03 Mart 2021 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Kırıkkale'de deprem bilgilendirme eğitimleri
Kırıkkale'de deprem bilgilendirme eğitimleri
Tandırlıkta Yangın
Tandırlıkta Yangın
Memur-Sen Konfederasyonundan Sezer'e, Çıkarma
Memur-Sen Konfederasyonundan Sezer'e, Çıkarma
Belediye İş yerlerinin Dezenfeksiyonunu Üstlendi
Belediye İş yerlerinin Dezenfeksiyonunu Üstlendi
  YAZARLARIMIZ
Mie Mie Erdoğan
20 Ocak 2021 Çarşamba Bu yazı 7331 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Maziye takılıp kalmamak, yarını daha güzel yaşamaya sebep olur. Mazi hiçbir zaman geri gelmeyen, ati ise ulaşılıp ulaşılmayacağı bilinemeyen lakin şimdiki zaman olan “bugün “ise yaşanan yaşanması gereken andır. Evet insanoğlu nasıl bugünü daha güzel yaşamak zorunda ise ayni şey teşkilatlar içinde geçerlidir. Teşkilatlarda düne takılı kalmamalı, yarın çok yakın olsa da bazen yarına kavuşulamıyor olduğunu hayatta görüyoruz, o halde teşkilatlarda bugünü daha iyi ve güzel yaşamalı. Maziyi tecrübe olarak mihenk kılmalı olumsuzlukları unutmalı , yarın için bugüne sahip çıkmalı. Yarın için çalışmalı ve birde bakarsın ki, 2023 veya daha evvelki bir zaman kapınıza gelir bugün alanda ne yaptığınıza bakar. Dün geçmiş olsada yaşanmışlıklar daha güzel yarınlar için bir maya olmalı .Bugünü başarıya açılan bir kapı yaparak güçlü yarınlar koşmak gerek.Bu sebeple bugün göreve gelen Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan beyefendiyi ve yönetim kurulu üyelerini asil ve yedek demeden tebrik ediyorum.

Ortalaması ele alındığı zaman genç bir kadro Kırıkkale’de AK Partiyi 2023 yılına hazırlayacak. Hem de en hayati konumda olacak bir seçim arifesinde. Öyle bir seçim ki, bulunduğumuz yerden daha net gördüğümüz Dünya’ya Örnek Ülke” Türkiye” dedirten, İslam Dünyasının umudu,  Azerbaycan’da görüldüğü gibi Türk dünyasının gururu, Pandemi sürecinde 130 dan fazla ülkeye yardım eli uzatan İnsanlığın onuru, Dünya Beşten Büyük diyerek mazlum ve mağdurların, ezilmişlerin umudu, Ortadoğu’nun ve bölgenin  lider ülkesi, Arakan’ın sesi, Suriye’nin nefesi, İslam dünyasının en az yüz yıllık tarihinin medarı iftiharı, kalkınmanın, adaletin, ekonomik büyümenin, istikrarın ışığı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında birimizin bin olma zamanını- seçimini üstlenip ona hazırlanacağız. Ektiğimiz tohumlar ne ise onun hasılatını 2023 de bu ekiple alacağız. O yüzden dünün birikimiyle, yarına güvenle, barışla, birlikle, kardeşlikle, el ele kol kola,  hoşgörü içinde girmeliyiz. Her sene en azından 143 ülke misafirini ağırladığımız bu görev yerinde iftiharla söyleyeceğim bir söz var “Dünya Ona aşık, Dünya Ona hayran, keşke bizde de bir tane Erdoğan olsaydı. Analar erkek doğurmak istiyorsa Erdoğan gibi, yiğit, asil ve Mie Mie Erdoğan ( Bizdeki “adam gibi adam” övgüsü) var ona baksınlar” sözlerini, her ülkeden duydum. Bunu, Kah Kabe’de dili, rengi farklı olsa da “ Allah’ım Erdoğan’a yardım et” diye dua edenlere şahit olduk. Erdoğan’ın başarısı için Allah için kesilen adaklara şahit olduk. Dünya’da en çok dua alan isim olduğuna şahit olduk. Eğer biz başarırsak ümmet sevinecek, biz başarısız olursak ümmet üzülecek, konuya sade buradan baksanız dünün ışığında bugün vallahi birleşirsiniz.Gökteki yıldızlar gibi sahabe olursunuz. Onlar hiç dünü konuşmadı, açın siyer kitaplarına bakın hep kardeşlik, hep yardımlaşma ve hep başarı…

Bizde bu başarıyı yakalayacağına inandığım Ak Parti Kırıkkale İl Yönetim Kurulu Üyeleri ; Melike Özbayramoğlu Narin, Sema Demir, Döne Altınok, Selam Varankaya, Züleyha Ok Davarcı, İrem Nur Özer, Özden Temoçin, Rabia Özaydın, Özlem Tekinışık Acar, Esra Cebeci, Hüseyin Günay, Haluk Ercan, İshak Gencer, Şeref Akbal, Bahadır Kılıç, Turan Duruyürek, Harun Oğuz, Engin Pehlivanlı, Hakan İlhan, Kalendar İbiş, Pevril Altın, Hüseyin Ceylan, Ahmet Uçan, Tarık Erdal, Hüseyin Özçelik, Emre Baştuğ, Cahit Çiçek, Burak Özçam, Lokman Sefa Kaplan, Haydar Akay, Adem Yılmaz, Hakan Şahingöz, Tarık Kılıç, Fatih Köksal, İsmail Yaman, İsmail Kalkan, Resul Doluca, Mehmet Olgun, Murat Kılıç.

İl Disiplin Kurulu Üyeleri, Yaşar Köker, Remzi Sazak, Yavuz Köksal, Ahmet Altıntaş, Alper Ağaçtan

Parti içi demokrasi ve hakem heyeti Üyeleri; Eyüp Aydın, Musa Yılmaz, Aydın Kızılgül tebrik ediyorum Ümmetin ve Türk dünyasının yükü sade Sayın Erdoğan’ın omuzunda değil aynı zamanda sizinde omuzunuzda. Rabbim hayırlı ve muvaffak eylesin.

İnşallah bu bilinçte olacağını bildiğim güzel isimler hepsi listede. Özellikle meslektaşım, basından yetişen, Kırıkkale’nin arşivi konumunda olan, Kırıkkale’yi çok iyi tahlil edebilecek Adem Yılmaz kardeşimin tecrübesi iyi değerlendirilmeli.

Bu dava, dava adamlarının omuzunda yükselir. Bu davada görev alan ve görevini devreden tüm arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener Kazan
Nesrin Bulat
Bahattin Akyön
Pınar Taşcı YIKILMAZ
İsmail Dursun Kuzucu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  03 Mart 2021 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net