Yazar Yorumları
HAYATİ KESKİN. - 14-04-2021 - 15:46
YERLİYERİNDE BİR TEŞHİS. AMA GEZMEK GÖRMEK İÇİN EKOMOMİNİN GÜÇLÜ OLMASI LAZIM. BU MAAŞLA ÖĞRETMENLER KENDİ KÖYLERİNE BİLE ZOR GİDERLER. DENİZİ GÖRMEYEN ÇOK ÖĞRETMEN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BU KONUYU GÜNDEME GETİDİĞİN İÇİN ÇOKTEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILAR SAYIN MÜDÜRÜM.
Tufan Öztürk - 11-04-2021 - 18:16
* Cahil insan her sözümde kendini aklar. Alim insan ise her sözünde kendini yoklar. * Cehalet yenilmesi gereken en büyük düșmandır. M. KEMAL ATATÜRK Bașarılar..
abdulhalik çimen - 06-04-2021 - 23:46
sayfanızda bahsettiniz (Her gün biz Suriyelileri Türkiye’ den kovmaya çalışan Türkler, akıllarını başlarına almalı! Aksi halde bu ülkeden gidecek olan Türklerdir! ‘’Suriyeliler Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Abdullah’’) içerikli haberin kaynağı facebook olduğunu yazmışsınız. facebookta ki bir çok haberin yalan olduğunu bilmez misiniz.? lütfen bu haberi in kaynağını bir defa daha araştırın. bu haberi gerekçe yapıp yarın birinin canına kaıyarlarsa vebalinden kurtulamazsınız. siyasi iktidarın suriyeli gözmen politiksından bende hiç memnun değilim. ama böyle insanları tahrik ederek bu sorun çözülmez.
Nesrin Bulat - 28-03-2021 - 23:01
Sevgili Canan ve Sema Hanımlar, yorumlarınız için teşekkür ederim 😊👍
sema kılıç - 25-03-2021 - 12:55
Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş.Allah(cc)muhafaza çoğu insanın yaşam felsefesi bu maalesef😔Geçen gün haberlerde izledim.Flamingoları niye vurdunuz?diye soruyorlar avcılara etide yenmez.Uçuyordu diyor adam
Erdal Canbolat - 24-03-2021 - 21:40
Sayın Yener bey, bu haftaki yazınızda çok güzel bir konuya değinmişsiniz , eğitim metodu ve öğrenme,düşünme yöntemleri hakkında çocuklara ve bizlere olumlu bir eğitim modeli izlemeyi, sorgulamayı, doğayı seyrederek düşünmeyi, toplumda başarılı insan olmak için eğitim ve öğretime büyük önem vermemiz gerektiğinin bilinmesini, yazınızda bahsederek bizleri memnun ederek bilgilendirmenizden dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır değerli kardeşim.Yüreğinize ve kaleminize sağlık...
Canan atak - 24-03-2021 - 21:30
Çok guzel insani içine alan ve kendinden çok şey bulacağı bir yazı olmuş .Her paragrafta maalesef diyerek okudum .Yüreğinize saglik Nesrin hocam .