04 Ekim 2022 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
YKS'de ABC Klasiği
   Bu haber 3291 kez okunmuştur.
17 Ağustos 2022 Çarşamba 16:30:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale’de çeyrek asırdır çok sayıda eğitim başarısına imza atan Özel Güleç ABC Eğitim Kurumları, 2022 YKS sonuçlarına göre yine zirveye yerleşti.YKS’de ABC Eğitim Kurumları öğrencileri aldıkları derecelerle farkını ortaya koydu. Zorluk derecesi yüksek olan sorularda öğrenciler büyük bir başarıya imza attı.

BİZ YİNE DURMAYACAĞIZ

ABC Eğitim Kurumları geleneksel hale getirdiği YKS yerleştirmelerinin açıklanmasının ardından ABC Eğitim kurumunda öğrenci ve velileriyle bir araya gelerek YKS başarısını kutladılar. ABC Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Harun Güleç, ABC Koleji eğitim koordinatörü Gülnihal Güleç, ABC öğretmenleri, öğrenciler ve veliler basın açıklamasında bulundular. İlk olarak söz alan ABC Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Harun Güleç yaptığı açıklamasında" Sistem olarak MEB'den de Pandemi nedeniyle uzaktan eğitime başladık. Ama olmazsa olmazımız yüz yüze eğitimdi ve bunun meyvesini topladık. Biz sadece Kırıkkale'de eğitiminde rekabet eden Kurum değiliz. Biz Ankara'da da rekabet ediyoruz. 2023'de ABC okulları 30. yılını kutlayacak. Ben çocuklarımın alınlarından öpüyorum. Aldıkları başarılarla bizi çok mutlu ettiler.  Dünya'da ilk 35 üniversitesine bir evladımızı yerleştirdik. Biz okulumuzda kaliteyi her zaman yükseltiyoruz. Disiplinden asla taviz vermedik. Bu evlatlarımız bizim geleceğimiz şeklinde baktık. Ben MEB de de çalıştım özel sektörde hedeflerinizi yakaladık. 17 kurumu şuanda yönetiyoruz. Biz yine durmayacağız. Yine yatırım yapacağız.  Gelecek kuşaklara bizim evlatlarımız örnek. Ben teşekkür ediyorum. Gönüllerimiz evladımızla birlikte. Takım halimde çok büyük emekler verdiler. Bu başarı takım başarısıdır.''dedi.

KIRIKKALE'NİN ÇOCUKLARINI GELECEĞE UĞURLUYORUZ

ABC Koleji eğitim koordinatörü Gülnihal Güleç ise yaptığı açıklamasında "Biz Haziran 2021'de kampa katıldık. Bu eksikleri tamamlaya çalıştık. Nisan ayından itibaren etüt desteğine başladık. 16 bin 500 saat ders verildi. Potansiyeli başarıya döndürmek çok zor bir olaydır. Bizim bu başarılarımızın arkası devam edecek. Kırıkkale'nin çocuklarını geleceğe uğurluyoruz''dedi. Öğrenci velileri ise yaptıkları açıklamada ABC'yi kendi aileleri gibi gördüklerini çocuklarının başarısında büyük pay sahibi olan ABC eğitim kurumlarına teşekkür ettiler. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

 

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener KAZAN
Şadiye ERYILMAZ
Sami GÜLER
Hidayet DOĞAN
Ömer ŞENGÜL
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  03 Ekim 2022 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net