29 Haziran 2022 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Ersan, Derece Kazanan Öğrencilerle Buluştu
   Bu haber 438 kez okunmuştur.
25 Mayıs 2022 Çarşamba 16:30:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversiteler Arası Spor Müsabakalarında (Ünilig) voleybol, kick boks, güreş ve tenis branşlarında madalya kazanan öğrencilerimiz ve antrenörleri ile buluştu.

GENİŞ KATILIM

Rektörlük Senato salonundaki toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Başalan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Ayan, Prof. Dr. Murat Bilge, Doç. Dr. Feyza Meryem Kara, Doç. Dr. Halil Sarol, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Murat Uygurtaş ve Dr. Öğr. Üyesi Rüstem Orhan, Öğr. Gör. Nuri Sofi, Öğr. Gör. Rafet Ünver, Öğr. Gör. Yusuf Kaya Demir, Öğr. Gör. Hülya Ant, Arş. Gör. Mehmet Ceylan ile öğrenciler katıldı.Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, 1. Lig Voleybol Grup Müsabakaları üçüncüsü kadın voleybol takımı, 61 kilo serbest güreş üçüncüsü Orhan Toprak’ı, Üniversite Tenis 2. Lig Grup ikinciliğini kazandıran Anıl Çağrı Güven, Fatih Tuğrut ve Mesut Tuğrut’u, Kick Boks 74 kg Point Fighting ikincisi Ömer Şaduman Akpınar’ı, 86 Kg Full Contact ikincisi Ufuk Karaüzümcü’yü, 65 Kg Kick Light ikincisi Ebru Ünver’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

FOTOĞRAF ÇEKTİRİLMESİ İLE SONA ERDİ

Rektör, müsabakalara hazırlık süresi boyunca öğrencilerimizin maddi ve manevi olarak yanında olan, tecrübe ve bilgilerini onlarla paylaşan antrenör hocalar Öğr. Gör. Rafet Ünver, Öğr. Gör. Yusuf Kaya Demir, Öğr. Gör. Hülya Ant ve Arş. Gör. Mehmet Ceylan’a da özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti.Antrenör hocalar, sporcular ve diğer katılımcıların düşünce ve görüşlerini paylaştığı toplantıda Rektörümüz sorulara cevap verdi ve yönetim olarak sportif faaliyetlere, sporculara ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını ifade etti.Üniversite adına başarı kazanmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren sporcular ve antrenörler, destekleri ve nazik davetleri dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan’a ve Üniversite yönetimine teşekkür ederek ilerleyen süreçte daha büyük başarılar elde edeceklerine ilişkin inançlarını belirttiler.Rektör sporculara hediye vermesi ile devam eden toplantı, toplu fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Kamil ÖCAL
Yener KAZAN
Sami GÜLER
Şadiye ERYILMAZ
Müfit ASLAN
Ahmet ULUSOY
Dede BULUT
Hidayet DOĞAN
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  28 Haziran 2022 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net