20 Şubat 2020 Perşembe
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Ticari Araç İle Tır Çarpıştı 1 Ölü, 2 Yaralı
Ticari Araç İle Tır Çarpıştı 1 Ölü, 2 Yaralı
Kırıkkale'nin En Büyük Sorunu Yoksulluk Ve İşsizlik
Kırıkkale'nin En Büyük Sorunu Yoksulluk Ve İşsizlik
Elektronik Denetleme Sistemi Hayata Geçirildi
Elektronik Denetleme Sistemi Hayata Geçirildi
Şehit Murat Sıtkı Ortaokulu Birinci
Şehit Murat Sıtkı Ortaokulu Birinci
  YAZARLARIMIZ
VAAD EDİLMİŞ TOPRAKLAR
16 Mart 2016 Çarşamba Bu yazı 14387 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Arz-ı Mev'ud yani Vaad Edilmiş Topraklar nedir?

Büyük İsrail projesidir… Yeni nesle ve bilmeyenlere sesleniyorum. Bilmeye biliriz kısaca bahsetmek isterim. Ayrıca Devletimizi hain gösterenlerinde kulakları çınlasın…

İsviçre'nin Basel kentinde 1897'de toplanan Birinci Siyonist Kongresi'nde alınan kararların başında 50 yıl içerisinde Filistin toprakları üzerinde İsrail devletinin kurulması, 100 yıl içerisinde de Türkiye'nin Güneydoğu'sunu da içine alan Nil'den Fırat'a kadar 'Büyük İsrail' devletinin kurulması kararları vardı.

Şimdi doğuyu neden karıştırıyorlar pkk, daeş, pyd, işid vs. Kimler için ve kimlere hizmet edip maşalığını yapıyorlar görelim. Peki bunları yapan terör örgütlerinin maksatlarını anlaya biliyormusunuz. Tabii artık bunlar deşifre oldu kime hizmet ettiklerini cümle âlem bilir oldu. Lakin bilmeyenlerde hala yok değil maalesef ki var… Deşifre olan örgütleri de gözden çıkarırdılar şimdi yenilerini hazırlıyorlar bizlere düşen zamanın birlik zamanı olduğunun idrakine varmaktır.

O halde bunların oyunları bozulur. Kendilerini seçilmiş bir millet zanneden Yahudiler bu projeyi uygulamak için Filistini yıllarca kan gölüne çevirdiler sadece Filistin, mi hayır Mısır, Suriye ne halde görüyoruz. Bir kısım kesimler kullanılıyor cemiyetler vakıflar sivil toplum örgütleri vs. Doğudaki hain bölücü kalleş pkk illetiyle masum Müslüman halka zülüm edip göçe zorluyorlar.

Gayeleri arz-ı Mev’udu gerçekleştirmektir. Maksat Yeni Türkiye’yi kurdurmamak iç savaşa sürüklemek kardeşi kardeşe kırdırmak geçmişte sağ sol davasını ülkenin başına bela ettikleri gibi. İçerdeki ve dışardaki uzantılarına maddi ve lojistik destek vermektedirler.

Şimdi bakın Yahudi cemaatinin yayın organı olan ve Türkiye'de yayınlanan Şalom gazetesinde 8 Mart 1989 tarihinde yayımlanan bir yazıda ise Allah'a inanmak Yahudiliğin temel inancı değildir; ancak Arz-ı Mev'ud temel inançtır deniliyor.

1974 yılında zamanın İsrail Savunma Bakanı Ariel Sharon'un; Türkiye de alaka alanımız içindedir cümleleri, Arz-ı Mev'ud'un Türkiye ayağındaki gerçek hedeflerini bir defa daha gün yüzüne çıkartmaktaydı.

Malumunuz hepimiz biliriz mayınlı arazilerin temizliği dönemini o dönemde sayın reisi Cumhurumuz başbakandı, bakın ne demişti. Mayınlı arazilerle alakalı eleştirilere cevap veren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan; Biz hiçbir zaman İsrail'in Arz-ı Mev'ud planına ülkemizde prim vermeyiz demesi gözleri Arz-ı Mev'ud planına çevrilmesine sebep oldu.

Mısırda Mursi’yi devirdiler, Suriye’yi karıştırdılar, şimdi ise Rusya ayağıyla Türkmenlere taarruz ediyorlar. Türkiye ye gönderdikleri ajanlarıyla Halkın safi zihinleri bulandırarak doğuyu da böl parçala yut taktiğini uygulayarak bölmek istiyorlar. Hatta daha ilerisi Ülkemizin özellikle doğusunda iç savaş naraları atıyorlar. Bunlar emellerine ulaşmak için her türlü hainliği yapmaya devam edeceklerdir, lakin bu planlar Türkiye de tutmayacaktır. 

İslam coğrafyasına saldırı hat safhada.( BM ) birleşmiş milletleri ne zaman harekete geçmeyi düşünüyor neden geçmiyor görevini ne zaman yapacaktır. Gayeleri Müslümanlar katledilsin de bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığıyla hareket ediyorlar. O yılan gün gelecek sizi de sokup zehrini iliklerinize kadar akıtacaktır.

Geçmiş tarihi çabuk unutmamak lazımdır, bizim ülkemizi karıştırmadılarmı. Sağ Sol davası.  Alevi, Sûnni davası. Türk, Kürt davası oyunları çabuk bozguna ugradı tutmadı! Parelel yapıyı devletimizin başına bela etmek istediler tutmadı.  Bir takım Basiretli yönetici ve idarecilerin sayesinde hain planları bozuldu. Bakalım daha neler planlıyorlar bekleyip O planları da Tedbirimizi alıp başlarına çevirelim hep birlikte…

Politik olarak elbette bazı hassasiyetleri unutmamak lazım sonuçta uluslararası bir takım sözleşmeler var. Ne hikmetse hep gariban az gelişmiş ülkeler uymak zorunda kalıyorlar. Dikkat edin hiç kendilerinde ayrıcalık zanneden ülkeler uymuyor. Lakin zulümle abat olunmaz Elbette gün gelecek Yüce Adalet yerini bulacaktır…


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Musa HACIBALOĞLU
Hakan Öztürk
İsmail Dursun Kuzucu
Erol Serkan Kılıç
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  20 Şubat 2020 Perşembe
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net