Haber Yorumları
HASAN - 22-06-2017 - 08:01
önce kendi takımına sahip çık.
metin uçar - 21-06-2017 - 09:42
BAHÇELİEVLERDEKİ DÖNER KAVŞAKDA DEVAMLI ARABALAR DRİFT YAPIYORLAR YETKİLİLERDEN RİCAM AHALLI CAD. DÖNER KAVŞAK İÇİNDE GİDİŞ VE GELİŞ YÖNÜNE HIZ KESİCİ YAPMALARI. UMARIM BUNDAN SONRA BÖYLE BİR KAZA OLMAZ VE ORDA OTURAN BİR KİŞİ OLARAKDA DRİFT YAPAN KİŞİLERİN ÇEVRE HALKINI ÇOK RAHATSIZ ETTİKLERİNİDE BİLMELERİNİ İSTERİM.
Mert GÜRBÜZ - 20-06-2017 - 15:05
Kırıkkale ye yakışır bir belediye başkanı ve yaptığı hizmetler ortada.Tebrikler Sayın Başkanım.
Yatırımcı Bilgi Merkezi - YAB - 18-06-2017 - 17:39
Yatırım demek istihdam demek. İstihdam ise ancak yeni yatırımlarla desteklenirse kalıcı olur. Memleketi Cazibe merkezi yapacak projelerle yatırımlara destek olmalı üretimi artırmalıyız. Türkiye gibi güzel bir memlekete yatırım yapmak istihdama katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linki inceleyin derim. Tüm kurumlardan sahibinden ayrıca hazineden uygun yatırım fırsatlarını göreceksiniz çok fazla ödemeden yatırımlarınıza başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı yatırımcılar içinde haritadan bulma özelliği çok etkin. https://kralilan.com/haritada-ara
OKTAY KIRLANGIÇ - 16-06-2017 - 01:38
ŞEHİR MERKEZİNİN ADETA KANGREN OLAN PARK TRAFİĞİNİN NİSPETEN DÜZENE GİRMESİNE YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMAYI TAKDİRLE KARŞILIYORUM. GEÇMİŞTEN GELEN HATALARIN GELECEKTE TELAFİSİNE YÖNELİK ATILMIŞ BİR ADIM OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM. HİZMETİ GEÇENLERİN HEPSİNDEN ŞU MÜBAREK GÜNLER YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM. TABİİ BUNDAN SONRASININ DÜZENİNİ ve TAKİBİNİ DE BİR ŞEHİR SAKİNİ OLARAK BEKLİYORUZ. BAKALIM O DİSİPLİN SAĞLANABİLECEK Mİ? ŞU ZAFER ve CUMHURİYET CADDELERİNİN KEŞMEKEŞİ DÜZELECEK Mİ? GÖRECEĞİZ ! . . .
Battal - 15-06-2017 - 18:19
KIRIKKALEDE neden hiç birşey dört dörtlük olmuyor valiliği yıktınız yerine otopark yaptınız buraya neden çok katlı oto park yapmıyorsunuz caddeyi trafikten rahatlatmıyorsunuz
OKTAY KIRLANGIÇ - 14-06-2017 - 14:59
DİNİMİZ ve TÖREMİZ UYARINCA YARDIMCI OLANLARDAN, EMEĞİ GEÇENLERİN CÜMLESİNDEN ALLAH RAZI OLSUN. BU ÇALIŞMALAR DA DİĞER KURULUŞLARIMIZA ÖRNEK OLUR İNŞAALLAH. BİR ELİN NESİ, İKİ ELİN SESİ DEMİŞLER. HAYIRLI YARDIMLAR ve RAMAZANLAR.