23 Kasım 2019 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Öğrencisine hem öğretmenlik hem annelik yapıyor
Öğrencisine hem öğretmenlik hem annelik yapıyor
Tabelalarda Evren ismi değil,Halisdemirler' in ismi yer almalıdır
Tabelalarda Evren ismi değil,Halisdemirler' in ismi yer almalıdır
MKEK Çalışanlarının Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı
MKEK Çalışanlarının Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı
Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Turnuvası
Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Turnuvası
  YAZARLARIMIZ
İSMİ DEVLET SEVDASI MİLLET
04 Aralık 2017 Pazartesi Bu yazı 9117 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ in  Rahmeti RAHMANA intikalinden sonra partimizin genel başkanlığı sayın Devlet BAHÇELİ ye nasip oldu . Başbuğun kadim dostu , güvenilir insan BAHÇELİ  Ülkücü ve Milliyetçi camianın isteği ile genel kurul delegelerinin oyları ile MHP nin Genel Başkanlığı vazifesine uygun görüldü , bu kutlu ve mühim vazifede sayın BAHÇELİ  çizgisini ve istikametini hiç bozmadı. Ülkesinin birlik ve beraberliği , dirliği  ve bütünlüğü için  kendisi yıprandı , belki partisi yıprandı lakin Devletini ve Milletini hiç yıpratmadı.

DSP-MHP-ANAP Koalisyonu sadece ve sadece Ülkenin birliği ve dirliği adına , halel  gelmesin diye  dünya ve ahiret görüşleri çok farklı olan iki diğer partiyle  koalisyon kurma fedakarlığına razı olunmasıydı . Ülkesinin yönetimi Ülkeyi kaos ve karanlığa sürükleyeceğini  sezinlediği anda , Milletine müracaat ederek  Milletin hakemliğine inandı. Siyonistlerin , emperyalistlerin mason localarının ve riyakar din tacirlerinin , alayını elinin tersiyle itekledi bunlara pirim vermedi. Ülkemiz üzerine oynanmak istenen oyun ve hileleri  ilk o sezinledi. Devletimize ve Milletimize kurulan  kötü  tezgahları hep o dağıttı . Dikkat edin hiçbir zaman medyatik algı ve reklamlara yönelmedi. Doğru işler yaptı , faydalı işler yaptı lakin bunların reklamını hiç yapmadı. Dünyadaki bütün Müslüman Türklerin umudu oldu ve koruyucusu oldu . Zalime boyun eğmedi ,  zulme rıza göstermedi. Gelenin keyfi için geçmişine asla  inkarcı olmadı. Ülkesi bir sıkıntıya ,  bir krize girdiği anda  hep Milletin safında durdu.

  1. Cumhur Başkanlığı seçimi krizi

  2. TBMM meclis Başkanlığı seçimi krizi

  3. Hükümet kurma krizi

  4. 15 Temmuz hain darbe girişimi krizi

  5. Sözde Çözüm süreci krizi

Bu ve buna benzer tüm hadiselerde HAK dan ve HALK dan olan , milletinin içerisinde bulunan yine hep o idi . Terörle müzakere olmaz mücadele olur diyende o idi. Hain darbeci FETÖ  terör örgütüne karşı dimdik duranda o idi. Halkın Cumhur Başkanını Seçmesini istemeyen düzeni dağıtan milletin tercihine saygı duyanda o idi .

Şimdi yine Vatanı ve Milletin huzuru için ,  Ülkemize zarar verebilecek ŞER ittifaklar karşısına HAK İTTİFAKI kuracak kişide o olacaktır , Milletine ve Devletine sahip çıkacaktır. Dünya Alem bilmelidir ki MHP  TÜRKİYEMİZİN Emniyetidir teminatıdır.

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE.


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Fazlı GÜVENTÜRK
Hakan Öztürk
Musa HACIBALOĞLU
Şevket ÖZSOY
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  22 Kasım 2019 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net