28 Şubat 2020 Cuma
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
28 Şubat Mağduru Tüfekçi, Yaşadığı Zor Günleri Unutamıyor
28 Şubat Mağduru Tüfekçi, Yaşadığı Zor Günleri Unutamıyor
Av Sezonu Sona Erdi
Av Sezonu Sona Erdi
Kalitemizi Arttırmak Zorundayız
Kalitemizi Arttırmak Zorundayız
ABC Minik Erkeklerde Şampiyon
ABC Minik Erkeklerde Şampiyon
  YAZARLARIMIZ
GÖZE BATAN ÇİVİ, ÇEKİCİ YER
27 Ağustos 2016 Cumartesi Bu yazı 20776 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Atalarımız ne güzel ifadelerde bulunmuş, bir olayı bir cümlesiyle tüm dünyaya anlatıvermiş; tıpkı yazımın başlığını ifade eden sözünde olduğu gibi!...

“Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi.

Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi.

Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed namın,

Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın.”        (Yahya Kemal Beyatlı)

Büyük şairimizin dörtlüğünde anlam bulan TÜRK MİLLETİNİN ORDUSU- TSK Allahın izniyle ve inayetiyle Cerablus’a girdi.

Daeş’in,  Pyd’nin, Ypg’nin, Pkk’nın fink attığı geçmiş dönemlerde olduğu gibi Milletimizin huzurunu bozan (İngiliz Lawrence’ın ilk konuşlandığı yer) bir geçiş noktası olan Cerablus’dan “Fırat Kalkanı” operasyonuyla düşmanlar süpürülerek bu toprakların gerçek sahiplerine (ÖSO’ ya ) toprakları teslim edildi. Türk Milletinin ve Ordusunun bir kez daha mazlumun yanında olduğu kanıtlanmış oldu. Türk Milletinin ve Ordusunun Allah ve Resulünün davası uğruna Teröristleri temizlemek maksadıyla yaptığı bu mazluma yardım mücadelesinin haklı gururunu taşıyoruz. TSK büyük şairimizin dörtlüğüne mazhar olmuş İslam’ın Son Ordusu olduğunu tüm Dünyaya gösterdi çok şükür…

Türk Milleti ve Ordusu Allahın inayetiyle Dünyayı şaşırtmaya devam etmektedir.

Necip Türk Milletime, bağrından çıkardığı Peygamber Ocağı olan TSK’ne, Türk Milletinin seçtiği Başkomutanı Recep Tayyip Erdoğan’a, hür iradesiyle oluşturduğu TBMM hükümetine ve muhalefetini (Demokrasine ve Parlamentosuna) yok etmek amacıyla kalkışma planlayan harici düşmanlarıyla bunların maşası olan dâhili haşaşilerin akamete uğratılmasının üzerinden henüz bir ay geçmiş iken Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kendisini toparlayıp hiçbir şey olmadan yatırımlarına devam etmesi, Ekonomisinin en minimum şekilde etkilenmesi;  Osman Gazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi Dünyanın Dev yatırımlarının hizmete alınması AB’yi ve ABD’yi korkutmuştur-Dünyayı şaşırtmıştır!.

Bugüne değin birbiriyle uğraşa gelmiş Siyasilerin “Söz konusu Vatansa gerisi teferruattır” veciz sözünde olduğu gibi birlikte olmaları Türk Milletinin ve Devletinin Kahpe Düşmanlarına ne oluyor dedirtmiştir?.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Ana muhalefet ve Muhalefet Partisi Liderleri Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli ile yaptığı istişareler birilerini tırsıtmıştır.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in veciz sözü ile hayat bulan; “Mevzu Vatansa hepimiz ölelim. Mevzu Vatansa hepiniz ölün!.” Fikriyatının Türk Milletinde kimlik bulması düşmanlarımıza korku salmıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz sözüyle;  “Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı Vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz” Kurtuluş Mücadelesine başlayan Atalarının yarattığı mucizeleri 15 Temmuz 2016’da tüm dünyaya bir kez daha gösteren evlatların gösterdiği mucize dostumuza güven, düşmanımıza korku vermiştir.

Dünya Milletlerine, Türk Milleti ve Devletinin Harici ve Dâhili Bedhahların yıllardır ülkemiz üzerinde uyguladığı Ekonomik ve Fiziki Terörün karşısında çökertilemediğini, bilakis daha da güçlenerek her badireyi atlatmış olması;  bu milletin ve devletin Allah ve Muhammed davası için var olduğunun kanıtı olmuştur. Türk Milleti ve Devleti bir kez daha kendi sözünde vücut bulan; “Kirli arktan temiz su, Temiz arktan kirli su gelmez” sözünü tüm dünyaya ispat etmiştir.

Ordusunun ve Emniyet Kuvvetlerinin içindeki Vatan Hainlerini kısa sürede temizleyip, mazlumun yanında Cerablus’a giren Türk Silahlı Kuvvetlerine selam olsun. Cenabı Allah Yar ve Yardımcınız olsun.

Siz İslam ve Türk Düşmanı müstevliler son sözüm sizlere: Türk Milletini ve Devletini yok etmek için ne kadar hain plan yapsanız da! Milletimizi birbirine düşürmek için hain pusular kursanız da! Bu Milletin evlatlarına kahpe tuzaklarınızla Şahadet şerbetini içirseniz de!

TÜRK MİLLETİ VE TÜRK DEVLETİNİ YÜCE ALLAHIN İZNİYLE YOK EDEMEYECEKSİNİZ…

Çünkü Milletten (Sağcısı- Solcusu, Muhafazakârı-Milliyetçisi, Alevisi-Sunnisi, Türkü-Kürdü-Lazı-Çerkezi) CHP Genel Başkanının ağzında bütünleşen şu sözle karşılaşacaksınız:  “Allahın verdiği bir can var, o da bu ülke, bu millet uğruna feda olsun"…

“Akın var

Güneşe akın!

Güneşi zapt edeceğiz

Güneşin zaptı yakın!        (Nazım Hikmet)

Sağlıcakla Kalın…


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Musa HACIBALOĞLU
Fazlı GÜVENTÜRK
Şevket ÖZSOY
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  27 Şubat 2020 Perşembe
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net