05 Temmuz 2020 Pazar
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Şehit Aileleri ve Gaziler Abone Açım Ücreti Alınmayacak
Şehit Aileleri ve Gaziler Abone Açım Ücreti Alınmayacak
Sistemler Değerlendirildi
Sistemler Değerlendirildi
Saran'ın Gönlü Zengin
Saran'ın Gönlü Zengin
3 Temmuz Şehitleri Unutulmadı
3 Temmuz Şehitleri Unutulmadı
  YAZARLARIMIZ
TÜRKÜ İSLAMDAN KOPARAMAZSINIZ
14 Haziran 2019 Cuma Bu yazı 13097 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Müslüman Türk Milletini, bir asırdan fazla zamandır, "Lafontaine" Masallarıyla uyutanlar; bizleri Sancaktarlığını yaptığımız  Dinimize ve destansı Tarihimize  karşı  " Fransız " bırakarak,  Türkü İslâm’dan, İslâm Alemini’de Türk’ten Kopartmayı hedeflediler ve bunuda büyük Ölçüde başardılar. Adeta Dinde Reform derdinde Olan, Peygamberimizin Sünnetini Reddeden, Ayetleri Materyalist Pencereden Yorumlayan , Muhammed'siz (S.A.V) İslâm anlayışını hakim kılmaya çalışan, Din Adamı görünümlü Papazlar vasıtası ile Müslüman olmayı Türküm demeye engel gören, Türk Milletine her Fırsatta Kin ve Nefret Kusan,  tarihe iftira eden sözde bilim Adamı tarihçiler eliyle’de   dinini  Türklük adına  , Milli Kimliğini İse, İslâm adına Reddeden Milyonlarca Beyinleri Uyuşturulmuş, Fikirleri İğfal edilmiş , Mankurtlaşmış ,bir nesil meydana getirmeyide maalesef ki başardılar.

Bir Asır önce Dünya denen Küreyi , hükmü altında tutarken ;  Bugün Futbol hakkında olduğu Kadar, Dini hakkında bilgisi olmayan, mangal yaptığı Kurban etiyle Rakı İçmeyi Bayram Kutlamak zanneden, Türk tarihini  cumhuriyetin İlanı İle başlatıp, gavurun övdüğü geçmişine sövmeyi ,Entellektüellik  ve Çağdaşlık Sayan, Tarihi yazan, ancak Tarihini başkalarının yazdığı, üzerine Kefen niyetine giydirilen Deli gömleğini Kaftan zanneden, Sen Zekisin denilerek, Aklı, Hafızası ve Şuuru İle dalga geçilen , Kahramanlarının Hain, Hainlerin İse Kahraman diye Kendisine servis edildiği, fiziki sınırlarını Kurtardım derken , manevi köklerini ve  ruh dünyasını feda eden başka bir millet daha maalesef ki yoktur. Kendilerini dünden bugüne ; Süper ilerici, hızlı komünist, mega Kemalist, ultra cumhuriyetçi, kökten Dinci, iflah olmaz Irkçı, barış güvercini,  Özgürlük Savaşçısı, medeniyet Savunucusu,  Avrupa hayranı, Üst Akıl Sahibi , Ilımlı İslâmcı Vb. gibi Sıfatlarla Tarif ve Techiz eden yerli satılmışlar, halâ Müslüman Türkün Varlık ve Beka Mücadelesinde Dinine, Milliyetine İnkâr ve İftira etmekte , bu Memleketin Vatan evlatlarına ya meydan okumaktadırlar, yada meydan okuyanlar İle işbirliği halinde olan, yerli "Donkişotlar"  olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Tüm bunları yaparlarken; Dinimize İftira atmaktan , Tarihimizi çarpıtmaktan, Zerre Kadar İmtina etmeyecek Pervasızlık ve aleniyet doğrultusunda algı Operasyonları ve Psikolojik Savaş yürütmektedirler. Şimdi bütün bunları Akıl, Mantık, İman, İzan ve Feraset Süzgecinden geçirmeden, Sırf laf olsun torba dolsun  diye Yazdıklarımızı eleştirmeye Kalkacak, gerçeklerle yüzleşmek yerine, yalanlarla mutlu Olmayı yaşam Tarzı haline getirmiş, İnandığını İddia ettiği hayatı yaşamak yerine , yaşadığı hayata İnanan birileri muhakkak ki İdrak edemeyecekler, yada İşlerine gelmediği için  Kendilerine ezberletilen  şartlı Öğretilmişlikler’le  örtüşmediği yada Nefislerine ağır geldiği İçin Kabullenemeyeceklerdir. Varsın anlamasınlar, varsın karşı dursunlar. Biz genelev açılışında "Dualarla Kurban Kesecek Kadar " Bilinç altı bombalanmış, hastalıklı  zihinlerin  ve maneviyatsız  yüreklerin ülkesi haline  getirilmedikmi  Zaten? Ümmetin İmanı bize Emanetken, biz kendi manevi İklimimizi Kışa Çevirenlere karşı adam gibi, Müslüman gibi, Coğrafyanın emanetçisi bir Türk gibi ne zaman tepki verebildik. Sorarım Sizlere ? Bu veya bunun gibi yüzlerce ayıptan birisi  dahi bu millete yeterde,  artar bile. bu Sebepten birileri Beğensin yada alkışlasın diye değil, gerçekleri hep birlikte  müşahede edelim ki ; aynı  kumpaslara tekrar düşürülmeyelim. Ancak son söz olarak ; bizi bizden eden , bizi bize düşman eden , bizi bize yabancı Kılan Küfür ehline  bir "Diriliş Destanı" Borcumuz Vardır. Unutulmamalıdır ki ; Biz Borcumuza Sadık Bir Millet Olarak Biliniriz. Günü Geldiğinde Borcumuzu Öder, Hesabımızı Cenâb-ı Allah'ın (c.c) İzniyle Kapatırız. Çünkü, Biliyor ve İman Ediyoruz ki; Tek Galip Olan ALLAH (c.c) Azze ve Celledir. Selam ve Dua ile...

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şuayip Bütün
Pınar Taşçı YIKILMAZ
Başar Özdemir
Nusret Kılıç
Kırlangıçoğlu Oktay
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  01 Temmuz 2020 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net