25 Şubat 2020 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Kargo Kamyonunda 3 Ton Kaçak Tütün Ele Geçirildi
Kargo Kamyonunda 3 Ton Kaçak Tütün Ele Geçirildi
Otobüs Kazalarının Önlenmesi
Otobüs Kazalarının Önlenmesi
Sağlıklı ve Fit Olmak Mümkün
Sağlıklı ve Fit Olmak Mümkün
Zabıta ve Güvenlik personeline  iletişim eğitimi
Zabıta ve Güvenlik personeline iletişim eğitimi
  YAZARLARIMIZ
MHP’NİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
08 Şubat 2017 Çarşamba Bu yazı 18615 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

            Milliyetçi Hareket Partisinin kuruluşunun 48. Yılında kurucumuz merhum Alparslan TÜRKEŞ’ e bu kutlu davaya hizmetleri dokunmuş Rahmetli Ecdadımıza bir olan ALLAH C.C den Rahmetini ve sevgili PEYGAMBERİMİZ SAV’ in Şefaatlerinin üzerlerine olmasını diliyorum. MHP’nin davası olan TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜ bakınız ne anlama gelmektedir, neyi ifade etmektedir. ÜLKÜ: Ulaşılmak istenen son hedef. ÜLKÜCÜ: Son hedefe ulaşmak için yılmadan fedakârca çalışan kişilerdir. Ülkücü hareketin Lideri TÜRKEŞ İslam ve Türklük etle tırnak gibidir derken Türklerin İslam dininin yayılmasında İslam’ın Sancaktarı olduğunu Adaletten ve Hakkaniyetten ayrılmadığını yönetimi altında bulunan her coğrafyada Halka adil davrandığını Dünyanın neresinde bir haksızlık gördü ise onu düzeltmek için elinden gelen tüm gayretleri gösterdiğini fethettiği tüm beldelere İslam hoşgörüsü ve medeniyetini yansıttığını zalimin hasmı olduğunu mazlumun kardeşi olduğunu bizlere bildirmektedir. 

            TÜRKLER ESARET KABUL ETMEZLER

            TÜRKLER ÖRFLERİNE BAĞLIDIRLAR

            TÜRKLER İSTİŞAREYE ÖNEM VERİRLER

            TÜRKLER KAHRAMANDIRLAR

            TÜRKLER EMAN DİLEYENE KILIÇ VURMAZLAR

            TÜRKLER MERHAMETLİDİRLER

                         İşte bu ve benzeri birçok özelliklerimizden dolayıdır ki BİZ ASİL BİR MİLLETİZ

 

 

 

Dualı bir hareket olan Milliyetçi Hareket tüm zorluklara ve sıkıntılara rağmen Hakkın ve Halkın yolundan ayrılmayacak Ülkesine ve Milletine her daim hizmet edecektir. Partimizin bölünmesine ve önünün kesilmesine Zinhar müsaade edilmeyecektir. Bizim töremizde Liderine rağmen alternatif bir kurultay toplamak alternatif bir karar almak en kibar şekli ile hadsizlik ve edepsizliktir. Kimsenin Fitne çıkararak insanlarımızı pişman olacakları hal ve hareketlere mecbur kılma haddi olmamalıdır. Şahsen ben inanıyorum ki Milliyetçi Ülkücü Hareket tuzaklara ve oyunlara gelmeyecek Partisine ve Genel Başkanına sahip çıkacaktır.

