25 Ekim 2020 Pazar
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
El Emeği Göz Nuru
El Emeği Göz Nuru
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
  YAZARLARIMIZ
Hesap Zamanı
01 Mart 2014 Cumartesi Bu yazı 20683 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

30 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça insanlar gerilmeye başladı. Anadolu ayağa kalkıyor ve ustalık döneminin yıkıcı politikalarına karşı AKP’ye bir ders vermek için, söz sırasının kendine gelmesi için gün saymaya başladı.

 

Bu seçimlerde AKP’nin yüksek oy alması onun güvenoyu anlamına geleceği için ayrı bir önem taşımaktadır. Sadece adaylara bakarak değil AKP’nin genel politikaları için vereceğimiz oylar ders vermek için yeterlidir. İktidar partisinin Belediye Başkanı iki dönemdir Kırıkkale’de bir çivi bile çakmaması bize “bu şehirde belediye başkanı hiç olmasa ancak bu kadar yönetilirdi” dedirten cinsten oldu.

17 Aralık bir milat olmuş AKP’nin gerçek yüzü ortaya çıkmıştır. Başbakan komplo dese de paralel devlet dese de ayakkabı kutuları içindeki paraları, bakanların kollarındaki 700 bin dolarlık saatleri ve para sayma makinelerini unutmamış ve ustaya bunun hesabını soracaktır.

Hırsızlığın, rüşvetin kendi ailesine dayanacağını anlayan Başbakan bu soygun karşısında nereye kadar giderse gitsin bu düzeni bitireceğim diyememiş aksine emniyeti görevden alarak, yargıda yer değiştirerek nihayet kanuni düzenlemelerle kendini ve ailesini korumaya almıştır.

Korkunun ecele faydasının olmadığını hepimiz biliyoruz bütün kanuni düzenlemelere rağmen muhalefetin sesini kısamamış nihayet “Alo Fatih” hattı ile alt yazıya bile tahammülünün olmadığını görüyoruz.

Bu sebeple MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli yerel seçimleri de fırsat bilerek bütün yurdu kasaba kasaba gezerek bu yanlış gidişi hırsız, haydut düzeni birer birer vatandaşa anlatmaktadır.

Gücün verdiği etki ile ayağı yerden kesilen sayın Başbakan Devlet Bey’in deyimi ile “Ya havalarda ya da havaalanında” malum Türkiye’yi meşgul etsin diye havaalanında ortaya attığı asıllı asılsız iddialar yandaş meydanında etkisi ile başbakan yurda gelinceye kadar tartışılmaktadır.

Son günlerde gittikçe agresifleşen sayın Başbakan milli mücadelenin başlangıç noktası olması sebebi ile Sivas’tan mitinglerini başlattığını söyleyerek yine kendisi ile çelişmektedir. Daha düne kadar Milli mücadeleyi yok sayanlar her şeyi siyasete alet ettikleri gibi bugünde milli mücadeleyi alet etmektedir.

Sivas’ta yaptığı konuşmada Devlet Bey’e çocuğu olmadığı için çocuk sevgisini bilmeyeceği mealindeki sözleri ile ne kadar çirkinleştiğini bir kez daha göstermiştir. Mustafa Kemal’inde çocuğu yoktu. Ama bu vatanı gençlere emanet etmişti. Her ülkücü genç aynı zamanda Devlet Bey’in evladı yerindedir.

Oysa ki çocukların Allah’ın bize birer emaneti olduğunu bilen bir kişinin bu şekilde konuşmaması gerekirdi.

Başkalarının çocuk sevgisini eleştiren başbakan kendi oğlunu ne kadar sevdiğini gördük, her türlü itham karşısında oğlunu korumaya devam etmektedir.


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Meliha Kartal
Nesrin Bulat
Ahmet Kankal
Ahmet Tarlabölen
Sadettin Şahin
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  23 Ekim 2020 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net