25 Mayıs 2020 Pazartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Karantina Süresi Dolan 70 Kişi Evlerine Gönderiliyor
Karantina Süresi Dolan 70 Kişi Evlerine Gönderiliyor
Teşekkür Mektubu Yarışmasında Kırıkkale’den Derece
Teşekkür Mektubu Yarışmasında Kırıkkale’den Derece
Mezarlıklara Özel Bakım Yapıldı
Mezarlıklara Özel Bakım Yapıldı
TÜRK DÜNYASI 2020 YILI BELGESELİNİ SEÇİYOR
TÜRK DÜNYASI 2020 YILI BELGESELİNİ SEÇİYOR
  YAZARLARIMIZ
MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ
02 Kasım 2018 Cuma Bu yazı 10010 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Kıymetli okurlarım, yaklaşan 2019 mahalli idareler seçimlerine doğru zaman hızla ilerlerken, şehirlerinde, kendi siyasi görüşleri doğrultusunda hizmet etmek maksadıyla il ve ilçelerin  belediye başkan adayları, il genel meclisi ve belediye meclisi adayları ile mahalle muhtar adaylarının, aşkla, şevkle, heyecanla temsil etmek istedikleri alanlarda faydalı işler yapma arzularını ve çabalarını takdirle izlemekteyim. Elbette niyeti hayır olan adayların,  akıbetlerinin de hayırlı olacağı inancını taşımaktayım. Milletimizin tercihinin, her zaman en doğru şekilde tecelli edeceği kanaatindeyim.

Kendi memleketim olan Kırıkkale’ye katkım olacağına inandığım bir düşüncemi siz değerli okurlarımla paylaşmak istiyorum. Şehrimize ismini veren, sembolü olan  Kaletepe’nin varlığının unutulup, kendi haline terkedilmişliginden çıkartılarak hak ettiği değeri bulması noktasında hazırlanacak bir projeyle Kaletepe’nin, Kırıkkale’nin gezilip görülebilen yerli ve yabancı turizme açılan, yöresel sanatların ve ürünlerin sergilendiği, insanların huzur içinde gezip dolaşabildiği, yeşil alanlarla donatılmış park ve bahçeleri barındıran ve hatta ilçe ve köylerin kendi kültürlerini tanıtılabileceği  tanıtım günleri düzenlene bileceği fuar ve konser organizasyonlarının yapılabileceği bir alan haline getirilmiş olması inanıyorum ki Kırıkkale halkını son derece  mutlu ve memnun edeceği inancındayım.

Birde Kırıkkalemize şehir içi raylı sistem taşımacığının kazandırılması gerektiğine inanmaktayım ve hatta bu taşımacılığın isminin de KALERAY ismin yakışacağını düşünmekteyim. Şöyle bir Başpınar’dan çıkıp, sanayi ve  Kaletepe  Mahallesi ve noktadan geçip üniversitenin bulunduğu Yenişehre doğru oradan da Yenimahalle, Çalılılöz ve Yaylacık Mahallesinden geçip, Cumhuriyet Meydanına inerek  Kaletepe Kültür merkezine geçtiğimizi bir hayal edin.

Her şey daha yaşanır daha güzel bir Kırıkkale’de yaşamak için .


Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Musa Hacıbaloğlu
Gülüş Teke
Başar Özdemir
Kırlangıçoğlu Oktay
Bahattin Akyön
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  20 Mayıs 2020 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net