19 Ekim 2021 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Ava Giderken Avlandılar
Ava Giderken Avlandılar
Yahşihan Belediyesi’nden Her Birime Özel Kışlık Kıyafet
Yahşihan Belediyesi’nden Her Birime Özel Kışlık Kıyafet
Kırıkkale Belediyesi Cenaze Nakil Filosunu Genişletti
Kırıkkale Belediyesi Cenaze Nakil Filosunu Genişletti
Kırıkkalespor Dolu Dizgin 2-0
Kırıkkalespor Dolu Dizgin 2-0
  YAZARLARIMIZ
BU GÜNLERDE UYANIK OLMAK
09 Ağustos 2017 Çarşamba Bu yazı 24183 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Hepimiz biliyoruz artık.  Konu bulmak asla zor değil ve Elhamdülillah bizler yazma yeteneğimizi sürdürüyoruz.  Ancak bazı notler ve yazılar var ki insan pek çok şey yazmak yerine onu paylaşmayı daha uygun görüyor.

Geçenlerde gelen bir yazıyı paylaşmak galiba bu kategoride yani paylaşınca insanların daha net anlayacağı türden. Bu nedenle olduğu gibi paylaşıyorum.

ASİMETRİK REFLEKS GÖSTERECEKLER

Maalesef darbenin devamı her an başlayabilir. CIA'nın MI6'nın en iyi en tehlikeli ajanları Türkiye’ye geldi.  Alevi kardeşlerimizi ve Kürt kardeşlerimizi kışkırtmak için mahalleleri her an basılabilir. Başı açık, özellikle dekolteli kadınlara, kızlara saldıracaklar.
Kendilerine dinci süsü verecekler.

Darbeye de Erdoğan'a da karşıyım diyenlere dikkat edin. Bunlar en tehlikeli, ülkemizde saklanan hücrelerin halkı kışkırtmak için kullanacakları argüman olacak.
Darbe Erdoğan tiyatrosu, kurgusudur diyenler bunun altyapısına başladı bile.

Atatürk'e saldırılar olacak. Küfredecekler Heykelleri parçalanacak, Ayrımsız ibadet yerleri zarar görecek. Cami, cemevi, kilise, sinagog fark etmeyecek. Önce PKK'yı saldırtacaklar, Sonra da Kürtler hedef alınacak. 10 milyon vatandaşımız da ölse umurlarında bile değil. Her şey Türkiye'yi ele geçirmek için.

100 bin kişi görevden alındı CIA çıldırmış durumda Bunu asla kabul etmez. Darbeye hepimiz istisnasız hepimiz karşı çıktık. Ama sokakta Ama konuşmalarımızda
ama sosyal medyada ama yazılarımızda İstisnasız hepimiz. Atatürkçüsü, Sünnisi, Alevisi, Laiki, Dindarı, Sağcısı, Solcucu herkes ama herkes karşı çıktı. Buna saldıracaklar. Çok uzun bir aradan sonra gerçekleşen bu birliğimize saldıracaklar.

YAPMAMIZ GEREKEN Bugünlerde, Kimse kimsenin yaşam biçimi hakkında en ufak bir yorum dahi yapmasın. Yapan hangi görüştte ve inançta olursa olsun doğru yapmıyor. Sünni Alevi kardeşliğine zarar getirtmeyin. Bu konuda yorum yapanı bile dışlayın. Türk Kürt kardeşliğine dokundurtmayın. Kız alıp vermişiz, Akraba olmuşuz Bunu unutmayın Türk Kürdü Kürt Türkü korusun Evini, işyerini, karısına kızına, kardeşine bacısına Birbirimize sahip çıkalım.

Bugünlerde birlik olamazsak ülkeyi ele geçirenler için Sünni olmuşsunuz, Alevi olmuşsunuz, Ak Partili imişsiniz, CHP'li imişsiniz, MHP'liymişsiniz, HDP'liymişsiniz, Atatürkçü laikmişsiniz, Koyu dindar muhafazakarmışsınız, Solcuymuşsunuz, Sağcıymışsınız, Kapitalistmişsiniz, Liberalmişsiniz, Komünist veya sosyalistmişsiniz hiç ama hiç fark etmeyecek, onlar için bu vatanın evladı olmanız yeterli bu vatanın evladı iseniz ne olursanız olun ya ölecek ya da sürüngenler gibi esir yaşayacak.

En kısa zamanda birlik olmalıyız, en kısa zamanda beraber olmalıyız, en kısa zamanda barışmalıyız, barışmalıyız, barışmalıyız, barışmalıyız ve maalesef uzun bir süre
uyumamalıyız. Uyuma Türkiye uyursan ölürsün. Hem uyanık kal, hem uyanık ol ...

Bilmemiz düşünmemiz gereken bütün bu saldırmaların altında bizi vatansız bırakmak var. Esir etmek var Siyonizm Yahudilere  köle etmek var. millet olarak birlik beraberlik içinde olursak bir binanın temel taşları gibi olursak bizi kimse yıkamaz..

Olduğu gibi paylaştım yorum sizlerin…

Selam ve dua ile…

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Galip Davutoğul  -  10-08-2017 - 08:09
Aynen öyle ülkemiz ateş çemberinden geçiyor uyanık olmalıyız. Böyle bilgilendirmeler çok faydalı herkes sosyal medya kullanmıyor veya herkese bu tip mesajlar gelmiyor.
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Yener Kazan
Kamil Öcal
MESUT ARLIER
Hakan Öztürk
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  19 Ekim 2021 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net