30 Kasım 2021 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Elimizden Geleni Yapacağız
   Bu haber 1175 kez okunmuştur.
25 Ekim 2021 Pazartesi 16:30:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Karacalı Köyü Derneği Başkanı Turgay Babacan, yönetim kurulu üyeleri ve Karacalı Köyü esnaf, sanayi ve ticaretle uğraşan heyet Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genç MUSİAD Başkanı Avukat Mehmet İlhan’a ziyaret de bulundular.

DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTTİ

Gerçekleşen ziyarette Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığında görevli Saha Denetim Sorumlusu Ziraat Mühendisi Atila Baloğlu da yer aldı.Dernek Başkanı Turgay Babacan, Karacalı'nın, Kırıkkale'nin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu aynı zamanda da Karacalı olarak Kırıkkale de nüfuslarının 25 000 civarında olduğunu hatırlattı. Karacalı Köyünün Kırıkkale'ye bitişik olmasının sağladığı kolaylıkla ilin tarımsal ihtiyaçlarının tamamına yakınının bu köyden karşılandığını belirtti. Ancak ilimizin gelişimi için tarımsal faaliyetlerin yeterli olmadığını sanayide ve ticarette de çok yol almamız gerektiğini sözlerine ekledi. Dernek Başkanı Babacan Karacalı’ların birlik beraberlik içerisinde olduklarını mümkün olduğu kadar köylülerinin sorunlarına eğildiklerini ve dernek faaliyetlerine daha da hız vererek devam edeceklerini belirtti.

ÇOK GENİŞ BİR YELPAZEDE MİSAFİRLERİMİZ OLUYOR

"Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genç MUSİAD Başkanı Avukat Mehmet İlhan ziyaretten ziyadesiyle memnun olduk. Genç MUSİAD olarak gençlerimiz ile birlikte ülkemizin ve şehrimizin sanayi ve ticaret ile ilgili gelişiminde en üst seviyeye çıkabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Aydınlık, refah düzeyi ve yaşam kalitesi yüksek gelecek bizi bekliyor inşallah “Biz MÜSİAD olarak hem siyaset hem de devlet kademesinde pek çok yöneticiyi ağırlıyoruz. Siyasetçisi, bürokratı, teknokratı, büyükelçisi, konsolosu… Çok geniş bir yelpazede misafirlerimiz oluyor. Saha bilgisi olmadan, makro politikalar yolun bir yerinde kaçak verir. MÜSİAD bugün, hem yerelde hem de global anlamda devletin bilgi kasası olmak yolunda ilerliyor. Yeni dönem MÜSİAD, bütün dönüşümünü bu bakış açısı ekseninde yeniden şekillendiriyor. Değişim karşısında atıl kalanlar, kaybetmeye mahkûmdur. Biz de buna paralel olarak kendi iç dönüşümümüze ‘tazelenme’ adını verdik.” dedi. Ziyaret karşılıklı samimi bir ortamda geçti ve başarı dilekleri ile sona erdi. Gerçekleşen ziyarette Genç MÜSİAD Girişimcilik Komitesi Başkanı Burak Çetin ve Paydaşlar Komitesi Başkanı A. Ensar Özaydın da hazır bulundu.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Nesrin Bulat
Cenk Doğan
Şevket ÖZSOY
İsmail Dursun Kuzucu
MESUT ARLIER
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  29 Kasım 2021 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net