05 Mart 2021 Cuma
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Yaşam’da Diş Kliniği açıldı
   Bu haber 2148 kez okunmuştur.
13 Ekim 2020 Salı 12:12:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi poliklinik ve hekim sayısını artırıyor. Hastanede Diş Kliniği açıldı ve hasta kabul etmeye başladı.

HASTA KABUL EDİLİYOR

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi poliklinik ve hekim sayısını artırıyor. Hastanede Diş Kliniği açıldı ve hasta kabul etmeye başladı. Hastanede Diş Hekimi olarak Muhammed Emre Cengiz hasta kabul ediyor. İl genelinde sıklıkla talep edilen diş kliniği konusunda Yaşam Hastanesi bu talebi yerine getirmiş oldu. Diş kliniğinde estetik diş hekimliği, zirkonyum kaplama, lamine (yaprak porselen), e-max tam seramik kaplama, kanal tedavisi, implatoloji cerrahisi, gömülü ve yarı gömülü yirmi yaş dişi cerrahisi, gülüş tasarımı ve estetik dolgu uygulamaları, bruksizm  tedavisi dişeti hastalıklarının tedavisi, çocuk diş hekimliği, oral minör cerrahi uygulamaları, ortodonti tedavisi gerçekleştirilecek.

 

TALEBE CEVAP VERİLDİ

Hastanede göreve başlayan Diş Hekimi Muhammed Emre Cengiz, Yaşam Hastanesi’nde bir çok uygulamayı yapabilecek donanıma sahip olduklarını söyledi ve herkesi beklediklerini belirtti. Diş Hekimi Cengiz, “Yaşam Hastanesi’nde Diş Kliniği açıldı ve hasta kabul etmeye başladık. Bir çok uygulamayı yapabilecek kapasitedeyiz. Herkesi sağlıklı dişler için bekliyoruz” dedi. Kırıkkalelilerin uzun zamandır talebine cevap vermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen hastane yönetimi de hasta kabul etmeye başlayan Diş Kliniği’nin Kırıkkale için iyi bir imkan olacağına işaret etti.

 

M. EMRE CENGİZ KİMDİR?

Hastanede göreve başlayan Diş Hekimi Muhammed Emre Cengiz, 1993 Kırşehir doğumlu. 2011 Kırıkkale Fen Lisesi mezunu olan Cengiz, 2016 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2016-2017 yıllarında Sakarya’da özel muayenehanede diş hekimliği yaptı, 2017-2018 yıllarında uzun dönem yedek subaylık görevi ile askerliğini tamamladı. 2018-2020 yıllarında ise Kırıkkale’de özel muayenehanede diş hekimliği görevini sürdürdü.

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
abidin  -  24-02-2021 - 09:15
Kırıkkale halkı diş konusunda perişan. İnsanlar ağız diş sağlığı merkezinde muayene olamıyor. Randevular 15 gün öncesinden doluyor. !5. gün randevuları da 182 de bir dakikada bitiyor. İnsanlar dışarı özele gitmek zorunda kalıyor. Özele giden var gidemeyen var. Pandemi döneminde özeldeki dişçiler zengin oldu. Sayın yetkilileri göreve davet ediyorum.
Hatice  -  22-02-2021 - 00:04
diş çekimi varmı bide fiyatı ne kadar
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Nesrin Bulat
Bahattin Akyön
Pınar Taşcı YIKILMAZ
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  05 Mart 2021 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net