24 Ekim 2020 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
El Emeği Göz Nuru
El Emeği Göz Nuru
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
Araçlarınızı Kışa Hazırlamak İçin 10 Adım
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
İddialar Gerçeği Yansıtmıyor
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
Mühendislik Fakültesinin Adı Değiştirildi
  YAZARLARIMIZ
İTTİFAK VE İTTİHAD İÇİN BİRLEŞMEK ELZEMDİR
23 Ocak 2018 Salı Bu yazı 18360 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Her konuda yalnızlaşan ve tek kalan Amerika, artık yüz yılın çöküşüne geçti. Sakın siz, o kendini süper güç zanneden batılılara itibar etmeyin. Ne sözlerine güvenilir, ne de müttefikliğine, batıdan dost olmaz.

Nasıl koskoca Osmanlı imparatorluğunu dahili ve harici çok uluslu bir saldırıyla çöküşünü müsebbibleriyle yaptılarsa, şimdi çöküş kendilerine geldi. İhanet edene ihanet ederler…

Dünya’nın beş ülkeden büyük olduğunu tüm Dünya gördü. Demek ki zor değilmiş, batının bitişi ve çöküşü. Her bir canlı ve cansızın bir ömrü vardır, dolduran gider.

Halbuki Osmanlı asla zulüm etmedi. Lakin batı her daim sömürge sistemiyle zulüm ederek, diğer milletlerin öz kaynaklarını emerek, buralara geldi. Artık son haddindeler bu tarihi çöküşü izleyin ve görün...

Çünkü; batının artık her türlü oyunları, her bölgede bozulmaktadır.

En son İran’a yaptılar tutmadı. Tüm Dünya ülkeleri Amerika’nın tehditlerine rağmen Filistin’in başkenti Kudüs kararı çıktıysa, demek ki artık yalnızlaşan bir ABD var.

Dünyada rol model olan Türkiye, batının çöküşünü hazırlıyor hatta hızlandırıyor.

Bir Atasözümüz vardır “keser döner sap döner, gün gelir hesap döner”…  İşte o gün 2019 seçimleridir.

Yeni Dünya nizamını, elbette bizler belirleyeceğiz.

Yeter artık! Mazlumların çığlığını duymak istemiyorsanız, gözyaşlarının dinmesi için ittifak şarttır.

Onlarda insan, onlarında yaşam hayatına hakları var.

Tefessüh etmiş batı, son çareyi teröristlere bağladı. Kan emicilerden meded umar oldular. Bu mu dur sizin adalet anlayışınız? Bu mudur insan hakları anlayışı?

Dostunu, düşmanını ayırt edemeyen terör örgütlerine her türlü lojistik desteği vererek dost olunmaz. Bu düpedüz düşmanlıktır.

Tabi bu yapılan her menfi oyunlara, zulümlere, katliamlara seyirci kalan NATO ve BM kayıtsız kalan yöneticileri ve ülkeleri de affetmeyecek! tarihin karanlık çöplüğüne gömecekler…

Bizim için ve tüm Müslüman âlemi için bu dönem çok önemli. Gerek içerden, gerekse dışarıdan çok saldırı olacak. Sırf önümüzdeki seçimi sabote etmek için, Fitnecileri sahaya sürecekler.

Bukalemun olan batı bizim yüzümüze gülüp dostuz deyip, şu andaki Afrin operasyonunun bizim tarafımızdan ciddiyetle yapıldığını anlayınca, geri adım attıkları gibi “üç maymunu” oynamaya devam edecekler.

4900 tır, teröre silah gönderip haberi yokmuş gibi davranmaları abesle iştigaldir.

Yüzümüze söyleyemeyip, hedefimiz sizi çökertmek diyemiyorlar. Lakin dolaylı yoldan sınırlarımızı tehdit edip, ateş çemberi oluşturup asıl operasyonu bize yapma planlarının olduğu aşikârdır.

Yani “kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” hikâyesidir bunun adı…

Evet biz anlayacağımızı anladık, şimdi de sınırımızdaki “zeytin dalı” harekatını, Afrin’de başlattık. Bu adeta batıya ve terör örgütlerine Osmanlı tokatı mahiyetinde oldu!

Bu kadar oyunlar oynanırken, hâlâ göremeyen ana muhalefet söylemleriyle batıya çanak tutması ve 2019 seçimlerini akamete uğratmaya çalışan birçok küçük ölçekli siyasi partiler, siyasi basiretsizliklerinin cezasını elbet bu millet sandıkta verecektir.

Bu mihval de hadiseleri gören Sayın; Devlet BAHÇELİ ve ülküdaşları bu vatanın bölünemeyeceğini, müttefikan karar alıp ve seçimlerde ittifak etmenin elzem olduğunu söylemeleri batılı ihanet çetelerinin birçok oyunu da bozmuştur.

Belki de birçok siyasetçi göremiyor. Lakin bizim başka vatanımız yok, gidecek yerimizde yok öz yurdumuz Türkiye’dir…

Büyük Üstatların dediği gibi “ekmeksiz yaşarım fakat hürriyetsiz yaşayamam”.

Biz önce hür olacağız. Sonra tüm Dünya hür olacak, bunu yapabilecek sadece Türkiye’dir desek yeridir.

Ma’mafih batı güçlenen Türkiye’den artık korkar oldu. İstikrarımız devam etmeli özellikle iç çekişmelerin bitmesi lazımdır.

Tüm siyasetçiler aklını başına alıp,tek bir vatan olan ülkemizde ittifak etmelidir. O zaman dışarda Türkiye daha da dev olacaktır.

Terör illeti diz çökecektir. Yok olup, varlık gösteremeyeceklerdir. Çünkü; teröre en büyük darbeyi biz vurduk, ayrıca vurmaya ve mücadeleye devam ediyoruz.

Yeter ki biz bir olalım Dünya da huzurun, barışın, kardeşliğin gelmesini isteyen diğer ülkelerinde desteğiyle yeni bir Dünya nizamı çizelim…

Batı şer işlerinde ve özellikle teröre verilen destekte nasıl ittifak ediyorsa. Bizlerde ezilen sömürülen ve insanlığın kurtuluşu için hayırlı işlerde ittifak etmemiz bu dönemlerde daha da önem arz etmektedir.

20 Ocak 2018 Afrin sınır ötesi harekâtımıza katılan kahraman Mehmetçiklerimize Rabbim nusret eylesin. Çünkü; Yarabbi bu ordu, İslam’ın son ordusudur. Sen bu orduyu muzaffer eyle… AMİN. 

Siyasetçi/Yazar

 

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Ahmet Tarlabölen
Ahmet Kankal
Sadettin Şahin
Kırlangıçoğlu Oktay
Bahattin Akyön
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  23 Ekim 2020 Cuma
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net