23 Kasım 2019 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Öğrencisine hem öğretmenlik hem annelik yapıyor
Öğrencisine hem öğretmenlik hem annelik yapıyor
Tabelalarda Evren ismi değil,Halisdemirler' in ismi yer almalıdır
Tabelalarda Evren ismi değil,Halisdemirler' in ismi yer almalıdır
MKEK Çalışanlarının Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı
MKEK Çalışanlarının Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı
Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Turnuvası
Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Turnuvası
  YAZARLARIMIZ
MUHALİF – Mİ < > FİTNE – Mİ?
03 Şubat 2017 Cuma Bu yazı 9393 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Kendilerinin MHP Li olduğunu söyleyen, hatta daha da ileri gidip Ülkücü olduklarını iddia eden daha önceden MHP kadrolarında görev almış bir takım insanlar Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ ye Muhalif oldukları için muhalifler adını alan zavallı menfaat ve çıkarları doğrultusunda hareket eden üç beş zevat MHP ye zarar verme adına Liderimiz Devlet BAHÇELİnin Milletinin görüşüne sunduğu yeni Anayasa değişikliğine Genel başkanımız EVET dediği için onlar hayır diyorlar.  Kendi menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda Zoraki bir araya gelen bu grup, Sözde Hayır oyları ile Genel başkanımızın durumunu zorlaştırmak istiyorlar. Mensubu oldukları Partiye ve Partimizin Genel başkanına zarar verme çabaları ile kime hizmet ettiklerini, kimin değirmenine su taşıdıklarını bu uğurda bazı partililerimizin aklını çelme gayretleri ile bu Partililere de zarar verdiklerini Ülkücü Milliyetçi kadrolar gayet iyi bilmektedir. Tabiki Muhalif Fitnecilerin kendilerinin çıkarları ve menfaatlerinden başka hiçbir şeyin umurlarında olmadığıda bir gerçek.

           Şimdi Aziz Milletimize Soruyorum Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Milletin Hâkimiyeti esastır, Millet neye karar vermişse O olmalıdır diyerek Milletine güvendiğini, Milletine değer verdiğini Anayasal bir değişikliğinde ancak Milletin onayı ile olması gerektiğini belirterek. Kendisi de bu anayasa oylamasına EVET diyeceğini Beyan etmiştir. Şayet tam tersi olsa da Genel Başkanımız HAYIR diyeceğini açıklasaydı Öyle zannediyorum ki bu muhalif fitneciler EVET diye açıklama yaparlardı. Çünkü onların derdi Partimizi ele geçirip Parti yönetimine el koymak bunun önünde de en büyük engel Devlet BAHÇELİ olduğu için BAHÇELİ yi yok etmek istiyorlar. Ama yapamazsınız O sizlere büyük gelir yiyemezsiniz hazmetmesi zor olur. Size tavsiyem üzüm yemeyi denemenizdir.

 Aziz Milletimiz bu oylamanın sonucu ne olursa olsun Anayasa değişikliğinin ve Hükümet modelinin Türk milletine sorulması ve Millete güvenilmesinin Öncülüğünü yaptığı için Devlet BAHÇELİ ’ye şükranlarımızı sunuyoruz.  Türkiye Cumhuriyeti Devletinin karar almakta zorlandığı her olayda ve her durumda MHP Lideri Devletini ve Milletini Rahatlatma adına bu sorunları hep çözmüştür. Bu yolda tenkit de almış zorda da kalmış olmasına rağmen Milletine ve Devletine olan hizmetlerinin hiçbir şey önüne geçememiştir.  Şu husus unutulmamalıdır ki Milliyetçi ve Ülkücü kadrolardan Vatan haini asla çıkmaz ve bizlerde hainleri içimizde barındırmayız. 

