20 Ekim 2020 Salı
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
YAHŞİHAN’DA HER BİNAYA BİR SALINCAK
YAHŞİHAN’DA HER BİNAYA BİR SALINCAK
Kaçakçılık ve Narkotikten Operasyon
Kaçakçılık ve Narkotikten Operasyon
ÖRNEK MUHTAR
ÖRNEK MUHTAR
Hasan Basri Kara İstifa Etti
Hasan Basri Kara İstifa Etti
  YAZARLARIMIZ
SİZCE DÜNYA’YI KİMLER YÖNETİYOR?
06 Şubat 2018 Salı Bu yazı 14550 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Artık kim yönetirse yönetsin denilmeyecek, kirli Siyonist lobiler olmayacak. Son yüzyılın tarihi yeniden yazılıyor…

Batılıların yıllardır fetöyü ve terör örgütlerini besleyip başımıza bela ettiler. Bunun yanında devletimizi ele geçirmek istekleri gibi, akılları kirada olanları, algıyla yönetip maddi güçle satın alıp istediklerini yaptırdılar.

Yarım asırdır din kisvesinde milleti oyaladıkları ve dinden soğutup içini boşalttıkları hadiseler var malumunuzca, tıpkı 15 Temmuz darbe girişimi… 

Tıpkı körü körüne takım tutanlar gibi siyasi parti tutanlardan olmayın. Üst yönetim milyon dolarlar kazanır, keyiflerine bakar. Taraftar ise dışarıda birbirinin kafasını, gözünü kırar perişan olurlar. “Filler tepişir çimler ezilir” misali.

Bazı kesimlerde siyasi parti tutanlarda da buna benzer haller vardır. Kendi partisi nazarlarında kötüde yapsa iyidir. Bunu göremeyenlerde siyasi basiretsizlerdir.

Hâlbuki batı odaklı kurulmuş partilerin liderleri, emirleri batıdan alırlar. Akıl tutulması yaşarlar öyle olmazsa, aksi halde ipleri hemen çekilir. Daha ilerisi iç ve dış siyasette her hangi bir hadise cereyan ettikten sonra en son onlar çıkar konuşurlar.

Rahmetlik Turgut ÖZAL’ın dediği gibi “bizim kalkınmada gecikmemiz batının içimizden çok kolay satılık adamları bulup almasıdır”…

Çünkü kendi fikirlerini beyan edemezler. Ellerine metin gelmemiştir ancak metin gelir, sonra çıkar kameraların karşısına ahkâm keserler.

Buna da insan fotokopisi denir, asıl değildir fotokopidir, ehemmiyetsizdir…

Şimdi nerdeyse “AFRİN’de”  3. Cihan harbi oluyor Türkiye Tek başına, karşısında terör örgütleri ve Dünya’nın muhtelif devletleri var.

Yapmak istediklerini önce Dünya’nın muhtelif ülkelerini karıştırıp, sonrasın da çökmek istedikleri ülkenin sınırlarında yangını başlatırlar.

Oradan içeri girerek iç karışıklık çıkarttırıp, akabinde düzeltmeye çalışıyormuş gibi yaparlar. Sonrasında da istedikleri ülkelere darbe yaparak çöreklenirler. Mısır’a uyguladıkları gibi.

Bir türlü çökemedikleri, diz çöktüremedikleri ülke Türkiye’dir. Çünkü Dünya’da rol modeldir.

Madalyonun görünen yüzünde Amerika var. Açıktan silahları teröristlere o gönderdi. Arka yüzünde Yahudi lobileri var…

Dünya’da hiçbir ülke çıkıp da sen insanlık suçu işliyorsun diyemedi. Bizim ülkemiz hariç.

Aslına bakarsanız insanlık suçu işliyor. Verdiği silahlarla bizim sınır şehirlerimize roket atarak, sivil vatandaşlarımızı şehit ediyorlar.

Bu Dünya’nın ayıbıdır insanlık suçudur. “haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır” diyor kâinatın efendisi Peygamberimiz (SAV).

Ma’mafih Amerika’yı Yahudilerin yönettiğini biliyor muydunuz?

Para kaynaklarının başındakilere dikkat edin doğru adrese gidersiniz…

Obama’nın başkan olduğu dönemde de Yahudiler vardı. Yönetimde yardımcısından tutun merkez bankasına, hazine bakanlığı ve dış ilişkileri vs varıncaya kadar üst yönetiminde vardılar…

Tıpkı şu anda Trump’da olduğu gibi, Trump kağıt üstünde bir başkandır, tabiri caizse derin Amerika lobisini de Yahudiler yönetiyor…

Trump’ın damadı Yahudi’dir kale içerden fetih edilir. Filistin’in başkenti Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak görmesi hadisesini Trump’a kimler yaptırdı dersiniz?

Dünya’da Yahudi lobilerinin güdümünde… Çok küçük ve büyük ölçekli devletçikler var.

Gerçi artık oyunlar bozulmaya başladı istedikleri olmuyor, batı çöküşe geçti.

Aslında hepsini Yahudi lobilerine maal etmek haksızlık olur, burada İngiltere’yi yabana atmayalım kâr ortağıdır, proje babasıdır, çok güzel senaryo yazar ve Hıristiyanlara, Yahudilere oynatır, güzel adam kullanma sanatı bilirler.

Tıpkı Osmanlının yıkılışında kendi emelleri için Ermenileri ve diğer milletleri kullandıkları gibi…

Afrin’e bu kadar silahı neden yığdılar, teröristlere bu kadar lojistik desteği babalarının hayrına mı yapıyorlar, büyük Ortadoğu projesinin bir adımını daha atmak içindi. Bir ileriki aşama bizim 2019 seçimlerimiz.

Lakin sevmedikleri, başlarına her daim bomba gibi patlayan Türkiye planlarını bozdu.

Birde her ülkede bunların lobileri vardır, kimi ülkelerde meslek odaları, dernekler, vakıflar, siyasi partiler, sendikalar, gizli localar vs.

Bir taş atarsınız ses kırk yerden gelir, buradan anlayabilirsiniz ihanet şebekelerini…

Siyasi ve dünya görüşünüz ne olursa olsun, bu toprağın evladıysanız vatanınıza asla ihanet etmeyin ve ettirmeyin. Her daim söylerim bizim başka vatanımız yok…

El birliğiyle Dünya’ya yeniden nizamı, adaleti, huzuru, barışı, kardeşliği getirmek lazımdır, Boyun eğmeyin, başkasının aklıyla değil, kendi aklınızla hareket edin.

Metni siz yazın, başkasının yazdığını çıkıp da okumayın, yoksa yarı yolda patlak lastikle kalırsınız, vesselâm…

Siyasetçi/Yazar


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
Fazlı  -  14-02-2018 - 08:35
Evet çok güzel dile getirilmiş bir yazı olmuş. \"Bir taş atarsınız ses kırk yerden gelir, buradan anlayabilirsiniz ihanet şebekelerini…\" dediğiniz cümle ise her şeyi özetliyor. sesin nerelerden geldiğini dinleyelim kimin ne halt olduğu çıkar ortaya. elinize sağlık.
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
İsmail Dursun Kuzucu
Hakan Öztürk
Şevket ÖZSOY
Başar Özdemir
Ahmet Kankal
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  20 Ekim 2020 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net