Haber Yorumları
İlhami GÜNEŞ - 12-02-2019 - 16:55
NİYET HAYIR AKIBET HAYIR !!!!! İnsanın yaptığı tüm işler niyete göredir. Aslolan niyettir; insanın birşeyi yaparken neyi düşündüğü ve neyi amaçladığıdır. Ancak iyi niyetle girişilen işin sonu İNSAALLAH hayırlı olur.Bu anlamda memleketime az veya çok hizmet etmiş gelmiş geçmiş ALLAH CC onlardan razı olsun hayatta olanlara sıhhat ebediyete intikal etmişlere rahmet olsun yeğenime ve ekibine bu yolda başarılar dilerim.aynı kendisinin ifade ettiği gibi kırmadan dökmeden herkesimi kucaklayan ve ileriye dönük büyük hizmetleri ile anılan deger olmasını hasseten tüm kalbi duygularımla ifade etmek isterim.Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.dusturu ile hepinize saygılar sunarım eskişehirden selam olsun memleketi insanına
HALİL ÇAĞLAR - 12-02-2019 - 09:15
Allah hayırlı eylesin. Yaptığın görevlerin hepsinde başarılı oldun. Bundan sonraki yapacağın görevlerinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcın olsun.
Yusuf - 12-02-2019 - 06:50
Çok güzel karar verilmiş. Hakeden bir insan. Güzel olur.
Galip DAĞCI - 11-02-2019 - 23:03
Başkan hayırlı olsun. İnşallah seçici pozisyonda olan parti yöneticileri adil değerlendirir. Yoksa seçerler birini ellerinde oynatırlar.
BELEDİYE OTOBÜSÜ – FIRIN - İÇİ - 11-02-2019 - 16:51
Kırıkkale seçimlerinde kazanma olasılığı bulunan ( AKP_İYİ PARTİ_MHP) üç parti adayına da aynı soruyu sormak isterim. Bir Kırıkkaleli olarak burada AKP adayına soruyorum. 1- Kırıkkale’yi belediye otobüsü olmayan il ayıbından kurtaracak mısınız? 2- Kırıkkale’nin suyunu içilebilir hale getirebilecek misiniz? 3- Atıl fırını çalışır hale getirebilecek misiniz? Belediye başkan adaylarımızı sabah saatlerinde 8-9 gibi Atatürk Bulvarındaki dolmuş çilesini izlemeye davet ediyorum. Buradaki sorun belediyemize ait otobüsün olmamasından kaynaklanıyor. Suyu içemiyoruz. Damacana suya para yetiştiremiyoruz. Diğer illerde belediye ekmeği var da ilimizde niçin yok?
Keskinli - 10-02-2019 - 13:26
İyi hoş sıcak asfalt attınız ama ne hikmetse 2 tane araba yan yana geçemiyo nedense. Sadece bir köyün yolu geniş ve sıcak asfaltı var o köyde dönemin milletvekilinin köyünün yolu.
71 - 07-02-2019 - 11:40
mke kırıkkale sporun yıllardır malzemeciliğini yapan efsane isim futbol cuların sami dayısı vefat etti.mke kırıkkale spor değil bütün spor kamoyu tarafın dan tanınan herkesin muhakkak bir anısı olan sami dayımızı defin ettik .o rada beni menmun eden spor kamoyunun çoğunun cenazede olması.eski sporcu arkadaşlarla hal bihal ettik.vasiyeti üzerine mke kırıkkale spor yönetiminin de yardımcı olmasıyla tarihi sdat fikret kara budak a getiril di.hoca dua etti mke kırıkkale spor yönetimi çalışanları ve futbolcuları hazır bulun dular.sami day herzaman benim cenazemi kırıkkale spor taraftarları kaldırır dermiş.öylede oldu cenazede herkes birer anısını anlattı.futbol vesız diyenleri yanıltı vefalı insanlar topluluğu orada idi.MEKANIN CENNET OLSUN SAMİ DAY BİZLERE HAKKINI HELAL ET.