           Milliyetçi Hareket Partisi ülkesine ve Milletine her daim hizmet edecektir. MHP ülkenin Can damarıdır. İçimizdeki İMAN ve ÜLKE sevdası DOSTLARIMIZA GÜVEN DÜŞMANLARIMIZA KORKU SALMAKTADIR. MHP’ye inanan tüm vatandaşlarımızı fitnecilere ve hainlere karşı uyanık olmalıdırlar.  Bizi bölmek ve parçalamak isteyen zihniyetlere asla fırsat vermemelidirler.               Zira düşmanımızın çok, dostumuzun az olduğu bu coğrafyada bizim bizden başka dostumuz yoktur. Bu davaya gönül vermiş tüm insanları Vatanına Milletine ve Partisine Sahip çıkmaya davet ediyorum. GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN TÜM VATANDAŞLARIMIZIN VATANINA SAHİP ÇIKMALARI UNUTULMAMALIDIR.

            SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR..


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Asena   -  09-02-2017 - 03:39
Yazılarınız bizlere büyük ehemmiyet kazandırıyor İdris bey kaleminize sağlık...
Terzi  -  05-02-2017 - 09:39
Triko bir yazı değil, butik bir yazı ve fikir. Herkese olmaz, üzerine alınan giyer. Kaleminize sağlık.
İdris AYKUL  -  04-02-2017 - 15:14
MUHALİF Mİ FİTNE Mİ EVET Mİ HAYIR MI Başlıklı yazımı eleştiren chp genç inisiyatif isimli okurumuz Hainlik ile ilgili bir alınganlığa kapılmış siz kendinizi bildikten sonran ALINGANLIĞA gerek yok.
Ocakülkücüsü  -  04-02-2017 - 14:01
Kırıkkale\'de sokaktan geçen insanlara sorsan %90\'ı ben milliyetçiyim ülkücüyüm der.. Hem ülkücü olacaksın hemde davana zarar vereceksin. Partiden ayrı havaya gireceksin yok böyle bir dünya. Yazarımız İdris beyi Yazılarında bu hususu Belirttiği için Kutluyorum.
İdris AYKUL  -  04-02-2017 - 13:29
YAZILARIMA DESTEK VEREN TÜM OKURLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
İdris AYKUL  -  04-02-2017 - 12:53
Köşe yazılarımda belirtiğim bazı düşüncelerime katılmayan okurlarımız Fikrimizin boşluğu ve bazı kişilerin Partimizin hizmetinde bulunmuş lakin şuan yönetimle ters düşmesi eğer PARTİMİZE ZARAR VERİYORSA SUSMASINI VE SABRETMESİNİ BİLEMİYORSA BU DURUM MAKUL GÖRÜLEMEZ GÖZDE YUMULAMAZ . yazımdaki İMLA kuralları ile hatalarımı belirten Ali SUAVİ isimli okurumuzun uyarısını dikkate aldığımı SEBEBİ NEDEN VE KİMDEN KAYNAKLANIRSA KAYNAKLANSIN BUNUN BİR HATA OLDUĞUNU BELİRTİRİM.
Ali Suavi  -  04-02-2017 - 01:38
Sayın Aykul; Fikrinizin boşluğuna mı kötü yazınıza mı, noktalama işaretleri ve dil bilgisini hiç bilmemenize mi ? ne ye yazayım bilemedim.
ÜLKÜCÜ  -  03-02-2017 - 23:32
Sayın Aykul parti için yıllarca hizmet eden kişilere parti içi muhalefet ettiği için \"fitneci, hain \"gibi yakıştırmaları hadsizce buluyorum. Bir seçimde aday adayı olmak size bu hakkı vermez.
kamanlı  -  03-02-2017 - 15:10
İdris bey çok uzun bir yorum yapmadan yazınıza katılıyor ve EVET diyorum
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Fazlı GÜVENTÜRK
Hakan Öztürk
Musa HACIBALOĞLU
Şevket ÖZSOY
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  22 Kasım 2019 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net