07 Mart 2021 Pazar
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
AK PARTİ’de İcra Kurulu Belirlendi
   Bu haber 1554 kez okunmuştur.
26 Ocak 2021 Salı 08:39:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen İl Kongresi sonrası yeni yönetim kurulu ile göreve başlayan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, gerçekleştirilen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulu üyelerini belirledi.

DEDİKODU SİYASETİNDEN UZAK

13 Ocakta Başpınar Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen 7. Olağan kongre sonrasında yeni yönetim kurulu göreve başlayan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan  14 kişiden oluşan icra kurulunu belirledi. Haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında alınan kararla yürütme kurulu belirlenirken, ilçe koordinatörlüklerine de görevlendirilme yapıldı.  Yürütme kurulunun hayırlı olması temennisinde bulunan İl Başkanı Mustafa Kaplan yürütme kurulunda görev alan yönetim kurulu üyelerinin performanslara göre değişkenlik sağlayacağını ifade etti. Kırıkkale’ye ve Kırıkkale’ye halkına hizmet etmek için kendisi ile birlikte yönetim kurulu üyelerinin de büyük bir gayretle görev yapacağını dile getiren Kaplan, “Dedikodu siyasetinden uzak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşlığına yakışır bir şekilde davamızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.


 İCRA KURULU BELİRLENDİ

Mustafa Kaplan başkanlığında ki  AK Parti İl Teşkilatı görev dağılımı gerçekleştirildi. İşte icra kurulu; Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı; Bahadır Kılıç Yardımcıları; Döne Altınok – Melike Özbayramoğlu Narin, Teşkilat Başkanı; Turan Duruyürek Yardımcıları; Haluk Ercan – Cahit Çiçek, Seçim İşleri Başkanı; Hüseyin Günay  Yardımcıları; Esra Cebeci- Resul Doluca, Tanıtım ve Medya Başkanı; Adem Yılmaz Yardımcısı; Özlem Tekinışık Acar, Dış İlişkiler Başkanı; Hüseyin Ceylan Yardımcısı; Tarık Erdal, Sosyal Politikalar Başkanı; Özden Temoçin Yardımcısı; Selam Varankaya, Yerel Yönetimler Başkanı; Hüseyin Özçelik Yardımcısı; Pevril Altın, Ekonomi İşler Başkanı; Fatih Köksal Yardımcısı; Sema Demir, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı; Emre Baştuğ Yardımcısı; Haydar Akay, İnsan Hakları Başkanı; İrem Nur Özer Yardımcısı; Rabia Özaydın, Mali ve İdari İşler Başkanı; Şeref Akbal   Yardımcısı; Tarık Kılıç,Çevre Şehir ve Kültür Başkanı; Harun Oğuz Yardımcısı; Hakan Şahingöz, AR-GE Başkanı; Ahmet Uçan Yardımcısı; Züleyha Ok Davarcı, İl Sekreteri; Hakan İlhan


İLÇE KOORDİNATÖRLERİ

Yahşihan; Kalender İbiş, Bahşılı; Murat Kılıç, Çelebi; Mehmet Olgun,Karakeçili; Lokman Sefa Kaplan, Keskin; İshak Gencer,Balışeyh; Burak Özçam, Sulakyurt; İsmail Kalkan, Delice; Engin Pehlivanlı,Merkez İlçe; İsmail Yaman

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Nesrin Bulat
Bahattin Akyön
Pınar Taşcı YIKILMAZ
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  07 Mart 2021 Pazar
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net