07 Temmuz 2022 Perşembe
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Yahşihan’a Kurulacak Tesis 350 Kişiye İstihdam Yaratacak
Yahşihan’a Kurulacak Tesis 350 Kişiye İstihdam Yaratacak
Sinerji'de Asgarî Ücret 6 Bin TL
Sinerji'de Asgarî Ücret 6 Bin TL
TSM Personeli Masa Tenisinde Türkiye Derecesi Elde Etti
TSM Personeli Masa Tenisinde Türkiye Derecesi Elde Etti
Keskin'de Başlıyor
Keskin'de Başlıyor
  YAZARLARIMIZ
Yeter Artık, Söz Biti, Sabır taşı çatladı
15 Eylül 2015 Salı Bu yazı 31785 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Maalesef yıllardır sürdürülen açılım sürecinde PKK’nın aslında barış değil savaş için yığınak yaptığını ve hiçbir zaman iyi niyetli olmadıklarını son 40-50 günlük süreçte çok açıkça gördük. Ve yine AKP yöneticileri de MHP’nin açılım sürecinde daima söyledikleri yere geldiler.

Şu süreçten sonra artık çözüm süreci raftan inip çöpe atılma zamanı gelmiştir. Hele Dağlıca’dan sonra dağdaki her “it” imha edilinceye kadar bu mücadele devam etmelidir.

Artık yaydan çıkacak “Ok” kalmadı. Söz bitti, eylem zamanı. Bu ülke üç beş çapulcu yangın yerine çevirsin diye Çanakkale ve Milli Mücadele yapılmadı.

“Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.” Sözü gereği devlet bütün gelişmiş batı devletlerinde de olduğu gibi demir yumruğunu göstermeli. Bu saatten sonra inceldiği yerden kopsun. Gerekli tedbirler bir an önce alınsın.

 

Bölge derhal abluka altına alınsın, OHAL ilan edilsin,

Araç yakan, vergi ödemeyen, kaçak elektrik kullanan şiddetle cezalandırılsın,

Dağdaki teröristin yanında, şehir yapılanması, yardım ve yataklık edenler, maddi kaynak sağlayanlarda imha edilsin,

İdam cezası derhal çıkarılarak terör eylemlerine karışanlar hemen idam edilsin,

Maskeli eylem yapanlar, yol kesenler, haraç toplayanlar derhal toplansın, direnenler vurulsun,

Teröre karışan milletvekilleri, destek verenler, halkı kışkırtanlar, PKK’ya yardım götüren araçta yakalananların vekilliği düşürülerek yargılansın,

Demokratik özerklik, özerklik, federasyon, özyönetim, eşbaşkanlık gibi kelimelerin telaffuzu bile yasaklansın,

PKK’ya destek veren bütün sivil toplum örgütleri hemen kapatılsın,

PKK leşleri teşhir edilsin, temiz topraklarımıza defnedilmesin, PKK leşlerini taşıyan cenaze aracının bağlı olduğu belediye başkanını tutuklansın.

Askerimize, polisimize ateş açılan şehir içi, şehir dışı her mahalin yerle bir edileceği duyurulsun,

Dış güçlerin her türlü müdahalesine karşı dik duruş sergileyelim. Kendi başlarına geldiğinde ne kadar acımasız olduklarını biliyoruz.

Silahla ve baskı ile susturulacak teröristlerin ortadan kaldırılmasından en fazla bölge insanının mutlu olacağını düşünüyorum. Silah tehdidi olmazsa, devlete yönelen silah olmazsa her şey oturulup konuşulabilir.

Yeter Artık, Söz Biti, Sabır taşı çatladı. Artık bu kutsal vatanın asli unsurları ayağa kalkacak ve son sözü söyleyecekler.

Ama bunun yanında PKK ile Kürt vatandaşları birbirinden ayırmalı, masum ile haini birbirine karıştırmamalıyız. Bin yıllık kardeşliğimize sağduyulu Türk Milleti helal getirmeyecektir.


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
YILDIRIM  -  16-09-2015 - 11:00
Ali Dursun\'a katılıyorum. Aşırı baskı ile çözülmez ama idam yasası geri gelirse caydırıcı olur. Etki tepki doğurur. Bu yazıya göre ülkenin güneydoğusu suriyeye döner.
doktor  -  15-09-2015 - 23:26
Kaçak elektrik kullananlar, vergi kaçıranlar şiddetle cezalandırılsın derken bu \"şiddet\" kırk katır mı? kırk satır mı? çünkü bu suçları sadece doğudakiler işlemiyor. Verginin büyüğü batıda kaçırılıyor. Bu yazdıklarınızı Kuzey Kore ve Çin gibi ülkelerde yapmak mümkün. Bu maddeleri mhp seçim programına da eklemeli iktidar verilirse bunları yapacağını anlatmalı millete. Bakalım milletin ne kadarı bu düşüncelere oy verecek. Şehitlerimizin intikamını teröristlerden alalım sayın yazar. Halktan değil. Siz öğretmensiniz, Bu kadar ağır şiddet içeren yazıyı bir öğretmene yakıştıramadım. Türkler tarihte hangi durumda sizin söylediğinizi yapmış örnek verirseniz yerinde olur.
Ali Dursun  -  15-09-2015 - 22:24
Bu kadar ne gerek var .İbreti alem için Abdullah Öcalanın idamı Avrupa uyum yasaları çerçevesince kaldırılmadı mı?Bu uyum yasaları çerçevesince kaldırılan idam cezası yok hükmünde sayılsın.Abdulla h Öcala Diyarbakır meydanında ibreti alem için vinçte asılsın en az bir hafta o meydanda dursun.Bunu bütün televizyonlarda naklen versin.Böylece o kadar adam öldürmeden hepsi dize gelir mi gelmez mi?Sizce bu fikir nasıl.
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Tuğba Harmankaya
Yener KAZAN
Cenk DOĞAN
Mesut ARLIER
Sami GÜLER
Rabia Saylam TAŞDEMİR
Hidayet DOĞAN
Şadiye ERYILMAZ
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  07 Temmuz 2022 Perşembe
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net