20 Ekim 2020 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
YAHŞİHAN’DA HER BİNAYA BİR SALINCAK
YAHŞİHAN’DA HER BİNAYA BİR SALINCAK
Kaçakçılık ve Narkotikten Operasyon
Kaçakçılık ve Narkotikten Operasyon
ÖRNEK MUHTAR
ÖRNEK MUHTAR
Hasan Basri Kara İstifa Etti
Hasan Basri Kara İstifa Etti
  YAZARLARIMIZ
BU OYUN BOZULUR!
10 Şubat 2016 Çarşamba Bu yazı 17497 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Neden bu kadar Türkiye’yi karıştırır oldular arı kovanına kimler çomak soktu.?

Herkesin bir oyunu var Birde Kainat’ın yaratıcısı yüce Allah’ın da bir oyunu var en iyisini O Bilir O bozar.

Ülkemizin siyasi analizine özet olarak baktığımız da bu senaryolar daha çok öncesinden de işlenmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Perde arkasında olan İngilizler nasıl ki Osmanlı’yı çökertmeye içten ve dıştan oyunlar oynadı ise bugünde perde arkasında İngilizler olduğunu görüyoruz hain İngiliz senaryoyu yazarak. Abd, Almanya, Fransa, Rusya, Çin vs. daha nice maşası olan ülkelere oynatıyor. Özelikle İslamın son kalesi olan Türkiye’yi iç karışıklığa sürükleyip kâos ortamı yaptırıp hükümeti çaresizliğe düşürüp suçlu göstererek adi emellerine ulaşana kadarda bu oyunları planlamaya devam edeceklerdir. Taki! Bu ülkenin halkı devletine hükümetine tam sağlam bir duruşla sahip çıktıktan sonra oyunları bozulacaktır.

Halbûki Bu oyunlar asırlar öncesinden oynanmıştı hainlerin dedeleri şimdi ise torunları perde arkasında Hacivat karagöz oynatıyorlar.

1950’lere bakalım Rahmetlik Adnan menderes halk partisine ağır bir darbe vurarak ezici bir oyla iktidar oldu. O dönemde hakir görülen, benim milletime benim köylüme hâssolar, memolar hatta baldırı çıplak diye tabir ettikleri insanlar çağ atlamak için menderesi iktidar yaptı. Ve ülke ilk hamlesini bu dönemde yaptı. Akabinde bin bir türlü bahaneler,  oyunlar,  senaryolar la Menderese darbe yapıp idam ettiler.

1983’de Rahmetlik Turgut Özal dûble yollar, enerji, telekomünikasyon ekonomi politikaları, dış ticaret gibi nice projelerle çağ atlattı ülkemize. Birileri rahatsız oldu zehirleyerek şehit ettiler.

1995’de Yine Rahmetlik Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocam geldi. İşçiye, memura, emekliye, polise, askere verdiği zamlarla yüzleri güldürdü ülke refaha eriyor denk bütçe yapıldı bana ne Amerika’dan dediği için yine birileri rahatsız oldu. Cebren başbakanlıktan istifaya zorlandı.

Yıl 2002 Recep Tayyip Erdoğan secimi kazanarak yine Rahmetlik olan Sakıp Sabancı’nın tabiriyle ülkem ikinci Özal trenine binmişti. Ve bu güne kadar birçok devasa yatırımlar yapıldı 3. Köprü,  kanal İstanbul, dünyanın gözünü kamaştıran Avrupa’nın en büyük havalimanı ve diğer ülkeler arasında Türkiye’nin itibarı artmış ve israile özür diletilmiş Davos ta van minüt diyerek bütün hain ülkelerin dikkatini üzerine çekmiştir. Bir kısım rantcıların da rantiyeleri kesilmişti. Malumunuz Üstad Necip fazıl’ın tabir ettiği gibi bizde ki muhalefet iktidarın yıkılması uğruna memleketin yıkılmasına razıdır.! (NFZ) Şimdi ise reisi cumhur gitsin de kim gelirse gelsin bir hainliktir gidiyor gerek içerden gerekse dışardan ülkeme savaş açılmıştır yıpratarak ülkeyi yine eski kara günlerine sürükleyip planlarını uygulamaya devam etmek istiyorlar istedikleri bu ülkenin başına bir soysuzu getirip son kaleyi düşürüp köleleştirmektir. Bizde diyoruz ve haykırıyoruz tüm dünyaya Türkiye olarak, halk olarak, millet olarak bizim adımız Türkiye biz bu oyunu bozarız.


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
İsmail Dursun Kuzucu
Hakan Öztürk
Şevket ÖZSOY
Başar Özdemir
Ahmet Kankal
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  20 Ekim 2020 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net