26 Haziran 2019 Çarşamba
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele Etmeliyiz
Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele Etmeliyiz
Şehrimizin, Sanayicimizin Emrindeyiz
Şehrimizin, Sanayicimizin Emrindeyiz
Geleceğini Uyuşturma
Geleceğini Uyuşturma
Kültürel Değerleri Hayata Geçireceğiz
Kültürel Değerleri Hayata Geçireceğiz
  YAZARLARIMIZ
KIRIKKALE'YE Serdar YARAR
07 Ocak 2019 Pazartesi Bu yazı 3355 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Öncelikle Serdar Yarar kardeşime bir teşekkür borcumun olduğunu ifade ederek başlamak istiyorum izniniz olursa…

Öyle ya..her iyiliğin, takdirin ve yapılan güzelliğin küçük bir karşılığı olmalı diye düşünüyorum ben şahsen..

Bundan tam 5 yıl önce 2014 yerel seçimleri öncesinde aday adaylarının aday olmak için yarışa girdiği seçim süreci

Kırıkkale’ye Serdar YARAR başlıklı yazdığım yazıda Serdar Yarar’ın kimliği, kişiliği ve projelerinden söz etmiştim.

Süreç sonunda Genel Merkezin takdiri ile Mustafa Pekdoğan aday gösterilmiş, Serdar Yarar çalışmasını aralıksız sürdürmüştü..

Hatırlanacağı üzere seçim sonunda mevcut başkan  Mehmet Saygılı adayları geride bırakarak ipi göğüsleyen isim olmuştu.

Yazımın başına dönecek olursak bu dönemde Serdar Yarar kardeşimiz yapılan ilgili çalışmalar neticesinde aday gösterildi. 

Genel Merkez tarafından adaylıkları ilk açıklanan isimlerle birlikte Kırıkkale Belediye Başkan adayı olarak ilan edildi.

Yaklaşık 50 gün önce sahaya inen Yarar seçim çalışmalarını aralıksız bir biçimde diğer adaylardan 45 gün önde sürdürüyor.

Her neyse yazımın başına dönecek olursak bu dönem seçim sloganının 5 yıl önceki yazımızın başlığı olmasından duyduğum memnuniyeti buradan ifade etmek istiyorum

Teşekkürümü de bu manada bugün seçim çalışmalarını sürdüren ve her ortamda seçim sloganının kaynağını açıkça ifade eden Serdar Yarar kardeşime iletiyorum.

MHP GENEL MERKEZİ ÇIKARTMA YAPTI

                Serdar Yarar seçim bürosunun açılışını görkemli bir törenle yaptı. Sahadayken seçim stardını bir kez daha vermiş oldu.

Meydandan başlayan yürüyüş ve düzenlenen miting ile başlayan açılış programının muhteşem geçeceğinin ipucunu vermiş oldu

Sağlı sollu caddeyi hınca hınç dolduran genci yaşlısı canlı ve heyecanlı kalabalığın coşkusu  parti kurmaylarının caddeye girmesiyle bir kat daha arttı

Klasik bir açılış programı beklerken toplantının mitinge dönüştüğünü buradan söylersek pekte abartı yapmamış olduğumuzu buradan belirtmek isterim.

Kurulan platformun parti kurmay kadrosunun önemli isimleri ile doldurulmasını tek kelimeyle MHP’nin buraya verdiği önemin göstergesi olduğunu söylüyorum

Açılış programına MHP Genel Başkan yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, Milletvekili Halil Oztürk, Yozgat Milletvekili Ekrem Sedef ve Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy’un katılması yukarıdaki tespitimi destekleyen en önemli ayrıntıydı.

Saygı duruşu İstiklal Marşı ve Kur’an-ı kerim tilaveti ile başlayan mini mitingin ilk konuşmasını Serdar Yarar yaptı

Yarar Kırıkkale’nin yönetimine talip olduklarının altını çizerek kendisinin bu yolda hiçbir zaman yalnız bırakmayan yol arkadaşlarına teşekkür etti.

Yarar konuşmasında büyük zafer uğruna çıktığı bu kutlu yolda Kırıkkale'nin hizmetkârı olmaya hazır olduklarını birlik ve beraberlik içerisinde çok büyük önemli işlere imza atacaklarını ifade etti.

 

Kırıkkale’nin yıllardır çözülmeyen sorunlarının kısa sürede çözme sözü veren Yarar seçilmesi halinde makam kapısının herkese açık olacağını söyledi.

Bu zamana kadar kendisinin de yanındaki arkadaşlarının da her zaman dik durduğunu ve bundan sonrada dik duracağının altını çizen Yarar geçmişte yaşanan olayların kendilerini yıldırmadığını anlattı.

Yazılı metinden değil hatta programsız bir konuşmayı tercih eden Yarar’ın kısa öz ve anlaşılabilir cümlelerle durumu izah etmesi ise dinleyenlerin hoşuna gitti. En azından öyle anlaşıldı.  

Milliyetçi Hareket Partisi ile bütünleşen heyecan ve coşkunun hakim olduğu toplantıda birkaç ilkin de yaşandığını söylersek abartı etmemiş oluruz

Kendisini soğukkanlı ve heyecansız olarak tanıdığım Serdar Yarar’ın son derece heyecanlı olması dikkatimi çekti. Heyecanının konuşmasına yansıması ise havanın soğuk ve yağışlı olmasına bağlamak istiyorum

Daha sonra bir hayli dikkat çekici ve lüks olan seçim bürosunun açılışını parti kurmayları ve partililerle yapan Serdar Yarar ve seçim komitesi tebrikleri kabul etti.

Kısacası Milliyetçi ve Muhafazakar bir şehir olarak bilinen Kırıkkale’nin MHP camiasında yerinin fazlasıyla olduğu ve iki dönem belediye kazanmış MHP’nin Kırıkkale’ye büyük önem verdiği bir kez daha anlaşılmış olduğunu buradan söylüyorum,

 

Hoşça kalın….

 

 

 

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Fazlı GÜVENTÜRK
Şevket ÖZSOY
Hakan Öztürk
İdris Aykul
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  26 Haziran 2019 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net