06 Aralık 2021 Pazartesi
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Motosiklet Sürücüsü Açılan Ateş Sonucu Bacağından Yaralandı
Motosiklet Sürücüsü Açılan Ateş Sonucu Bacağından Yaralandı
Üçüz çocuk sahibi sağlıkçı çift omuz omuza çalışıyor
Üçüz çocuk sahibi sağlıkçı çift omuz omuza çalışıyor
Tartıştığı Amcasının Oğlunu Vuran Şüpheli, Evini de Ateşe Verdi
Tartıştığı Amcasının Oğlunu Vuran Şüpheli, Evini de Ateşe Verdi
Sağlıkçılar İş Bıraktı
Sağlıkçılar İş Bıraktı
  YAZARLARIMIZ
Milliyetçiler Zamanı
02 Ağustos 2013 Cuma Bu yazı 26635 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Değişen dünya ve ülkemizin siyasi yapısı maalesef “at izinin it izine “ karışmasına sebep olmuş, Ülkücülerin kalesi Kırıkkale’de  iki dönem yerel seçimlerde bir başarı gösterememiş, en son genel seçimlerde ise milletvekili çıkaramamanın şokunu yaşamıştır.

Bu kadar musibetten sonra artık MHP’de  düşüncenin değiştiğini görüyoruz. Partide artık eski, yeni, dargın, küskün, şuralı buralı kavgasına son verildiğini görüyoruz.

El birliği ile ülkücüler iktidara gelmenin yoluna bakıyorlar. Bu söylediklerimizin işaretlerini de daha yerel seçimlere bir yıl varken MHP’li adayların başlattığı Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecinde aday adaylarının birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde hareket etmeleri, birliktelikleri gösteriyor.

Özellikle Ramazanı çok iyi değerlendiren aday adaylarını nereye baksan görebiliyorsunuz.

MHP İl Başkanlığının düzenlediği iftarda ve Ülkü Ocaklarının yaptığı iftarlarda bu birlik ve beraberliği rahatlıkla görebildik. Özellikle Ülkü Ocaklarının iftar yemeğinde yukarıda bahsettiğimiz uyanış, ve toparlanmanın şahidi olduk. MHP İl ve ilçe  teşkilatları, MHP Kadın Kolları, Ülkücü İşçiler, TÜRKAV, Taş Medreseliler ve diğer yan kuruluşlar hepsi orda idi.

Birliğin, kardeşliğin yeniden tesisi edilebileceğini sağ olsun Ülkü Ocakları başkanımız Serkan Tunçbilek fevkalade güzel organizasyonu ile hepimize gösterdi.

Önümüzdeki yerel seçimler sadece belediye başkanı, belediye meclis üyeleri ve muhtarları seçeceğimiz bir seçim değil, hem ülkenin kaderini hem de Kırıkkale’nin kaderini belirleyeceğimiz bir seçim olacağını bilen kendini ülkücü, milliyetçi, vatansever gören herkes aynı duygularla hareket ediyor.

Ve seçim tabiî ki her zaman olduğu gibi AKP ve MHP arasında geçecektir. Bunu bilen iktidar partisi tabiî ki her zaman ki gibi çeşitli ayak oyunlarını oynamaya başladılar bile. Milliyetçi oyları bölmek için yapılmayan firavunluklar kalmayacaktır. Bu kötü propaganda faaliyetlerine karşı hazırlıklı olmakta adayların işi tabiî ki.

Bir olma, iri olma, diri olma zamanının geldiğini yani artık MHP zamanının geldiğini gören Türk Milliyetçileri bu  sefer tek noktaya vuracaklar.

Şu sözler artık hep bir ağızdan tekrar ediliyor. Aday kim olursa olsun hep birlikteyiz.

O zaman milliyetçiler bir araya gelecekler “biz olmayı” becererek, Kırıkkale’yi tekrar ülkücülerin kalesi haline getireceklerdir. Bu görev eskisiyle, yenisiyle hiç fark etmez bütün ülkücülerin boynunun borcudur.

 

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
yusuf  -  03-08-2013 - 04:46
Aynen sayın hocam yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil zaten bu birlikteliği yakaladığımız zaman kimse ülkücüleri tutamaz
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Kamil Öcal
Şevket ÖZSOY
Bahattin Akyön
İsmail Dursun Kuzucu
Nesrin Bulat
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  06 Aralık 2021 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net