25 Şubat 2020 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Kargo Kamyonunda 3 Ton Kaçak Tütün Ele Geçirildi
Kargo Kamyonunda 3 Ton Kaçak Tütün Ele Geçirildi
Otobüs Kazalarının Önlenmesi
Otobüs Kazalarının Önlenmesi
Sağlıklı ve Fit Olmak Mümkün
Sağlıklı ve Fit Olmak Mümkün
Zabıta ve Güvenlik personeline  iletişim eğitimi
Zabıta ve Güvenlik personeline iletişim eğitimi
  YAZARLARIMIZ
KERKÜK’E GELİRİZ’HA
02 Ekim 2017 Pazartesi Bu yazı 15411 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Kuzey ırak bölgesinde  bir referandum  oyunu oynandı  neydi burada sergilenmek istenen senaryo  Irak  Devletinin kuzeyinde bulunan bölgeye kürdistan  Devleti  kurmak .Sanki orada hiç Türkler   Araplar  Veya başka Unsurlar yokmuş gibi  bir referandum kararı  alıp dünyanıntepkilerine rağmen  referandum yapılıyor.  Peki  bu referandumu kim destekliyor  tabi ki  İsrail ve ABD neden destekliyor  bölgede gerilimi artırıp  kargaşa çıkartmak  bu karışıklık  ençok kime zarar vere bilir  önce kuzey  Irak bölgesel oluşumuna  ve oradaki kürtlere    sonra ırak  devletine  sonra  İran , Suriye  ve Türkiye’ye  peki  bu kuzey ırak bölgesel gücü  halkını hiç düşünmez mi   kendi halkına zarar gelmesine razımı olur  görünen o ki halk bunların umurunda değil  tıpkı  kürthalkına  en büyük  zararı veren  kürtlere acı çektiren  çocuklarını dağa çıkaran veya öldüren , yol kesen  , araç yakan  halkın huzurunu kaçıran  pkkterör örgütü  gibi  aynı zihniyet , aynı oyun . Yahudiye  hizmetsiyonizme  hizmet 

ALLAH dan korkmaz kuldan utanmaz kefereler  size ayar verecek bir TÜRK DEVLETİ VAR . Bunu damı düşünemediniz  Kerkük  Musul  size mezemi olur sandınız.  Dünyaya  Adaleti  öğreten,atalarımızındedelerimizin  evlatları  elbette  onların yolundan gidecek ve Haktan  ayrılmayacaklardır. Bu  Devletin  sahipleri vardır onlar haktan  ayrılmaz hakikaten  şaşmaz .İşte  MHP Genel Başkanı  Devlet BAHÇELİ bu yüzden  Kerkük’e  beşbin  ÜLKÜDAŞIMIZI  göndeririz demiştir. Ülkücüler  beşbinle ,onbinle elbette sınırlı değildir milyonlarca ülkücü  haksızlıklar karşısında  dik ve asil bir duruş göstermeye  her zaman hazır  beklemektedir. Kuzey Irak bölgesindeki  masum ve mazlum Türkmenleri  ve  Arapları  Barzani denen Barbar Maşanın,  kan emicinin, ezmesine zinhar müsaade etmeyeceklerdir. Tarih boyunca Müslüman Türkler gittikleri  her yerde  hak ve adaletten  hiç ayrılmamış  zulme asla rıza göstermemiş ve zalimi hiç sevmemişlerdir. Siyonist ve haçlı zihniyeti bu durumu iyi bildiklerinden  Türkleri dinleri olan İslam dininden kopartmak için hiç boş durmamış sürekli fitneüretmişlerdir , sürekli Türkleri bölmenin ve parçalamanın hesabını ve planını yapmışlardır.Asala , pkk ,dhkp c ,fetö , ypg , deaşvb .  Bir sürü figüranı  kullanmak suretiyle  birlik ve beraberliğimizi  bozmak  ülkemizi  büyütmemek  güçlü  bir TÜRKİYE  DEVLETİNİ  istememektedirler neden  çünkü  oyunları bozulur  sömüremezler , kan ememezler ve zulmedemezler . Güçlü ve Müslüman Türkiye buna mani olur.

Durum bundan ibaret  görüldüğü üzere aslında Hak ve Batılın Mücadelesi ve savaşı veriliyor ya Haktan yana olup  kurtuluşa ereriz veya batıldan yana olup zelil olup uşaklık ederiz.                       ALLAH  Müslüman Türk Milletine  Köle ve uşak olmayı nasip etmesin.


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Kemal Başal
Erol Serkan Kılıç
Başar Özdemir
Fazlı GÜVENTÜRK
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  25 Şubat 2020 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net