29 Haziran 2022 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Kırıkkale'den Beklentimiz Yüksek
Kırıkkale'den Beklentimiz Yüksek
Duman ve Çelik, İYİ Parti'de
Duman ve Çelik, İYİ Parti'de
ECTASY Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
ECTASY Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
Yaz Spor Okulları Açıldı
Yaz Spor Okulları Açıldı
  YAZARLARIMIZ
ÖNEMLİ NOT
29 Nisan 2019 Pazartesi Bu yazı 26517 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Seçim sonrası planlı ve organize olarak üst akılların ( Yahudi ve Evangelist ) verdikleri talimatlar üzerine sosyal medya ve internet üzerinden sistematik bir linç girişimi başlatan  içimizdeki dahili bedbahtlar  hem cumhur ittifakının birliğine  gölge düşürmek , hem de, geçmişten günümüze yaptıkları din düşmanlığı ve Müslüman karşıtı propagandayı sürdürerek , algı oluşturmak için var güçleriyle saldırıyorlar. Ezanlarımızı ıslıklama , Şehitlerimizin yakınlarına terörist deme , hain terör örgütü pkknın teröristlerin cenazelerine katılarak terör örgütüne şirin gözükme , Ermeni soy kırımını destekler nitelikte beyanatlar verme , hepimiz Ermeniz  diyebilecek  kadar onursuz olma ,  bu milletin birliğinin ve inancının yıpratılması ve zaafa uğraması için şeytan hilelerine baş vurmalar ,dahili ve harici hainler, bu zevatlar şunu iyice bilmeliki. Müslüman Türk Milletine giydirilmek istenen bu deli gömleği , yine bu Milletin feraseti , vicdanı , imanı , aklı ve milli birliği sayesinde param parça edileceği günler hiç uzak değildir. Türk Milleti yeniden özüne dönecek , milli mirasının ve manevi dünyasının gereği olarak , tarihinin emrettiği cihan hakimiyeti mefkuresini mutlaka tesis edecektir. Kimsesizlerin kimsesi , mazlumların umudu ve İslamın hamisi olarak ALLAH CC Vadini yer yüzüne hakim kılacaktır. İşte çıkartılan bütün kaosun ve kargaşanın  temel ve değişmez sebebi budur. Çünki korktukları ve hazmedemedikleri tek şey Türk Milletinin İslam alemini uyuduğu uykudan uyandıracağı endişesidir. Lakin bilmelidirlerki.  Korkunun Ecele faydası yoktur. İmansızlar ne oyunlar yaparlarsa yapsınlar ,  Hak galip gelecek ve bütün oyunları bozulacaktır.


                    ALLAH’IN cc  GÖKLERDE VE YERDE OLANI BİLDİĞİNİ DÜŞÜNMEZMİSİNİZ! O , BÜTÜN TOPLANTILARDAN VE KONUŞMALARDAN HABERDARDIR. GİZLİCE TOPLANAN ÜÇ KİŞİNİN DÖRDÜNCÜSÜ , BEŞ KİŞİNİN ALTINCISI O DUR . BUNDAN DAHA AZ VEYA DAHA ÇOK OLSUNLAR VE NEREDE BULUNURLARSA BULUNSUNLAR O , ONLARLA BERABERDİR. KIYAMET GÜNÜ YAPTIKLARINI KENDİLERİNE HABER VERECEKTİR. ÇÜNKÜ ALLAH cc HER ŞEYİ BİLİR.  

                                                                                                                                  Mücadele Suresi Ayet 7

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Kamil ÖCAL
Yener KAZAN
Şadiye ERYILMAZ
Müfit ASLAN
Ahmet ULUSOY
Dede BULUT
Hidayet DOĞAN
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  29 Haziran 2022 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net