04 Ekim 2022 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
4 Ayda Bin 217 Aile Ziyaret Edildi
   Bu haber 452 kez okunmuştur.
07 Ağustos 2022 Pazar 09:17:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale Valiliği koordinesinde yürütülen “Kapınızdayız Projesi” kapsamında 4 ay içinde bin 217 aile ziyaret edildi.

DETAYLI OLARAK ANLATILDI

2022 Mart ayında başlanılan projede gelinen durum ile ilgili olarak Valilik bünyesinde oluşturulan ‘Kaleyiz Araştırma Politika ve İzleme Bürosu’ tarafından, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu’na brifing sunuldu.Brifingde; Sosyal Hizmetler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Sağlık Hizmetleri, Yerel Yönetimler, Emniyet ve Güvenlik, Eğitim ve Valilik Hizmetleri gibi ana başlıklardan oluşan hizmet başlıkları çerçevesinde, vatandaşlarımızca yapılan talepler ve bu talepler üzerine yapılan işlemler, istatistiki bilgi şeklinde detaylı olarak anlatıldı.

PROJENİN BAŞARIYLA YÜRÜTÜLDÜĞÜNÜ İFADE ETTİ

Brifingin ardından değerlendirmelerde bulunan Vali  Tekbıyıkoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın; devletimizin sunmuş olduğu hizmetlerle buluşturulması,  sorun ve ihtiyaçlarının yerinde tespit edilmesi,  gerekli danışmanlık hizmetinin sunulması,  sorunlarının ilgili mercilere iletilerek kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla yürütülen proje kapsamında, talep odaklı hizmet modelinden arz odaklı hizmet modeline geçiş yapıldığını ve projenin başarıyla yürütüldüğünü ifade etti.

EVLERİNE KONUK OLUYOR

“ Kapınızdayız “ projesi kapsamında kaymakamlar ile il ve ilçe müdürlerinin perşembe günleri vatandaşlarımızın evlerine konuk olduğunu, zaman zaman bu ziyaretlere kendisinin de iştirak ettiğini belirten Vali Tekbıyıkoğlu “ Kapınızdayız projesi kapsamında kaymakamlarımız, il ve ilçe müdürlerimiz perşembe günleri vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Sorunları ve talepleri ilk ağızdan dinliyoruz. Aldığımız istek ve talepleri Açık Kapı Bilgi Sistemine girilerek hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulmasını amaçlıyoruz. Projemizi sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener KAZAN
Şadiye ERYILMAZ
Sami GÜLER
Hidayet DOĞAN
Ömer ŞENGÜL
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  03 Ekim 2022 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net