12 Nisan 2021 Pazartesi
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Hüseyinoğlu, Güven Tazeledi
   Bu haber 1298 kez okunmuştur.
06 Nisan 2021 Salı 17:00:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Şehit Gazi Kamu Sen Sendikası Olağan Genel Kurulunun 1 incisi Kocaeli İli Gebze İlçesi Lamec Hotel’de gerçekleştirildi. Mevcut Genel Başkan Yaşar Hüseyinoğlu, güven tazeleyerek yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

VARLIĞIMIZI ZORUNLU KILINMIŞTIR

Gerçekleştirilen Genel Kurul gündem gereği Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ardından Tüm Şehitlerimiz için  Kuran-ı Kerim ve tilaveti gerçekleştirildi. Genel Başkan “Yaşar Hüseyinoğlu” konuşmasında Bizler sadece Sendikamızın kıymetli Üyelerine değil tüm Kamu çalışanları hizmet etmek  için, onların sorunlarını ve sıkıntılarını çözümler getirebilmek için adımlarımızı atmaktayız. Bizler yalnız bırakanlardan değil, ailesine sahip çıkanlardanız  diyerek  Biz “BİZ”olmanın varlığını yaşatanlarız şeklinde konuştu. Sözlerine devam eden Hüseyinoğlu,  “Kamuda görev alan Gazi,Gazi yakını ve Şehit yakınlarının sendikal anlamda ulaşabilecekleri  ve seslerini duyurabilecekleri bir Sendikanın olmaması, bugün bizim  varlığımızı zorunlu kılınmıştır.Bu nedenle “Şehit Gazi Kamu Sen Tüm Kamu Çalışanları Sendikaları” Kamuda çalışan tüm emekçi  kardeşlerimize  “Davamız, Duamız”diyerek bu  aile sıcaklığını yaşatmak istediğimizi  belirterek  yeni başarılarla yeni hedeflere doğru birlikte yürüyeceğiz. Genel Kurulumuz da alınan kararlarımız ve tüzük değişiklikler doğrultusunda  yeni hedefler belirlendiğini belirten Başkan, Şehit Gazi Kamu Sen-Büro Bankacılık,Sağlık,Diyanet,Tarım ve Orman, Eğitim kolları ile birlikte “Konfederasyon Kararı” ile birlikte diğer kolların kurulmasının kararı da alınmıştır.Sorunlarının çözülmesini bekleyen yüz binlerce kardeşimiz bizleri bekliyor. Sendikalarımızı güçlü, bölgesel ve küresel organizasyonlar yapmayı düşünüyoruz diyerek, büyütmeyi hedeflediklerini ifade ederek yeni hedeflere doğru beraberce yürüyeceğiz diyen   Genel Başkan “HÜSEYİNOĞLU”  “Şehit Gazi Kamu Sen ve  Tüm Kamu Çalışanları Sendikaları” tekrardan vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun diyerek sözlerini son verdi.

 

KIRIKKALELİ  İKİ GENEL  BAŞKAN ATADI

 

Şehit  Gazi Kamu Sen ve Tüm Kamu Çalışanları  Sendikası  mevcut  Kırıkkale İl Temsilcisi olan Mete Demirbaş,  Saygıdeğer  Genel Başkanı Yaşar Hüseyinoğlu tarafından   Şehit Gazi ve Tüm Kamu Çalışanları “Sağlık Genel Başkanı” olarak atanmış bulunuyorum. Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü aynı  zamanda Yahşihan İlçesi Şube Başkanı olarak görev yapan Abdurrahman Salar’ ise  Sağlık Genel Başkan Yardımcısı, Milli Eğitimde görevli  Şehit kardeşi  Kaan Mert Akçadağ’da  Şehit Gazi Kamu Sen  “Eğitim Genel Başkanı” olarak atanmış olup, Abdulsamet Pekdoğan ‘da  Eğitim Genel Başkan Yardımcılığına  getirilmiştir.Demirbaş konuşmasına başlamadan önce başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  bu toprakları  bizlere armağan eden istiklal mücadelemizin Kahramanlarına,bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi Rahmet ve Minnet anıyor görevi başında bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerini Emniyet Güçlerimize de başarılar dilerim dedi. “demirbaş”  mücadelemiz yalnızca Şehit Gazi Kamu ve Tüm Kamu Çalışanları Sendikasının mücadelesi değildir ifadesini kullanarak mücadelemiz Ülkemizin her kesmin de bulunan Tüm Kamu görevlilerinin Şehit Yakınları ve Gazilerimizin sesi olabilmek adına ezilen her emekçi kardeşimize ulaşılarak taleplerini hukuki bir şekilde çözüme kovuşturmayı amaç edinmekteyiz. Bizler hepimiz bu ülkenin bağrı yanık evlatları olarak şanla,şerefle,başarıyla Türkiye’nin geleceği  şehitlerimizin  göklerde dalgalanan son  şanlı Bayrağımızın örtüsü  için el ele gönül  gönüle kol kola olacağız diyerek ezilen her emekçi kardeşimize ulaşarak yanında olacağız.Şehit Gazi Kamu Sen çatısı altında  Tüm Kamu Çalışanları “Sağlık” Sendikası  Genel Başkanı olarak bu Kutsal görevi bana laik gören saygıdeğer Genel Başkanım Yaşar hüseyinoğlu’na   Şahsım ve Yönetim Kurulum  adına teşekkür eder Şehit Gazi Kamu Sen ve Tüm Kamu Çalışanları Sendikalarımız  Vatanımıza  Milletimize  Hayırlı Uğurlu Olmasını temenni ederim diyerek sözlerini bitirdi. 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Erol Serkan Kılıç
Prof. Dr. Hande ŞAHİN
Nesrin Bulat
Şevket ÖZSOY
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  09 Nisan 2021 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net