın ve güçlü Türkiye idealini gerçekleştirmek için bu yola çıktık. Bizim üzerimize düşen görev önce bulunduğumuz ortamda daha sonra kendi çevremizde,şehrimizde ve ülkemizde bu ideal için çalışmaktır.''dedi.

 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

 "Bu ideali gerçekleştirmek için güzel Kırıkkale'mizde var gücümüzle çalışacağız.Çalmadık kapı bırakmayacak ; genç , yaşlı, çocuk demeden hemşehrilerimizin derdini dinleyip,onların dertlerine derman olmak için uğraşacağız. Kırıkkale'mizin sorunlarını tespit edip ; istişare ve ortak akılla çözüm yolları arayacak ve dertlerimizin son bulması için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Bizler bu şehirde yaşıyoruz ve sorunlarını yakınen biliyoruz.Şehrimizin yaraları var.Bu yaraları sarmak için gece gündüz çalışacağız.''

 

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

"Bugün bu toplantıda kıymetli basın mensuplarımızla,İl Kurucu Yönetim Kurulumuzu buluşturmak istedik.İl kurucu heyetimizle birlikte yürüttüğümüz titiz çalışmalar sonucunda ; birbirinden değerli 21 kişilik İl kurucu yönetim kurulumuzu belirledik.Çalışmalarımızı yaparken parti tüzüğümüze uygun olarak İl Yönetimimizin %50’sinden fazlası ilk defa bir siyasi partide görev almış arkadaşlarımızdan oluşmakta olup,6 kadın arkadaşımız bulunmaktadır.İnşallah İl Yönetim Kurulumuzla birlikte çok çalışıp,şehrimiz ve ülkemiz adına güzel işler yapacağız.''dedi.

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Sıla Ayça Ertunç
Ahmet Koç
Pınar Taşçı YIKILMAZ
İsmail Dursun Kuzucu
Başar Özdemir
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  15 Ocak 2021 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net