             HEY TÜRK TİTRE VE KENDİNE GEL


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
vatandaş  -  03-03-2017 - 16:12
mhp kurucusu başbuğ alpaslan türkeş 1960 ta adnan menderes e karşı yapılan askeri darbede.darbecilerden değilmiydi?radyoda ihtilal açıklamasını o yapmadımı
İdris AYKUL  -  25-02-2017 - 18:55
kim\'ki birlik ve dirlik için çalışıyor işi rast gelsin herkim\'ki veya kimlerde fitne ve kafa karışıklığı çıkartıyor ise işte şerefsiz ve alçak onlardır.
ALİ SUAVİ  -  20-02-2017 - 10:11
Muhalifleri Okyanus ötesi bağlantılı demekle heralde Meral Hanım dedi ki İspatlamayan şerefsizdir alçaktır. dedi. Hatırlatırım. Kurultay ile ilgili bahçeli \"DEVLET SÖZÜ\" Dedi. Adam için söz namustur.
İdris AYKUL  -  11-02-2017 - 18:26
Sayın Ali SUAVİ bey MHP Tüzüğüne göre olağan üstü bir kurultayla genel başkan seçebilmek için öncelikle olağan üstü bir kurultay toplayarak tüzüğün ilgili maddelerinin değişmesi sonra ikinci defa bir olağan üstü kurultay toplayarak genel başkanlık seçiminin yapılması gerekmektedir. Zaten olağan kurultay tarihide açıklanmış iken birkaç kendini bilmez dalından kopmuş kuru yaprak gibi savrulurken tutunacak bir dal arayan zavallılar yangından mal mı kaçırıyorlar\'ki olağan kurultayı beklemeden partimize zarar veriyorlar ve bizi bir birimize düşürüyorlar. Benim aklıma şu soru geliyor acaba bunların yuları okyanus ötesinde\'mi beklersin olağan kurultayı partine bir faydan olur.
Ali Suavi  -  09-02-2017 - 23:36
Sayın Aykul, parti içi muhalefet tabiki genel başkanı değiştirmeyi arzular. Bunu için muhalefet olunulur. Anayasa değişikliği konusunda millet en doğru kararı verir diyerek gayet demokratça davrananlar neden Parti üst kurul delegelerinin yarısından fazlasının imzasını görmezden gelirler. Sayın Bahçeli birazda kendi üst kurul delegeleri ve ülkücülerle istişare yapsın. Genel başkan değiştirmeyi ihanet olarak görenler adamın adamı zavallılardan başka bir şey değildir.
İdris AYKUL  -  09-02-2017 - 10:07
Sayın Ali SUAVİ bey sizlerin nezdinde bu konuyu açıklayalım parti içi muhalif olmak ayrı bir durum partide olağan dışı bir çaba ve gayretle genel başkanı indirerek farklı hesaplar içerisinde olmak farklı bir şey bu hesap içerisinde bulunanların sayısı bir elin parmakları sayısını geçmiyor .Bunlar davranışı benim gözümde ihanet demektir bununda manası bellidir İstişareye gelince Anayasamızın bazı maddelerinin değişmesi ve hükümet modelinin belirlenmesi konusu Milletimizin önüne gelsin kararı milletimiz versin diyen Sayın BAHÇELİ İstişarenin en büyüğünü yapmıştır zaten.
Ocakülkücüsü  -  08-02-2017 - 11:18
TÜRK devletinin yenilmez, zinde hayat gücü ve Türk milletinin teminatı ve istikbali Milliyetçi Hareket Partisidir. Yazarımız İdris beyi başarılı yazıları için Kutluyorum
Asena   -  08-02-2017 - 11:27
Zafer ülkü kaγnağıηın çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir, milliyetçi hareket partisi ülkemizin olmazsa olmazıdır. Yüreğinize ve kaleminize sağlık... İdris bey :))
Ali suavi  -  08-02-2017 - 10:10
Sayın Aykul Türk\'lerde istişare vardır diyorsunuz. Genel Başkan evet derken kiminle istişare etmiş. İl Başkan\'ı ve MYK \'nın haberi var mı. İkincisi parti içi muhalefete karşı edepsizce sözlerinizi size geri iade ediyoruz.
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Kemal Başal
Erol Serkan Kılıç
Başar Özdemir
Fazlı GÜVENTÜRK
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  25 Şubat 2020 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net