Yazar Yorumları
Memleket - 07-04-2019 - 15:28
Kirikkalemiz ve turkiyemiz bizim canimiz kanimiz. Artik secimlerden sonra calismak vaktidir. Tesekkurler yazi icin
ERZURUM - 06-04-2019 - 08:57
UÇ YILDAN BERİ ERZURUMDAYIM ERZURUM BELEDİYE BAŞKANININ ÇALIŞMALARINI DIŞARIDAN GÖZLEMLEDİM ŞEHİERCİLİK NASIL YAPILIR.ŞEHİR NASIL İMAR EDİLİR PARK BAHÇELER NASIL YAPILIR BURADA GÖRDUM VE TAKDİRİŞAYAN BRAVO DEDİM KIRIKKALEMİZDE BÖYLE İLLERDEN FİKİR YARDIMI ALARAK KIRIKKALEMIZI GUZELLEŞTİREBİLİRLER
kırıkkale - 05-04-2019 - 12:00
seçim sonuçlarının kırıkkalemize ve tüm türkiye\'mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. sizin de belirtmiş olduğunuz gibi artık birlik ve beraberlik vaktidir.
Fazlı - 03-04-2019 - 14:01
Düşünceleriniz için sadece Allah razı olsun. Örnek demeyelim de tavsiyeler dikkate alınmalıdır. Zira seçim sonuçları gösteriyor ki kimse ve hiç bir parti yerinde çakılı değildir. yarın ardında hoş seda bırakmak önemlidir.
seçim bitti - 02-04-2019 - 11:03
artık icraat ve bütünleşme zamanı olmalıdır.sizin belediye meclis üyeliği yaptığınız dönemdeki bütünleştirici ve parti içerisinde bile sorgulayıcı/tamamlayıcı tavrınızın il genel, belediye meclisi ve belediye başkanlığı makamı nezdinde örnek alınması gerektiğini düşünüyorum.
Ahmet - 29-03-2019 - 09:35
Bu yerel seçim arkadaşım. Ben şehrime bakarım. Adı üstüne yerel seçim. Şu şehirde altyapı, trafik gibi sorunları çözmeden parklar yapıp, çiçekler koymak afedersiniz 70 yaşındaki insana makyaj yapmaya benziyor.
Oktay KIRLANGIÇ - 25-03-2019 - 23:53
Sayın Mehmet YEŞİLYURT Hocam; Yorumunuzda konuyu çok güzel (asrın vebası) tanımlamışsınız, teşekkür ederim. Bizler bu konunun gönüllü neferleri olarak gerek çevremizde gerekse okuyucularımızdan bir kişinin, adına trafik kazası denilen ama gerçekte bir terör olan olumsuzluktan, burnunun kanamasını önlemeye yönelik bir fayda sağlayabilirsek, kendimizi mutlu addederiz. Yaşanılan bu olumsuzluklar aslında bir kaza olmayıp gerçekte bir \'\'Trafik Terörü\'\' dür! Ve ne yazık ki konunun ilgili - yetkilileri bunun çözümüne yönelik bir aymazlık içerisindeler! Yapılan çalışmalar ve verilen mücadelelerin sonucuysa, tabir caizse bir arpa boyu yol demektir! Göstermelik icraatlarla, dostlar alış - verişte görsün hesabı uygulamalarla bu işlerin hallolmayacağını gündeme getirmekten yorulduk. Anaokulundan başlayan ve mecburi olan teorik bir eğitim sistemiyle, ancak gelecek neslin kurtarılabileceğinin belirtilmesine rağmen, maalesef seçmeli ders bile olamıyorsa bu işten bir sonuç beklemek biraz saflık olur kanaatindeyim. O nedenle haftalık periyodik olarak bu sayfayı hazırlayıp okuyuculara sunmaya çalışıyorum. Tabii o da okunabildiği oranda! Saygılarımla,