28 Mayıs 2020 Perşembe
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Hafriyat alanında çıkan yangın söndürüldü
Hafriyat alanında çıkan yangın söndürüldü
Karakeçili'de tır ile otomobil çarpıştı 1 yaralı
Karakeçili'de tır ile otomobil çarpıştı 1 yaralı
Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun
Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun
Kısıtlama Bitti, Trafik Yoğunlaştı
Kısıtlama Bitti, Trafik Yoğunlaştı
  YAZARLARIMIZ
MESELE KIRIKKALE
09 Aralık 2019 Pazartesi Bu yazı 5779 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Kıymetli  hemşerilerim ,  değerli okurlarım . Doğup büyüdüğümüz ,  havasını teneffüs ettiğimiz suyunu kana , kana  içtiğimiz ,  Memleketim  Kırıkkale’ ye  bir nebzede olsa , katkımız olur niyetiyle Kırıkkale’nin  İnsanlarına , Kırıkkale’nin mahalle , cadde ve sokaklarında bir fikir sahibi olama adına  mikrofon tutmak suretiyle şehrimiz İnsanlarına sizce Kırıkkale’de ihtiyaçlar nelerdir Şehrimizde nelerin olmasını istersiniz ?  Sorusu yönelterek kendilerinin memleketimizle ilgili  görüş ve düşüncelerini almak suretiyle , bu görüş ve düşüncelerini  kamuoyu  ve  ilgili yetkililere duyurmak ve paylaşmak suretiyle , hem ilimizin kalkınma ve gelişmesine , hem de ilimizin İnsanlarının şehriyle bütünleşmesine ve Kırıkkale’nin ilerlemesi ve kalkınmasında söz sahibi ve katılımcı olmalarının gerçekleşmesine yönelik bir çalışmanın , gayreti içerisinde olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz. 
Tabi ki  Kırıkkale’nin  konumu ve lokasyonu  göz önüne alındığında , gelişmeye ve kalkınmaya çok müsait bir yapısı varken  , ekonomik anlamda çok ilerilere yürümesi sağlam bir ekonomik gelir elde edebilecek bir yapıya sahip olabilmesi mümkün iken   bu sayede hem şehrimizin , hem de Ülkemizin kalkınma payında  ciddi katkılar sağlaması  gerekirken ,  Sanayisinin gelişerek sıçrama yapması kaçınılmazken  , her nasılsa bu derece önemli konumda olan bu şehir bir türlü  hakkedilen  kalkınma ve gelişmeyi gerçekleştirememiştir . Daha gelişmiş ve daha modern bir yerde olmamız mümkün iken ve buna gücümüz yeterliyken , bu güç her nasılsa bir türlü gün yüzüne çıkarılamamıştır . Gerek ekonomide , gerek sanayide , gerek eğitimde ve gerekse sporda , çok başarılı hizmetler olabilecekken şehrimiz ve şehrin İnsanları bu imkanlardan mahrum kalmışlardır. 
Şimdi bizlere düşen görev memleketimizin gelişmesi ve kalkınmasına ve şehrimizin İnsanlarının huzurlu ve müreffeh içerisinde yaşamasına katkı sağlaya bilmemiz için gücümüz yettiğince samimi ve gayretle çalışmak ve çözümler bulabilmektir .  Gayret bizden , takdir ALLAH CC dan .  
NOT 
Kırıkkale’nin  basın kuruluşları ayakta kalabilme ve varlıklarını sürdürerek  devam ettire bilmeleri adına , birleşik basın adı altında bir konsorsiyum oluşturma kararı almış ve bunu hayata geçirmişlerdir .  kendilerine hedeflerinde başarılar dilerim.

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Fazlı GÜVENTÜRK
Nusret Kılıç
Erol Serkan Kılıç
Sevda Vapur
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  27 Mayıs 2020 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net