24 Ocak 2021 Pazar
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
81 İlde Teşkilatlanma Tamamlandı
   Bu haber 1049 kez okunmuştur.
10 Ocak 2021 Pazar 15:14:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş açıklamada bulundu. Karakuş, "Partimiz ; 9 ay gibi bir sürede 81 ilde teşkilatlanmalarını tamamlamıştır.''dedi.

UZAK DURACAĞIMIZI  BELİRTİRİZ

 Karakuş, "Demokrasi ve Atılım Partisi, kuvvetler ayrılığı esasına ve hukukun üstünlüğüne dayanan; yargının tarafsız ve bağımsızlığı ile hukuk güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı; katılımcı ve  çoğulcu demokrasinin hakim olduğu; uluslararası sözleşmeler ve evrensel değerler  çerçevesinde temel insan haklarının ve başta ifade ile basın özgürlüğü olmak üzere tüm  özgürlüklerin garanti altına alındığı; şiddet, korku, baskı, ötekileştirme, ayrıştırma ve ayrımcılığın  yaşanmadığı; hukuka bağlı, vatandaş odaklı, katılımcı, tarafsız, saydam, hesap verebilir,  denetlenebilir, etkili ve verimli bir kamu yönetiminin hayata geçirildiği; herkesin insan  onuruna yaraşır yaşam ve refah standartlarına ulaştığı; çocuklarımızın ve gençlerimizin  geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir  Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Partimiz ; 9 ay gibi bir sürede 81 ilde teşkilatlanmalarını tamamlamıştır. Edirne’den Kars’a,  Sinop’tan Hatay’a kadar bütün illerde ilgi gördüğü gibi şehrimizde de ilgiyle karşılanmış,   Deva Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı olarak; şehrimizin menfaati açısından olumlu bulduğumuz  hizmetleri destekleyecek , şehrimizin çıkarına olmadığına inandığımız işlerin karşısında  olmaktan da geri durmayacağız.   Bunun dışında fayda getirmeyecek , gereksiz , amacı belli tartışmalardan uzak duracağımızı  belirtiriz.''dedi.

 

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Ahmet Koç
Hakan Öztürk
Bahattin Akyön
İsmail Dursun Kuzucu
Pınar Taşcı YIKILMAZ
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  22 Ocak 2021 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net