09 Temmuz 2020 Perşembe
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Kırıkkale'de 2 Evde Karantina Kaldırıldı
Kırıkkale'de 2 Evde Karantina Kaldırıldı
Bilecik SMMMO başkanlarını ağırladı
Bilecik SMMMO başkanlarını ağırladı
Mesleki Yeterlilik Sınavları Yeniden Başlıyor
Mesleki Yeterlilik Sınavları Yeniden Başlıyor
Gübreye Saplanan Tosunu Yahşihan İtfaiyesi Kurtardı
Gübreye Saplanan Tosunu Yahşihan İtfaiyesi Kurtardı
  YAZARLARIMIZ
MAALESEF KIRIKKALE’NİN MHP’LİLERİ ÜZGÜN
24 Temmuz 2019 Çarşamba Bu yazı 11334 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Mensubu bulunmaktan gurur ve onur duyduğum partim MHP’yi bize göre ülkemizin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bizim şehrimizde insanlarımızın milliyetçilik muhafazakârlık ve vatan sevgisi her şeyin üstündedir.

Böyle bir ilde partimize inanan, partimize gönül veren insanlarımız neden seçim zamanında reylerini MHP’sinden yana kullanmazlar ?

veya bu partiye emek vermiş gönül vermiş kişiler neden partisinden uzaklaşırlar?

Son yapılan mahalli idareler seçiminde Kırıkkale ili belediye seçiminde neden partimin oyu düşüktür?

Bu ve buna benzer bir çok soruları çözmeden, Kırıkkale’de partimizin şahlanması, zirve yapması beklenemez.

Bu tür sorunların çözümü parti il teşkilatımız ve partimizin yetkili organların da söz sahibi şahsiyetlerin ve partimize emek vererek saçını, sakalını bu uğurda ağartmış, dava sahibi kişilerin uğraşısıyla çözüme ulaşılır.

 Öyleyse hepimizin titreyerek kendimize gelmesi gerekmektedir. İlimizin yetkili organları öncelikle kendi içerisinde samimi bir birlik ve dayanışma içerisinde olarak tüm partililerimiz ve partimize gönül vermiş insanların gönüllerini tekrar kazanılmalı ve kendileriyle  istişareler yapılarak  partimize katkı sağlamak üzere  görüşleri ve düşünceleri dinlenmeli ve en doğru stratejik hareketler belirlenmelidir. Zira bilinmelidir ki “Kurt Yavrusu Kurt Olur”. Bize düşen her fikre değer vermek, adil olmak ve her makamın emanetçisi olduğumuzu yani makam ve mevkilerin geçici olduğunu anlayarak davranmamızdır.

Bu makaleyi kimseyi kırmak ve incitmek niyetiyle değil aksine daha motive etmek niyetiyle kaleme aldım. Sorun ve sıkıntıların ne olduğunu anlayıp hakkıyla müdahale edilmesi gerekmektedir. Kişiler her şeyin kendi ekseninde dönmesini terketmeli, nefsani duygu ve düşünceleri terk ederek hakkaniyetle ve adil davranmak durumunda olmalıdır.  Zira davaya ve partiye hizmet etmek budur. Bizim Partimiz bir dava partisidir. Bizim Hakk’a olan imanımız ülke diye bir sevdamız ülkü diye bir idealimiz ve ülkücü diye bir duruşumuz vardır. Bizim Hakk’a itaatimiz, mazlum ve mağduru himayemiz vardır. Biz herhangi bir haksızlık karşısında nema lazım diyemeyiz. Bizim Hakk’ı tutup kaldırmak gibi bir görevimiz vardır. Ülkemizin insanını ötekileştiremeyiz, her kesimin inancına saygı duyarız fakat Vatan’a ve Dinimize ihanet içerisinde olan gafilleri unutmayız. Ülkemiz üzerine oyun kuranların oyunlarını ALLAH’ın izniyle başlarına geçiririz Biz TÜRK’üz MÜSLÜMANIZ 

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Nusret Kılıç
Şuayip Bütün
Kırlangıçoğlu Oktay
Erol Serkan Kılıç
Fazlı GÜVENTÜRK
İdris Aykul
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  08 Temmuz 2020 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net