24 Ekim 2020 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
El Emeği Göz Nuru
El Emeği Göz Nuru
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
  YAZARLARIMIZ
OSMANLININ TOKATI
16 Mart 2016 Çarşamba Bu yazı 15853 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Öncelikle seçim sonuçları Vatanımıza, Milletimize tüm İslam âlemine hayırlı olsun.

Şimdi bundan sonra neler yapmak gerekiyor.?

7 Haziran seçim sonuçlarında dış basının ve içeride ki uzantıları olan bir hainler gürühûnun manşetlerde “Selahattin Eyyübi durduruldu” naraları atan  siyonistler ve emperyalist güçler demiyorum! bu odaklar hakkın karşısında asla güçlü olamaz diyorum, güç haktadır ve son sözün millette olduğunu bilin. Hakkın, Azmin ve kararlılığın karşısında şer odakları perişan oldular tamda Selâhatdin Eyyubi nin ve Sultan Fatihin torunlarının tokadını yediler. Kıymetli halkımız ve Ak Parti gerek doğuda gerek batıda gerek Anadolu da gerekse yurtdışındaki yurttaşlarımız ülkesini düşünerek gerekenlerden ders çıkartıp ve onlara derslerini vermiştir. Bundan sonra ne yapılmalı aynı kararlılıkla aynı azim ve gayretle seçmene verilen sözlerin bir bir yerine getirilmelidir. Seçmenden kaçmayıp, seçmenle yine kol kola olmaya devam edilmelidir, asla ve asla şımarıklık yapılmamalıdır! rehavet bizlere göre değil yakışmaz da, nerede kalmıştık diyerek aynı çalışmalarla devam edilmeli terör ve paralel yapıyı bitirmek gerekir. Bu ülkede her kesim aklını başına almalı, ülkesine ihanet edenin affı olmamalı herkes cezasını çekmelidir. Tüm kurum ve kuruluşlarda yeniden temizliğe gidilmeli bürokrasiyi yavaşlatan atalete uğratanların kim olursa olsun görüşü ne olursa olsun derhal değiştirilmeli bu işlerde ehil insanların yönetici olması gereklidir. Teşkilatta çalışan tüm insanların emekleri unutulmamalıdır! Artık hiçbir lüksümüz yoktur bu ülke Ak parti kadrolarından hizmet bekler ve muhalefetten de ülkesine faydalı bir muhalefet bekler. Yapılan icraatlara iyisine iyi demeli yapılan yanlışa da burada şunu doğru yapmalıydınız böyle yapsaydınız daha iyi olurdu diyebilen muhalefet yapılmasını bekleriz.

7 Haziran seçimlerinden sonraki süreçte milletçe baktık gördük ki bu ülkeyi yönetebilen aklı selim bir liderin Ak parti kadrolarından çıktığını bir kez daha müşahade etmiş olduk. Geçmişte yaşadığımız siyasi kaosları artık yaşamak istemeyen bir millet var, ki kendinden sonraki nesle örnek teşkil eden ve onlara müsbet bir yol gösteren ağabeylik yapan onların önüne karanlık bir yolda fener tutarak aydınlatan tecrübeli bir millet var artık. Bu şu demektir artık dışa bağımlı değiliz artık dev sanayi yatırımları, iş istihdamı, refah düzeyinin artması sağlıklı huzurlu bir ortamda yaşayabilmek ve en önemlisi istikrarın sürmesini istiyoruz. İç savaş naraları atan dış mihraklara ve uzantısının ağzına tam bir Osmanlı tokadı vurarak, haykırıyoruz biz Türkiye’yiz oyunlarınızı bozarız aklınızı başınıza alın diyoruz tüm şer odaklarına


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Ahmet Tarlabölen
Ahmet Kankal
Sadettin Şahin
Kırlangıçoğlu Oktay
Bahattin Akyön
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  23 Ekim 2020 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net