19 Ekim 2021 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Ava Giderken Avlandılar
Ava Giderken Avlandılar
Yahşihan Belediyesi’nden Her Birime Özel Kışlık Kıyafet
Yahşihan Belediyesi’nden Her Birime Özel Kışlık Kıyafet
Kırıkkale Belediyesi Cenaze Nakil Filosunu Genişletti
Kırıkkale Belediyesi Cenaze Nakil Filosunu Genişletti
Kırıkkalespor Dolu Dizgin 2-0
Kırıkkalespor Dolu Dizgin 2-0
  YAZARLARIMIZ
AYRINTIDA GİZLENENLER
19 Eylül 2016 Pazartesi Bu yazı 30190 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Günlerden bir gün şeytanın yolu bir köye düşmüş. Keyfi yerinde olan şeytan, sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ineği sağan genç bir kadını uzaktan izlemeye başlamış.

Şeytan, kadını epeyce izledikten sonra yerinden kalkıp kazığa bağlı buzağının ipini biraz gevşetmiş.

Buzağı bu, az ötede annesinin sütünün kovaya sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamamış. Buzağı yerinde debelendikçe boynundaki ip biraz daha gevşemiş ve sonunda yular hepten çözülmüş.

Koşarak annesini emmeye giden buzağı, süt kovasına çarpmış ve bütün sütler yere dökülmüş.

Sağdığı süt ziyan olunca siniri tepesine çıkan genç kadın, eline geçirdiği odunu buzağının kafasına vurmasıyla yavru kan içinde yere yıkılmış.

Yavrusuna saldırılmasına kayıtsız kalmayan inek bir tekmede kadını yere serip öldürmüş.

Uzaktan geçmekte olan kadının kayınpederi, ineğin gelinini öldürdüğünü görüp, elindeki tüfekle ateş ederek ineği öldürmüş.

Silah sesini duyan koca koşup gelmiş. Karısını yerde cansız yatar, babasını da elinde tüfekle görünce, belinden silahını çekip, tek atışta babasını öldürmüş.

Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen genç adam bu kadar acıya dayanamayacağını düşünüp, bir kurşun da kendi kafasına sıkarak canına kıymış.

Bütün bu olayları bir kenardan izleyen şeytan, Bu felaketi de bana yüklerler. Buzağının ipini gevşetmekten başka ben ne yaptım şimdi demiş.

Bunu şunun için buraya taşıdım. Şeytan gerçekten ayrıntıda gizlidir derler ve doğrudur.

Ülkemizin bir beladan kurtulurken başka bir belaya nasıl bulaştırıldığını da görüyoruz. Bölücü örgüt PKK ile uğraşırken ve yıllardır kanımız canımız pahasına adı operasyon olsun savaş olsun mücadele ederken, yıkıcı örgüt FETÖ nün nasıl sinsice palazlandırıldığını 15 Temmuz ihanet gecesi ile gördük.

Bu örgütün daha önce devlete millete nasıl düşman olduğunu görülüyordu elbette herkes tarafından ama kimse bu denli silahlı güç ile ülkenin dirliğine katillikten öte bir kin ile saldıracağına ihtimal vermiyordu.

Tıpkı buzağının ipini gevşetmek gibi sinsice yavaş yavaş dirliğe kast etmişler. Bunu yaparken sadece kendileri de gevşetmemiş ipi. Yanlarına ne kadar Türk düşmanı varsa hepsini de almışlar.

İp gevşetenlerin içinde Amerika’sı da varmış, Avrupa’sı da. Bölücü örgütü, yıkıcı örgütü, her türlü ülke düşmanı varmış.

Bize düşen bu ip gevşetenlere karşı uyanık olmak ve artık ülkenin her kesimi tarafından kahraman olduğu tescillenen şehit Ömer gibi o hıyanetlik yapmak amacıyla ipi gevşeteni alnından vurmaktır.

Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve bu işte yetkisi olan herkesin dediği gibi at iti it izine karıştırılmadan bu terör örgütleri ile mücadele yapılmalı ve mümkün olan en kısa zamanda netice alınmalı ki ülke normalleşsin. Ekonomi rayına oturmalı artık herkes önünü görmeli ki yatırım hızlansın.

Netice şu ki ülkemin huzurunu kaçırmak isteyen ip gevşetenler elbet cezasını bulacak.  Bulacak ta geç kalınmasın ve iyi irdelensin.

Kurban bayramınızı en kalbi dileklerle kutlar ülkem, milletim, devletim, ezanım için hayırlar getirmesini dilerim.

Selam ve dua ile…


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Yener Kazan
Kamil Öcal
MESUT ARLIER
Hakan Öztürk
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  19 Ekim 2021 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net