Yazar Yorumları
Haşim Kaya - 13-10-2017 - 21:58
Sayın Gökkaya aldığınız ödül için tebrik ederim sizi. Geçtiğimiz günlerde bir yorumda sizden bahsetmiştim bilgi verildi mi bilmiyorum Bence yazının özeti ve vekillere çağrı Çağlar Atmaca\'yı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı yapın. Ancak en çok hoşuma giden cümle şu oldu \'20 yıl sonra şehrimizi yönetecek isimlerin çantacı vekiller olmasını istemiyorsak bu değerlerimize sahip çıkmalıyız \' Sizce sahip çıkılır mı?
ömür - 05-10-2017 - 17:19
yazarın diğer makalelerinde de görülen, bazı imla ve sentaks hataları olmasına rağmen güzel ve bilgilendirici bir yazı. Asıl yazmak istediğim ise; memlekette hint kumaşı\'na karşılık memlekette bir şey sorma bahanesiyle .... tanışma sözünüz idi. Yazılarınızın hepsini okumuştum. Onlarla ilgili naçizane konuşacaktım ama nasip olmadı. Ön yargısal mantık yürütmeye kurban gitmiştim. Bu yanlışı düzeltmek istiyorum. Sayın yazarın cevabını bekliyorum. Saygılarımla. Kenar süsü: belki hatırlamayabilirsiniz ama \'\'Edebiyatla sinemanın marjinal anlamda kesiştiği bir alan var mı? Varsa nedir?\'\' diye sormuştum.
Yeşim yetis - 02-10-2017 - 18:53
Bir kimsenin niyeti dünya olursa, amelin semeresi dünyadaki şeyler olur. Niyeti Allah\'ın rızası ve ahiret sevabı olursa, bunları kazanır. Kulun, bütün işlerinde niyeti; hayır, hidayet ve Allah\'ın rızası olmalıdır. Sıdk ile ihlas içinde niyet etmeye gayret  etmelidir. Hakkin ve halkın rızası için çalışan insan zaten mütevazı olur ve kendisine değer verildikçe değerini artırır.
Hüseyin Güney - 27-09-2017 - 21:33
Sayın : Nusret Kkılıç bey, Terör nereden ve kimden gelirse gelsin her türlüsünü lanetliyoruz.. İnsan olmak,Evrensel olmak, her türlü haksızlıklara karşı olmanın gereği Dünyanın hiçbir yerinde terör ve savaşlardan,işgal ve sömürüden dolayı insanlar ölmesin.
OKTAY KIRLANGIÇ - 21-09-2017 - 22:20
KIRIKKALELİ KODU İLE YORUM YAPAN SAYIN OKUYUCUM: Bu şehirde 50 - 55 sene önce bir AKCAN firması vardı. Haftanın belirli günleri İstanbul seferi olurdu. Otobüs paket gider, ertesi gün de aynı şekilde dönerdi. Devam eden süreçte bu işi yapan firmalar çoğaldı. İstanbul günlük sefere döndü. Bunun yanında İzmir - Antalya gibi hatlarda çıktı. Bu arada dışarıdan gelip burada yazıhane açan firmalarla sayıları sayılamayacak kadar çoğaldı. Hâl böyle olunca da aralarında rekabet oluştu. Bunun sonucu da buradaki yolcu potansiyeli bölünmüş oldu. Ayrıca bu sektördeki dönen oyunların sonucudur ki (burada ifadesi uygun düşmez!) bugün için Kırıkkale nin onca firması silinip gitmiştir! Bunun başlangıcı da KİŞOT\' un satılmasından sonra hızlanmıştır. Bunlardan bir tanesi de zamanı itibariyle kurucusu olduğum kendi firmam ACE dir! O nedenledir ki bugünkü acı gerçek budur! Bunu da en iyi bugünkü işletmeciler bilir! Bu arada şu da bir gerçek, 30 sene önce özel aracı olanlar sayılacak kadar azken, bugün bir evde yerine göre babanın ayrı - çocuğun ayrı aracı var. Ve bunlarda belli ölçüde kendi şahsi işlerini özel araçlarıyla gerçekleştiriyor. Sektörün esas açmazı, yarınlarda HIZLI TREN\' in devreye girmesinden sonra başlayacaktır!
kırıkkaleli - 19-09-2017 - 23:16
30 yıl gurbette yasamış bıır kışi olarak soyluyorum 7-8 yıl öncesıne kadar bu fırmalar muthış bır fırma idi vede yolcusunu transıt götururdu şöyle ızah edeyım anakara istanbul seferını yapan otobus dırek ıstanbula giderdi şimdi ise eğer kırıkkalden bındıysen ankara terminal ,bolu termınal,sakarya terminal.kocaeli terminal ,gebze terminal,anadolu yakası terminal.,harem terminal,esenler terminal son durak Allah yolcuya sabır versın
Hayat - 14-09-2017 - 14:00
https://www.tekirdagyenihaber.com/muteahhit-fatih-guventurkun-katil-zanlilari-yakalandi/