Yazar Yorumları
Ülkü - 17-02-2018 - 08:11
Sağol Varol abi Allah razı olsun.Herkesin kendi yaşam direnişi var işte..Bu hayata geldiysek bir şekilde ve en güzel şekilde yaşamaya çalışmak lazım.
cancan - 14-02-2018 - 17:36
duşunebiliyormusunuz dönemin başbakanı ya da sanayı bakanı olsa neler yapabıleceğını
71 - 14-02-2018 - 09:50
sayın idris aykul bey çok güzel tarif etmişsin ağzına sağlık sayın bahçeli nin dedik leri bir bir çıktı keşke daha ön ce anlasalardılar açılım yanlış dedi.habur yanlış dedi.oslo yanlış dediç.barzani.talapani müsslüm.feto daha neler neler. o istaseydi üç sefer başbakanlığı eliyle yitti ecevit i parçaladılar başbakanlık onun hakkı millet onu birinci parti yaptı dedi baktı ülke kötüye gidiyor hemen erken seçim dedi partisinin baraj sorunuu bildiği hal de niye ön ce vatan dedi.chp.mhp.hadep dışardan destekli hükümet kuralım başbakan sen ol dediler kabül etmedi şim di aleyhine konuşanların hepsi devlet bahçeli özü sözü bir değerli siyasetci diyorlardı fetonun gazetesi televizyonları hergün övüyorlardı hükümeti kurmayınca aleyhine probakan da yaptılar.adamın adını boşa devlet koymamış baba sı.makam düşkünü diyenler boşa yaygara yapıyorlar sağduyulu TÜRK halkı inanmıyor.devlete destek vermeseydi pkk lı belediye başkanları ve millet vekilleri içeriye tıkabilirlermiydi.afrin hareketi başarılı olurmuydu.sayın cumhur başkanı ile beraber ülkemizi kaostan çıkardılar.ALLAH ikisinide başımızdan ayırmasın.AÇILIMIN MİMARİ BEŞİR ATALAY ÖLDÜMÜ NE OLDU adı sanı duyulmuyor en azından bir özür dile açılım yanlıştı şehit anne ve baba ların dan özür dilerim de.
Fazlı - 14-02-2018 - 08:35
Evet çok güzel dile getirilmiş bir yazı olmuş. \"Bir taş atarsınız ses kırk yerden gelir, buradan anlayabilirsiniz ihanet şebekelerini…\" dediğiniz cümle ise her şeyi özetliyor. sesin nerelerden geldiğini dinleyelim kimin ne halt olduğu çıkar ortaya. elinize sağlık.
Çınar - 14-02-2018 - 08:31
Kardeşim senin yaşam mücadelen ve senin \"mekan cennet\" gardaşının yaşam mücadelesini on bir yıl önce görmüş ve böyle insanların varlığından insani bir gurur duymuştum. Allah rahmet eylesin gardaşımız hakka yürüdü ama yaşam direnişi herkese örnek kaldı. eline sağlık.
Fazlı - 14-02-2018 - 08:29
Başkanım Allah biliyor bu milletin bekası için canını sözde değil özde vermek için bekleyen çok kahraman var. Eline sağlık yazdığın yazı için ve Allah rahmet eylesin değeri ölçülmez şehit evladımıza.
Bünyamin Yıldırım - 06-02-2018 - 16:05
Halil Bey yazılarınızı bende aynı duygularla takip ediyorum. Siz beni hatırlarsınız. Kırıkkalem.com da bir çok hatıraları paylaşırdık. Müsadeniz olursa ufak bir düzeltme yapmam gerekiyor, doğru bilgiyi paylaşma adına. Kırıkkalespor Türkiye kupasında çeyrek değil yarı final oynadı. Fenerbahçe, Altay, Kırıkkalespor ve Kocaelispor du yarı finalistler. Bizim sahamız kapatıldı Yarı finali Ankara\'da Altay ile oynadık 3-2 yenildik, rövanşında İzmir\'de 2-0 yenildik. Fenerbahçe de Kocaelisporu eledi ve finalde Altay ile karşılaştı kupayı aldı.