24 Eylül 2020 Perşembe
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Uzelli'den Tablet Bağışı
Uzelli'den Tablet Bağışı
Son Kurban
Son Kurban
Biz Konuşmuyoruz Çalışıyoruz
Biz Konuşmuyoruz Çalışıyoruz
Kırıkkale'nin Âşığı Şiirlerini Öksüz Bıraktı
Kırıkkale'nin Âşığı Şiirlerini Öksüz Bıraktı
  YAZARLARIMIZ
BAYIM SİZ KİMSİNİZ?
06 Aralık 2016 Salı Bu yazı 16513 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Ruhsal bozukluk, bu olsa gerek. Batı kan kanseri olmuş acil tedavi edilmesi kurtulması lazım…

Kene gibi asalak sırtına yapışan terör illetinden kurtulması elzemdir. Aksi takdirde zararın kendine de ilerleyen dönemde çokça dokunacağına müşahid olacağız…

Sayın Reis-i Cumhurumuza ve Ak partili eski başbakan Davutoğlu ve diğer bakanlara yönelik batının hain komitesi 200 sahifelik suç duyurusunda bulunmuş.

Bunu kim yaptıysa, aklını peynir ekmekle yemiş olmalı. Siz kimsiniz de bize kafa tutma cürretini gösteriyorsunuz.

Sözüm ona gerekçeleri,  biz insanlık- savaş suçu işlemişiz. Sormazlar mı teröre destek veren siz,doğuran siz, yetiştiren siz, lojistik desteği sağlayan siz,her türlü ittifak kuran siz, teröre ve onlara destek olanlara kapılarını açan siz, sonrada geçip te bizlere suç isnat edecek kadar aşağılaşan yine siz…

Bizler sınırlarımızı harici ve dahili vatana göz diken, huzursuzluk verenlerin karşısında olmak suç mudur? Elbette meydan boş değildir karşınızda koskoca bir ülke var sizin şamar oğlanınız yok.

“… Aralarında Alman federal milletvekilleri, hukukçular, insan hakları savunucuları, gazeteciler ve akademisyenlerin de içinde bulunduğu çok sayıda temsilci Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında‚ “savaş suçu işlediği” ve “insan haklarını ihlal ettiği” iddiasıyla merkezi Karlsruhe’deki Federal Savcılığa 200 sayfadan oluşan suç duyurusu dilekçesini ulaştırdı…”

Bu haberi de sosyal medyada sadece hükümete ve devlete karşı hdppkk ve batı övücülüğü yapan sitelerde bulabilirsiniz mesela bir cumhuriyet gazetesi vs…

Suç duyurusunda bulunan Almanların yanında hdppkk’lıların olması ayrıca ilginçtir ama hiç şaşırmamak lazım.

Türkiye ye ne kadar nasıl zarar verebiliriz, yıprata biliriz dünyanın gözünde nasıl düşüre biliriz diyerek şer odaklarının ittifak etmesi hiçte şaşırtmadı beni bu senaryoları bunların dedeleride yazmış ve oynamıştı.

Sivilleri hedef alan güya Kürtlerin savunuculuğunu yapıyorum diyerek benim doğudaki Müslüman Kürt kardeşlerimi kendilerine destek vermedikleri için katleden zihniyet batılı haçlılardan beslenen hdppkkAvrupa’nın suç duyurusunda yer alması tamamen çirkin yüzlerinin ortaya çıkmasıdır.

Terör yanlısı Avrupa bizi neden oyaladıkları belli neredeyse bir asrayakın oyalıyor. Kendilerinin tefessüh etmiş adaletlerinden bize hiçbir faydası olmamaktadır.

Bizler asil bir milletiz geçmişimizde,neslimizde bellidir. Batılılar gibi derme çatma bir millet değiliz.

Avrupa birliğine bizi alırlarsa bizler bir gömlek büyük geliriz batıya.

Adalet’ten, Demokrasiden dem vuranlar kimlere destek olduklarını tüm dünya görüyor demezler mi?

“BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU”!

Tüm dünya bunu görmekte artık Türkiye eski Türkiye değil ayaklarının üstünde dura bilen Siyasi istikrarı olan bir ülkeyiz.

Bizim cennet vatanımızda iç savaş çıkartma çabalarında olan Amerika şimdi ise kendi halkının iç savaşıyla sarsıldığını görüyoruz.

Zamanında bizlere hasta adam diyen hain batı müzmin hasta olan Avrupa ya tedavi etmeli kendini, yada bu ağır hastalık bunları yatalak yapacaktır. Tedavisi mümkün olmayan bir hale sokacaktır…

Aslında bu durumdan çok endişeleniyoruz kendilerini süper güç ittihaz edenler artık can çekişiyor sekerat-ül mevt yatağında.

Dünya Türkiye’nin hamîliğindeyeni bir nizam kurulma yolunda…

Haydi Bismillah…

Siyasetçi/Yazar

 


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Başar Özdemir
Kırlangıçoğlu Oktay
Bekir Eroğlu
Şevket ÖZSOY
Pınar Taşçı YIKILMAZ
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  24 Eylül 2020 Perşembe
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net