Yazar Yorumları
Hakan ÖZTÜRK - 01-08-2018 - 10:12
Çok teşekkür ederim Muhammed bey. Beğendiğinize çok sevindim. Mevzuuları fikirlerle yorumlayıp kelimeleri kâğıda döktüğüm zaman sizin gibi değerli okuyucularımdan beğenildiği tarzda yorum almak, beni hem mutlu ediyor hem de daha da azimlendiriyor. Sağolun varolun.
muhammed - 31-07-2018 - 15:42
çok güzel bir yazı olmuş
Mehmet YEŞİLYURT - 30-07-2018 - 09:57
Araca binip kontağı çevirip yürümek şoförlük değil,bilmediğimiz ne kadar çok kural yönetmelik ve araç bilgileri var.Uymadığımız,uygulamadığımız kurallar var.Bunun içinde kazalar eksik olmuyor.Bizleri bilgilendiren köşe yazarı Oktay abime ne kadar teşekkür etsek azdır,teşekkürler kıymetli abiciğim,selamlar saygılar.
Osman Acar - 28-07-2018 - 08:05
Hocam kaleminize sağlık tek bir şeyde ben söyleyim merkez mahallelerde özellikle Calilioz Mahallesi su deposu alt tarafları hala köy gibi buralarin kat artirimi revizyonu güncelleme si gerekir.biz buralarda 53 yıldır oturuyoruz hala hiç kat artırımı güncelleme di acilen revize yapilmasini istiyoruz.tesekkur ederiz.muteahhitlerin girmesini taleb ediyoruz.
Gazi - 22-07-2018 - 16:49
Hocam kaleminize sağlık hepsi çok güzel projeler. Hepsinden önemlisi Kırıkkale gibi silaha adını veren bir şehirde bir müze olmayışı ne kadar acı.Biz nasıl bir cumhuriyet şehriyiz ki hemen hemen çoğu illerimizde olan bir şehir müzesi bizden esirgeniyor. İlimize bir silah müzesi yapmak ve vatandaşın hizmetine sunmak bu kadar mı zor. Bir müze Kırıkkale\'ye çok mu?
İso - 22-07-2018 - 07:29
Hocam otopark sorununu çözsünlerde başka bişey istemiyoruz aman o kadar kapsamlı adamı nerden bulacaz
tarafsız - 21-07-2018 - 03:14
Öncelikle şu kırıkkalenin göç sorununa çözüm bulunmalıdır yani iş alanları açılmalıdır yatırımcı artırılmalıdır organize sanayiler dolmalıdır sadece inşaatla şehrimizin gelişmedigi gerçegini unutmamak gerekir ve sadece batıya degil doğuya doğru da gelişilmeli evler yatırımlar iş alanları fabrikalar vs yapılmalıdır yeni bir sanayi yapılmalı eskisi kaldırılmalı ardiyeciler taşınmalı meydan migrosa kadar büyütülmeli otopark sorununa bir çare bulunmalı yollar çukurlardan arındırılmalı heryere asfalt atılmalı merkezdeki ve şu şehir parkı ve celal bayar ve şehriminizin heryerindeki ivez vs sorununa çözüm bulunmalı.Celal bayar kaderine terkedilmemeli güzelleştirilip yenilenmeli yada celal bayar gibi yeni bir büyük park yapılmalı bahşılıya veya başka bir yere yazılacak çok şey var ama aklıma gelenler..