22 Nisan 2021 Perşembe
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Kırıkkale'de Çiftçiler Zor Günler Geçiriyor
Kırıkkale'de Çiftçiler Zor Günler Geçiriyor
Soylu ve Eşinden Sessiz Sedasız Kırıkkale Ziyareti
Soylu ve Eşinden Sessiz Sedasız Kırıkkale Ziyareti
Genç Partide Yeni Dönem
Genç Partide Yeni Dönem
Şimşekler Bursa'da Mağlup 1-0
Şimşekler Bursa'da Mağlup 1-0
  YAZARLARIMIZ
KORAY AYDIN KIRIKKALEDE
26 Şubat 2020 Çarşamba Bu yazı 12253 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

22.02.2020 Günü Koray Aydın Kırıkkale İyi Parti İl Teşkilatını, İyi Partiye katılımlar nedeni ile ziyaret etti. Öyle zannediyorum ki kendisininve il teşkilatının tahmin edemeyeceği büyüklükte, kalabalıkta partide karşılayanların olması Koray Aydın ve ekibini ziyadesiyle memnun ettiği açıkça belli oluyordu.

Koray Aydın’la aynı yaşta olduğumuz için ta genç yaşta MHP deki partisekreterliğinden tutunda bakanlık çalışmalarının tamamını yakinenbilen ve takip edenlerdenim.

Bugüne kadar gerek genel basında, gerekse halk arasında siyasi rakipleri ve bazende bilinçli olarak çok ağır tenkitlere maruz kalmış bir siyasetçiyi son zamanlarda yakinen tanıma fırsat bulmuşumdur. Kendisinin Milliyetçi, muhafazakâr bir siyasi görüşe sahip olduğunu tüm siyasi çevreler bilirler. Konuşmaları tamda verim alınacak bir yaşta ve olgunlukta olduğunu hemen hissettiriyor. Bugüne kadar Türk siyasetindeki tecrübeleri tamda ondan ülkemizin istifade edeceği bir zamanda olması nedeni ilehepimizin yararına olacaktır.

Koray Aydın‘’Özellikle AKP’nin zamanında güzel dinimizi sömürerekyalan yanlış işler yaparak insanları kandırmaları son zamanlarda birçok vatandaşlarımız tarafından anlaşılmıştır’’ diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir.

Düzce Mv. Fevai Arslan:‘’Erdoğan Allah’ın tüm vasıflarını üzerinde toplayan bir liderdir’’demiştir.

Bursa Mv. Hüseyin Şahin: ‘’Erdoğan’a dokunmak bile ibadettir’’demiştir.

Çorum Mv. Agâh Kafkas: ‘’Erdoğan sözü peygamberin sünnetidir’’demiştir.

Siirt Mv. Yasin Aktay:‘’Erdoğan’ı görünce salavat getiriniz’’demiştir.

Bursa Mv. Efkan Ala: ‘’Peygamber hata yaptı, biz yapmadık’’demiştir.

AKPli Egemen Bağış: ‘’Bakara, makara’’ diyerek Kuranın ayetleriyle dalga geçmişlerdir. Diyerek ‘’AKP’ninnekadar büyüklenip kibirlendiğini, güzel dinimizi kullanarak şirk koştuğunu hepimiz görmüşüzdür. Artık AKP’nin bu millete söyleyeceği yalanlara inanacak vatandaşlarımız kalmamıştır. AKP dönemi bitmiştir’’ diyerek sözlerine devam etmiştir.

Gerek Koray Aydın’ın partililerle buluşması, gerekse bir gün sonraki Merkez ilçe delege seçimi göstermiştir kiiktidarın en yakın alternatifi olarak İyi Parti görünmektedir.

Fakat İyi Partinin il ve ilçe örgütlerindeetrafında toplanan insanlardan ziyade çevreden gelen tenkitlere de önem ve değer vermelidirler. Her zaman sizlerin her dediğine,’’ Tamda sizin dediğiniz gibidir, evet efendim’’ diyenlerle siz doğru yolu göremezsiniz. Gerçeklere bazen acı ve sızıların içinden geçmeyle varıldığını unutmayınız.

Eğer hedefe varacaksınız zorluğun ve korkunun ortasını yararak geçeceksiniz. Yoksa zorluk ve korku sizin peşinizi hiçbir zaman bırakmayacaktır.

Gerek Genel Başkan Meral Akşener, gerekse Gene Başkan Yardımcısı Koray Aydın tüm il ve ilçelerimizi gezerek, vatandaşlarımızla buluşarak, büyük bir çalışma düzenine geçmişlerdir. İl ve ilçe örgütleri aynı düzeyde çalışır yanlışlıklar yapılmazsa, küçük hesapların peşine düşülmez, çelme oyunları yapılmazsa inanıyorum ki İyi Parti yapılacak ilk seçimlerde büyük bir ilerleme kaydederek ülke yönetiminde söz sahibi olacaktır

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
İsmail Dursun Kuzucu
Erol Serkan Kılıç
Yener Kazan
MESUT ARLIER
Hakan Öztürk
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  21 Nisan 2021 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net